Superliga Srbije: Spartak - Partizan 3:2

06.06.2020. 18:01 19:31

Fudbaleri Spartaka na svom terenu pobedili su ekipu Partizana u 28. kolu Linglong Superlige Srbije sa 3:2.

Kraj utakmice.

90. minut: Igra se nadoknada vremena.

83. minut: Partizan je zamalo da izjednači. Dokić je morao da reaguje kako ne bi lopta ponovo ušla u gol, bila je to dobra prilika za Partizan iz koje su dobili samo korner, pa je i to propalo i usledila kontra domaćih da bi lopta ponovo došla u Partizanov posed.

74. minut: Povredio se Lakčević. Nezgodno je pao posle jednog duela i momentalno se uhvatio za koleno sa bolnom grimasom

69. minut: Spartak je došao do preokreta i proveo protov Partizana sa 3:2. Stefan Denković je zaslužan za ovaj gol Spartaka. Po prvi put domaćin dolazi do prednosti, a Denković je tokom proslave dobio žuti karton pošto je skinuo dres.

58. minut: Konačno je Spartak stigao do izjednačenja na 2:2. Još jednom je Nikolić matirao Stojkovića. Bivši igrač Partizana po drugi put na utakmici postigao je gol i doneo izjednačenje svom novom timu.

53. minut: Spartak je umalo došao do izjednačenja. Nikolić je proigrao Šormaza, sjajan pas po zemlji, ali je Šormaz bio veoma neprecizan i kolosalna šansa Spartaka je propala.

Kraj prvog poluvremena

44. minut: Partizan je ponovo došao u prednost i poveo sa 2:1. Dupli pas u kaznenom prostoru kojim su izbacili čitavu odbranu Stevanović i Sadik i potom mladi srpski fudbaler bez većih problema matira Dokića.

30. minut: Spartak je došao do izjednačenja na 1:1. Šutirao je Nikolić.

12. minut: Partizan je poveo sa 1:0. Crno – beli su imali slobodan udarac na nekih 20 metara od gola Spartaka, a Filip Stevanović je krenuo da ga izvede i smestio loptu u mrežu.

Sastavi:

Spartak: Dokić, Ivančević, Srećković, Vidaković, Denković, Nikolić, Dunđerski, Urošević, Marčić, Vidović, Bijelović, trener: Vladimir Gaćinović

Partizan: Stojković, Pavlović, Sadik, Pavlović L, Asano, Zđelar, Šćekić, Ostojić, Brežančić, Miletić, Stevanović, trener: Savo Milošević

Milošević: Da pobedimo Spartak i prebacimo fokus na Kup

05.06.2020. 13:43 13:45