Opštinska liga - Šid: Radin iz Dubaija pravo na teren

26.09.2019. 12:36 12:37

Izvanredano je igrao Radin.  Doleteo je iz Dubaija i pravo sa aedroma stigao da pomogne svojim Bačinčanima da ostvare pobedu.

Bačinci - Sinđelić 3:0 (1:0)

BAČINCI: Igralište Bačinaca, gledalaca 100, sudija Milenić (Šid). Strelci: Meničanin u 17.  i 53.  i Kalinić u 48.  minutu.  Žuti kartoni: Januzović, Radeka (Bačinci), Sadžak, Vudrak (Sinđellić).

BAČINCI:  Barjaktarović 7, Cetić 7, Tubić 7, Kalinić 8, Januzović 7, Radeka 7 (Popović 7), Radivojšić 7, M.  Ilić 7 (S.  Ilić 7), Meničanin 9 (Gačić 7), Milinković 7 (Rasdin 8), Nikola Perišić 7 (Savić 7).

SINĐELIĆ: Tomašević 6, V.  Miletić 7, Adamović 6, Mraović 7, Vudrak 7, Marčetić 7, Španović 7 (Čolić), Gubić 6 (Todorović 6), Budimir 7 (Šarac 7), Balaško 6, Sadžak 6.

Njegovi šutevi ličili su kao da je uputio bombe izdaleka.  Ali, golman gostiju Tomašević nije se dao iznenaditi.

B.  Milić

Jedinstvo (M) - Borac (I) 1:4 (1:1)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Gavrilović (Šid). Strelci: Banjanin u 18.  za Jedinstvo, a Medić u 29.  i 76, Nikolić u 81 i Krnjajić u 86.  minutu za Borac.  Crveni karton: Protić (Jedinstvo) .

JEDINSTVO: Sekulović, Harvličak, S.  Pajić, Đuračković, Maovac, Alimpijević, Simić, Protić, Ristić,  Banjanin, Trifunović. .

BORAC: M.  Đurić, Nikolić, I.  Filipović, Pejić, Cigankov, Narandžić (Sarap, Stefanović), Krnjajić, Stojšić, Sarapa, Medić, D.  Filipović.

U Moroviću se igrao efikasan fudbal.  Gosti su mogli, postići još koji gol.  Pogotovo u drugom poluvremenu.

R.  Kukić

Erdevik - Graničar (J) 3:0 (0:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 100, sudija Tadić (Sot). Strelac: Farkaš u 54, 78.  i 88.  minutu.  Žuti kartoni: Vezirović, Cvetković, Pap (Erdevik), G. Timarac, Rikić, Gojić, Milovanović (Graničar).

ERDEVIK: Mergl 8, Cvetković 8, Vukadinović 7, M.  Bosanac 7, Jelčić 8, Bojanić 7 (Toman), Štrbac 7, Farkaš 9, D.  Bosanac 7 (Pap 7), Vezirović 7, Zablaćanski 7 (Radanović).

GRANIČAR: Pavlović 6, S.  Đurić 6, D.  Jović 6, Grozdanić 6, Stević 6 (I.  Đurić 6), Gojić 6, Milovanović 7, Stojanović 6, G.  Timarac 6, Rikić 6 (N.  Timarac 6), Janković 6.

Gosti iznenadili favorizovanre Erdevičane u prvom poluvremenu.  Ali, u nastavku raspucao se Farkaš i to je bilo dovoljno za domaću ubedljivu i očekivanu pobedu.  Prvi gol je postigao sa pet  metara, a druga dva glavom posle izvanrednih centaršuteva.

S.  Matijević

Bingula - Omladinac (B) 4:1 (4:1)

BINGULA: Igralište OFK Bingule, gledalaca 100, sudija Sič (Berkasovo). Strelci: Šumarski u 20, Stanković u 30.  i 35.  i Marčok u 33.  za Bingulu, a Rukavina u 23.  minutu za Omladinac.  Žuti kartoni: Pajić (OFK Bingula), Rukavina, Sarić (Omladinac).

BINGULA: Volić, A.  Alimanović, Franciski, Džever, Rajić (Samardžić), Lovas (Petković), Horvat, Šumarski, D.  Alimanović (Vukelić), Marčok (Pajić), Stanković (B.  Radičević).

OMLADINAC: A.  Manojlović, Farkaš, Rukavina, Simić (Adamec), Teslić, Jakšić, B.  Mijatović, Ž.  Malešević (Vićentić), Dujaković (Sarić), Lazić, Andrić.

Domaćinima je bilo dovoljno i jedno poluvreme da potpuno razbiju dosta, samo, borbene goste iz Batrovaca.  I u nastavku domaćini su imali još nekoliko lepih prilika da uvećaju rezultat.

S.  Ćosić

Napredak - Jedinstvo (LJ) 2:1 (1:0)

VAŠICA: Igralište Napretka, gledalaca 75, sudija Miladinović (Šid). Strelci: Novaković u 36.  i 54. za Napredak, a Považan u 72.  minutu za Jedinstvo.  Žuti kartoni: B.  Mladenović (Napredak), Čavić, Považan, Manojlović (Jedinstvo).

NAPREDAK: Nedinić 8, Ivković 7, Brekić 7, P.  Petrović 7, Gavrilović 8, V.  Petrović 7, Novaković 9 (Milekić 7), B.  Mladenović 7 (Čavić 7), Jastrebić 8, A.  Mladenović 7, S.  Đačanin 7 (Z.  Đačanin 8).

JEDINSTVO: Mrkonjić 7, Manojlović 7, Radivojević 7, Teležar 7, Punoš 7, Ramić 7, D.  Ruman 7, Ganić 7, Širadović 7, Čalić 7, Považan 8.

Kada se razigra Novaković, domaći tim, uvek pobeđuje. Inače, igrao se dobar fudbal, fer i korektan.

D.  Jastrebić

Rezultati:

MOROVIĆ: Jedinstvo - Borac (I) 1:4, VAŠICA: Napredak - Jedinstvo (LJ) 2:1, ERDEVIK: Erdevik - Graničar (J) 3:0, BINGULA: OFK Bingula -Omladinac (B) 4:1, BAČINCI: OFK Bačinci - Sinđelić 3:0.