Međuopštinska liga Srem – Istok: Poveli u šestoj sekundi pa izgubili

14.10.2020. 08:59 09:08

Šumar - ČSK 2:1 (0:1)

OGAR: Igralište Šumara, sudija Kanazir (Novi Banovci). Strelci: Kozlina u 62.  i 90.  (oba iz penala) za Šumar, Dragičević u 6. sekundi za ČSK.  Žuti kartoni: Dobriković, Kozlina (Šumar), Pejić, B.  Knežević, Stamenković, Peršić (ČSK). Crveni karton: Vračević (Šumar).

ŠUMAR: Kozarev 7, Miličević 8 (Vukić), Dobriković 9, Najić 7, Đokić 8 (Radan), Kozlina 9, Živković 7, Stjepanović 7 (Babić), Vračević 6, Lazić 7, Lalić 7.

ČSK: Vojnović 8, Pejić 6, Peršić 6, Đokić 7 (Dimić), B.  Knežević 7 (V.  Knežević), Šponja 8, Stamenković 7, Dragičević 8, Matoš 7, Milić 7, Simić 8 (Mančić).

Domaći su odlično igrali, ali su golove postigli sa bele tačke, a  gosti su poveli preko Dragičevića već u šestoj sekundi. I to je bilo skoro sve od njih u ovom meču.

S.  Dangić

Kameni - Fruškogorac 0:2 (0:2)

AŠANJA: Igralište Kamenog, sudija Stolić (Ruma). Strelci: Đorđević u 3.  i S.  Vučić u 11.  minutu.  Žuti karton: Cvijić (Kameni).

KAMENI: Bantić, Stančić, Blanuša, K.  Marković, Lisulov, Radovanović, Jovanović, Đorđević (Gavrilović), Labahur (Cvijić), A.  K.  Marković (Nikolić), Nanić.

FRUŠKOGORAC: M.  Vučić, Pejaković, Mesarović, S.  Petrović, Bojanović (Kovačević), Trtica, S.  Vučić, Đorđević, D.  Filipović (Petković), Radanović (Lang), N.  Petrović 7 (Stanišljević).

Gosti su postigli samo dva gola. A, po šansama, mogli su postići bar još tri.  Jednostavno  strelci su  bili  dosta nepecizni. Domaćini preslabi, i nisu uputili ni jedan pravi šut ka gostujćoj mreži.

S.  Ranitović

Dunav - Jedinstvo (P) 1:3 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, sudija Jovanović (Ruma).  Strelci: U.  Mileševioć u 71.  za Dunav, N.  Šofauzer u 55.  i 62.  i Gavrilović u 72.  minutu za Jedinstvo.  Žuti kartoni: Kovanić, Radulović, Minić, M.  Milešević (Dunav).

DUNAV: Ogar, Minić, Kovanić, Popović (Ćirković), Bugarin, M.  Milešević, U.  Milešević, Radulović, Popadić, Stančić (Drača), Mrđa.

JEDINSTVO: V.  Sabo, G.  Petrović, Škara, Trumić, Stojanović, Đurašević, Petković (N.  Sabo), I.  Klajn, D.  Petrović (Gavrilović), N.  Šofauzer, Jošić (S.  Jošić).

Domaćini, bili favoriti u ovom meču, ali to nisu dokazali i na terenu. Gosti  po igri nisu zaslužili ni bod. Ali, uz obilatu pomoć, sudije ostvarili su i pobedu.

B.  Vujaklija

Mladost (B) - Krušedol 2:6 (1:3)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, sudija Nikolić (Ruma).  Strelci: Radović u 42.  i Jovanović u 90.  za Mladost, a Stančić u 7. i 68, Jovanović u 27, Borojević u 35, N.  Curković u 57.  i M.  Curković u 64.  minutu za Krušedol. Crveni karton: Jovanović (Krušedol).

MLADOST: Čestić 6, Ljuštić 6, Z.  Krivošija 6 (Isailovski 6), Jovanović 6, M.  Stoiljković 6, S.  Stoiljković 6, V.  Jugović 6, N.  Stoiljković 6, Damnjanović 7, Prljić 7 (M.  Bakić), Radović 8 (Bakić 6).

KRUŠEDOL: Josimov 7, Jelković 8 (Pardovicki 7), Milanov 8, Gostojić 7 (M.  Curković 7), Klaić 8, N.  Curković 7, Stančić 8, Mićin 8, Jovanović 7, Borojević 7 (Radulović 7).

Iako su gosti najavljivali, sigurnu pobedu, niko nije očekivao da će Krušedolci slaviti tako uibedljivo.

S.  Radulović

Radnički (I) - Srem (SM) 4:0 (1:0)

IRIG: Igralište Radničkog, sudija Poznan (Ruma). Strelci N.  Erkanović u 17, 67.  i 83.  i Stanković u 71.  minutu.  Žuti kartoni: Madacki, Stanković (Radnički), Bajlović, F.  Matić, Rauković (Srem).  Crveni karton: Tadić (Srem).

RADNIČKI: Savić, Potkonjak, Krstić, Pazarski, Madacki, Tagliavia, Šević, N.  Erkanović, Mitrović (Popović), Puzić (Gemeri), Stanković.

SREM:  Vukašinović, S.  Ranković, Maričić, F.  Matić, Jovanović, S.  Matić, Rauković (S.  Stanković), Bosančić, Vesić (Tadić), Bajlović (Tošić), Krnjulac (Protić).

Irižani su imali više šansi od iskusnijih gostiju iz Sremskih Mihaljevaca, bolje su igrali i na kraju je zasluženo slavili ubedljivim rezultatom.

I.  Tagliavija

Brestač - Napredak (Ž) 0:0

BRESTAČ: Igralište Brestača, sudija Maksić (Šimanovci).  Žuti kartoni: D.  Kovačević, M.  Kovačević, Petronijević, Stojkovski (Brestač), Božić, Anđelić, Devrnja, Sekulić (Napredak).

BRESTAČ:  Paranosić, Obrenović, Marin, D.  Kovačević, Đurić, Milutinović, Stojkovski, Anđelković (Sandić), Petronijević, Sretković (M.  Kovačević), Strahinja Mladenović (Cvetković).

NAPREDAK: Krnić, Sekulić, Novković, Savić, Božić, Borovica, Devrnja (Marković), Anđelić, Knežević (Žakula), Višnjić (Srjemac), Mijailović (Mihajlović).

Bila je to dinamična i borbena igra rivala. Gosti su bili bolji rival, ali nespretni strelci su prokockali bar četiri izvanredne šanse. Golman gostiju Krnić uvek je smelim intrevicijama spasavao svoju mrežu.

N.  Savić

Sremac (Deč) - Polet 4:2 (1:1)

DEČ: Igralište Sremca, sudija Mitrović (Ruma). Strelci: T.  Mijatović u 13, Stojčević u 72.  i Hadžić u 82.  i 84.  za Sremac, a Koraćević u 38.  i 76.  minutu za Polet.  Žuti kartoni: M.  Petrović (Sremac), R.  Savić, Bakić, I.  Savić, R.  Kesić, Koraćević (Polet).

SREMAC: Šljukić 8, V.  Petrović 8, Arsenijević 8, M.  Petrović 8, T.  Mijatović 8, Lapčić 8, Mladenović 8, B.  Kresojević 8 (Milić), Nedeljković 8 (Stojčević 8), Jurišić 8 (Hadžić 9), V.  Kresojević 8 (Bačevac).

POLET: Pašić 7, Kalezić 7, R.  Savić 7, Bakić 7, I.  Savić 7, Karaklajić 7, Delibos 7, Koraćević 8 (D.  Milić), R.  Kesić 7, Jović 7 (Starac), L.  Milić 7.

Domaćini, su pružili, opet dobru partiju.  Bilo je lepih  akcija  i pasova, iz kojih su postignuti golovi.

V.  Stojković

Hrtkovci - Graničar (O) 0:2 (0:0)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, sudija Đurić (Inđija).  Strelci: Radojčić u 69.  i S.  Knežević u 88.  minutu.  Žuti kartoni: Mitrović, Simovljević (Hrtkovci), Petrović (Graničar).

HRTKOVCI: Ilić, Međed, Konc (Pavličević), Mitrović, Manojlović, Simovljević, Rudić, Obrovac (Savić), Stanojević (Rajda), Glumčević, Jokić.

GRANIČAR: Samardžić, petković (S.  Mihajlović), M.  Nikolić, Jovanović, Kekić, Oljača, Radojčić, M.  Mihajlović, Obradović, S.  Knežević (Žunić), Petrović.

Dok su imali snage, domaćini su igrali čak i bolje od favorizovanih gostiju iz Obreža. Čim je toga ponestalo gosti su preuzeli sve u svoje ruke i lako došli do pobede.

D.  Vičik

PLATIČEVO: Mladost (B) - Krušedol 2:6, NOVI SLANKAMEN: Dunav -Jedinstvo (P) 1:3, IRIG: Radnički - Srem (SM) 4:0, HRTKOVCI: Hrtkovci -Graničar (O) 0:2, DEČ: Sremac - Polet 4:2, AŠANJA: Kameni - Fruškogorac 0:2, BRESTAČ: Brestač -  Napredak 0:0, OGAR: Šumar - ČSK 2:1.

1. Srem (SM)      9      7      1      1      23:9 22

2. Napredak (Ž) 9      6      3      0      21:8  21

3. Sremac (Deč) 9      6      1      2      25:14        19

4. Graničar (O)  9      6      1      2      24:13        19

5. Radnički (I)  9      6      0      3      21:7  18

6. Mladost (B)   9      4      2      3      21:21        14

7. Jedinstvo (P) 9      4      1      4      13:14        13

8. Fruškogorac 9      4      1      4      9:10  13