MEĐUOPŠTINSKA LIGA SREM – ISTOK Irižani stali u Platičevu

07.10.2020. 10:22 10:24

Jedinstvo (P) - Radnički (I) 1:0 (1:0)

Mladi tim Platičevaca imao je više šansi od iskusnijih gostiju iz Iriga, igrao bolje i na kraju je zasluženo slavio. Pobedonosni gol postigao je Miletić preciznim šutem sa 16 metara.

M. Pantović

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, sudija Miškulin (Ruma).Strelac: Miletić u 36. minutu.Žuti kartoni: Petković (Jedinstvo), Krstić, Višnjovski (Radnički).

JEDINSTVO: V. Sabo, Popović, G. Petrović (Gavrilović), Škara, Trumić, Miletić (D. Šofauzer), I. Klajn, D. Petrović, N. Šofauzer (Đurašević), Jošić (N. Sabo).

RADNIČKI: Savić, Potkonjak, Nikolić, Krstić, Madacki, Tagliavia, Višnjovski, Šević, N. Erkanović, Mitrović (Popović), Gemeri (Puzić).

Napredak (Ž) - Kameni 5:0 (2:0)

Domaćini su u ovom meču postigli pet golova., ali su mogli bar još pet -  šest. Gosti preslabi, nisu uputili ni šut ka domaćoj mreži.

N. Krnić

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, sudija Skakavac (Ruma).Strelci: Mihajlović u 2, Knežević u 11. i 75, Savić u 54. i Mijailovioć u 70. minutu. Žuti kartoni: Devrnja, Srjemac (Napredak), Jovanović, Đorđević (Kameni).

NAPREDAK: Krnić 7, Sekulić 7 (Marković 7), Novković 7, M. Savić 8, Božić 8, Borovica 7, Devrnja 7, Žakula 7, Knežević 8, Mijailović 7, Mihajlović 7.

KAMENI: Jovičić 6, Stančić 6, Blanuša 6, Milovanović 6, Dobrić 6, Marković 6, Radovanović 6, Jovanović 6, Đorđević 6, Gavrilović 6 (Nanić), K. Marković 6 (Nikolić).

Krušedol - Dunav 2:2 (1:1)

Domaćini su bili favoriti u ovom meču, ali to nisu dokazali i na terenu. Gosti su po igri zaslužili bod. Inače, rivali su igrali fer i kvaliteno uz odlično suđenje.

S. Radulović

KRUŠEDOL: Igralište  Krušedola, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: Jovanović u 7. i Radulović u 86. (iz penala) za Krušedol, a M. Milešević u 42. (iz penala) i 57. minutu za Dunav. Žuti kartoni: Jovanović, Gostović, Radulović, Jordanovski (Krušedol), Janković, Popović, Jokić, U. Milešević, M. Milešević (Dunav).

KRUŠEDOL: Pardovicki, Krunić, mićin, Milanov (Gostojić), Z. Klaić, Stančić, M. Curković, Jovanović (Radulović), Jordanovski, Borojević, Belanović.

DUNAV: Lošić, Janković, Kovanić, Minić (Popović), Ćirković, Bugarin, M. Milešević, U. Milešević, Popadić, Stanić (Drača), Mrđa (Srjemac).

Polet - Mladost (B) 3:2 (2:0)

Iako su gosti najavljivali sigurnu pobedu u Novim Karlovcima, igrači Poleta potpuno su nadigrali iskusnog rivala, koji pretenduje za sam vrh tabele.

Radovan Kesić načeo je mrežu gostiju iz slobodnog udarca sa oko 22 metra, Bakić je odbijenu loptu od odbrane gostiju sa 16 metara preciznim šutem samo vratio u mrežu gostiju, a Dušan Starac je  izvanredim šutom odlučio pobednika. Gosti su oba pogotka postigli iz gužvi pred golom domaćina.

B. Rađenović

NOVI KARLOVCI: Igralište Poleta, sudija Nikolić (Ruma). Strelci: R. Kesić u 28, Bakić u 38. i Starac u 60. za Polet, a Damnjanović u 55. i 80. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Bakić, R. Kesić (Polet), M. Stoiljković (Mladost).

POLET: Pašić 6, I. Savić 8, L. Milić 6, Bakić 7 (Kovačević), Kostić 7, Karaklajić 7, Delibos 7, R. Kesić 7, Koraćević 7, Jović 7, Starac 8.

MLADOST: Čestić 6, Ljuštić 6, Z. Krivošija 6, Isailovski 6, Jovanović 6, M. Stoiljković 6, V. Jugović 6,  N. Stoiljković 6, Damnjanović 7, Prljić 7 (Matijević), Bakić 6 (Korašić).

Fruškogorac - Sremac (Deč) 0:1 (0:0)

Domaćini su pružili najslabiju partiju u prvenstvu, ali ih je sasekao i sudija Jovanović. Dodelio je domaćinima čak pet žutih i jedan crveni karton. Svirao je najstrožu kaznu za goste posle sumnjive pozicije. Pre je bi to bio prekšaj na domaćimnm golmanom, a ne prekršaj za najstrožu kaznu.

S. Ranitović

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, sudija Jovanović (Ruma). Strelac: V. Kresojević u 60. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Krneta, D. Filipović, S. Petrović, Radaković, N. Petrović (Fruškogorac), V. Petrović, V. Kresojević (Sremac).Crveni karton: Jovanov (Fruškogorac).

FRUŠKOGORAC: M. Vučić, Krneta (Drobac), Jovanov, D. Filipović, S. Petrović 7 (Đorđević), S. Vučić, Trtica (Kovačević), N. Petrović, Bojanović, Mesarović (Lang), Radovanović.

SREMAC: Šljukić, Jurišić, V. Petrović (Lapčić), Arsenijević, M. Petrović, Mladenović, B. Kresojević, Nedeljković, Stojčević, Hadžić (Bačevac), Milić.

ČSK - Brestač 3:1 (2:0)

Bila je to dinamična i borbena igra rivala. Domaćini su bili bolji što govori konačan rezultat. Za vođstvo ČSK-a potrudio se Simić posle centaršuta, glavom je skrenuo loptu u gostujuću mrežu. Iskusni Dragičević je prsekao put lopti posle nesigurnog dodavanja gostujućeg štopera i golmana. Mančić je bio strelac posle kontre. Sretković je iskoristio gužvu pred domaćim golom i lako je iz blizine matirao Vojnovića.

P. Stančev

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, sudija Đurić (Inđija) .Strelci: Simić u 4, Dragičević u 44. i Mančić u 87. za ČSK, a Sretković u 66. minutu za Brstač. Žuti kartoni: B. Knežević, Dragičević, Bošnjaković (ČSK), Stojkovski (Brestač). Crveni karton: Belić (Brestač).

ČSK: Vojnović, Pejić (V. Knežević), Peršić (Bošnjaković), Đokić, Dimić, B. Knežević, Stamenković, Šponja, Dragičević (Mirković), Matoš (Milić), Simić (Mančić).

BRESTAČ:  Paranosić, Obrenović, Marin (D. Kovačević), Đurić, Belić, Milutinović, Stojkovski, Anđelković (Sandić), Petronijević, Sretković (M. Kovačević), Strahinja Mladenović (Cvetković).

Graničar (O) - Šumar 5:1 (2:0)

Obrežani su napadali i postigli su čak pet golova, a mogli su još koji put d pogode mrežu Kozareva.

D. Orlović

OBREŽ: Igraliđšte Graničara, sudija Kanazir (Novi Banovci).Strelci: S. Knežević u 32. i 44, Obradović u 57. i M. Mihajlović u 65. i 83. za Graničar, a Živković u 76. minutu za Šumar.

GRANIČAR: Lukić 8, S. Mihajlović 8, Čavić 7, Kekić 7, Petković 8, Oljača 8, petrović 7, Obradović 7, S. Knežević 8 (I. Nikolić, Jovanović), Rdojčić 7, M. Mihajlović 8.

ŠUMAR: Kozarev 6, Filipović 6, Vukić 6, Dobriković 6, Najić 7, Živković 7, Stjepanović 6 (N. Cvjetinović), Vračević 6, Lalić 6, P. Cvjetinović, Radan 6.

Srem (SM) - Hrtkovci 4:0 (1:0)

Dok su imali kondicije gosti su igrali čak i bolje od favorizovanih domaćina. Čim im je ponestalo snage je od Hrtkovčana, domaći su preuzeli sve u svoje ruke i lako došli do visoke pobede.

Ž. Jovanović

SREMSKI MIHALJEVCI: Igralište Srema, sudija Mitrović (Dobrinci). Strelac: Bosančić u 23, 53. i 58. i Rauković u 90. minutu.

SREM: Vukašinović, F. Matić, Maričić, Jovanović, S. Matić, Rauković, Bosančić, Vesić (Tadić), Puljić (S. Stanković), Bajlović (Protić, Tošić), Krnjulac (Marjanović).

HRTKOVCI: Ilić, Konc, Pvličević, Mitrović, Manojlović, Rudić, Obrovac, Savić, Drljić, Rajda, Glumčević.

KRUŠEDOL: Krušedol - Dunav 2:2, PLATIČEVO: Jedinstvo - Radnički (I) 1:0, SREMSKI MIHALJEVCI: Srem - Hrtkovci 4:0, OBREŽ: Graničar - Šumar 5:1, NOVI KARLOVCI: Polet - Mladost (B) 3:2, KRČEDIN: Fruškogorac - Sremac (Deč) 0:1, ŽARKOVAC: Napredak  -Kameni 5:0, ČORTANOVCI: ČSK - Brestač 3:1.

1. Srem (SM)              8      7      1      0      23:5         22

2. Napredak(Ž)          8      6      2      0      21:8         20

3. Graničar (O)          8      5      1      2      22:13       16

4. Sremac (Deč)         8      5      1      2      21:12       16

5. Radnički (I)          8      5      0      3      17:7         15

6. Mladost (B)           8      4      2      2      19:15       14

7. Polet                    8      4      1      3      16:18        13

8. Fruškogorac         8      3      1      4      7:10         10