117.0531
108.1722

Општинска лига - Шид: Радин из Дубаија право на терен

26.09.2019. 12:36 12:37

Изванредано је играо Радин.  Долетео је из Дубаија и право са аедрома стигао да помогне својим Бачинчанима да остваре победу.

Бачинци - Синђелић 3:0 (1:0)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, гледалаца 100, судија Миленић (Шид). Стрелци: Меничанин у 17.  и 53.  и Калинић у 48.  минуту.  Жути картони: Јанузовић, Радека (Бачинци), Саџак, Вудрак (Sinđеllić).

БАЧИНЦИ:  Барјактаровић 7, Цетић 7, Тубић 7, Калинић 8, Јанузовић 7, Радека 7 (Поповић 7), Радивојшић 7, М.  Илић 7 (С.  Илић 7), Меничанин 9 (Гачић 7), Милинковић 7 (Расдин 8), Никола Перишић 7 (Савић 7).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 6, В.  Милетић 7, Адамовић 6, Мраовић 7, Вудрак 7, Марчетић 7, Шпановић 7 (Чолић), Губић 6 (Тодоровић 6), Будимир 7 (Шарац 7), Балашко 6, Саџак 6.

Његови шутеви личили су као да је упутио бомбе издалека.  Али, голман гостију Томашевић није се дао изненадити.

Б.  Милић

Јединство (М) - Борац (И) 1:4 (1:1)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Бањанин у 18.  за Јединство, а Медић у 29.  и 76, Николић у 81 и Крњајић у 86.  минуту за Борац.  Црвени картон: Протић (Јединство) .

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Харвличак, С.  Пајић, Ђурачковић, Маовац, Алимпијевић, Симић, Протић, Ристић,  Бањанин, Трифуновић. .

БОРАЦ: М.  Ђурић, Николић, И.  Филиповић, Пејић, Циганков, Наранџић (Сарап, Стефановић), Крњајић, Стојшић, Сарапа, Медић, Д.  Филиповић.

У Моровићу се играо ефикасан фудбал.  Гости су могли, постићи још који гол.  Поготово у другом полувремену.

Р.  Кукић

Ердевик - Граничар (Ј) 3:0 (0:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Тадић (Сот). Стрелац: Фаркаш у 54, 78.  и 88.  минуту.  Жути картони: Везировић, Цветковић, Пап (Ердевик), Г. Тимарац, Рикић, Гојић, Миловановић (Граничар).

ЕРДЕВИК: Мергл 8, Цветковић 8, Вукадиновић 7, М.  Босанац 7, Јелчић 8, Бојанић 7 (Томан), Штрбац 7, Фаркаш 9, Д.  Босанац 7 (Пап 7), Везировић 7, Заблаћански 7 (Радановић).

ГРАНИЧАР: Павловић 6, С.  Ђурић 6, Д.  Јовић 6, Грозданић 6, Стевић 6 (И.  Ђурић 6), Гојић 6, Миловановић 7, Стојановић 6, Г.  Тимарац 6, Рикић 6 (Н.  Тимарац 6), Јанковић 6.

Гости изненадили фаворизованре Ердевичане у првом полувремену.  Али, у наставку распуцао се Фаркаш и то је било довољно за домаћу убедљиву и очекивану победу.  Први гол је постигао са пет  метара, а друга два главом после изванредних центаршутева.

С.  Матијевић

Бингула - Омладинац (Б) 4:1 (4:1)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 100, судија Сич (Беркасово). Стрелци: Шумарски у 20, Станковић у 30.  и 35.  и Марчок у 33.  за Бингулу, а Рукавина у 23.  минуту за Омладинац.  Жути картони: Пајић (ОФК Бингула), Рукавина, Сарић (Омладинац).

БИНГУЛА: Волић, А.  Алимановић, Франциски, Џевер, Рајић (Самарџић), Ловас (Петковић), Хорват, Шумарски, Д.  Алимановић (Вукелић), Марчок (Пајић), Станковић (Б.  Радичевић).

ОМЛАДИНАЦ: А.  Манојловић, Фаркаш, Рукавина, Симић (Адамец), Теслић, Јакшић, Б.  Мијатовић, Ж.  Малешевић (Вићентић), Дујаковић (Сарић), Лазић, Андрић.

Домаћинима је било довољно и једно полувреме да потпуно разбију доста, само, борбене госте из Батроваца.  И у наставку домаћини су имали још неколико лепих прилика да увећају резултат.

С.  Ћосић

Напредак - Јединство (Љ) 2:1 (1:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 75, судија Миладиновић (Шид). Стрелци: Новаковић у 36.  и 54. за Напредак, а Поважан у 72.  минуту за Јединство.  Жути картони: Б.  Младеновић (Напредак), Чавић, Поважан, Манојловић (Јединство).

НАПРЕДАК: Нединић 8, Ивковић 7, Брекић 7, П.  Петровић 7, Гавриловић 8, В.  Петровић 7, Новаковић 9 (Милекић 7), Б.  Младеновић 7 (Чавић 7), Јастребић 8, А.  Младеновић 7, С.  Ђачанин 7 (З.  Ђачанин 8).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 7, Манојловић 7, Радивојевић 7, Тележар 7, Пунош 7, Рамић 7, Д.  Руман 7, Ганић 7, Ширадовић 7, Чалић 7, Поважан 8.

Када се разигра Новаковић, домаћи тим, увек побеђује. Иначе, играо се добар фудбал, фер и коректан.

Д.  Јастребић

Резултати:

МОРОВИЋ: Јединство - Борац (И) 1:4, ВАШИЦА: Напредак - Јединство (Љ) 2:1, ЕРДЕВИК: Ердевик - Граничар (Ј) 3:0, БИНГУЛА: ОФК Бингула -Омладинац (Б) 4:1, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Синђелић 3:0.