Opštinska liga Inđija–Stara Pazova–Irig: Irižani silni u nastavku

24.04.2019. 09:09 09:11
Izvor: Tiker

Radnički (I) - Sloga (M) 3:2 (1:2)

IRIG: Stadion Radničkog, gledalaca 100, sudija Mandić (Inđija). Strelci: Pazarsku u 43, M. Šević u 65. i Erkanović u 75. za Radnički, a Curković u 17. i Belanović u 38. za Slogu. Žuti kartoni: Stanković (Radnički), Detelin, Radošević (Sloga).

RADNIČKI: Vasić (Malešev), Bracić, Nikolić, M. Šević, Pazarski (Borojević), Lončar, Stanković, Popović, Erkanović (R. Šević), Anđić, Bjelica.

SLOGA: Perić, Tatić, P. Đokić, Bogunović, Belanović, Detelin, Radošević, Milin, Vokić (Varičak), Kusić (Lagundžić), Curković (N. Đokić).

Domaći dobri samo jedno poluvreme i to u nastavku kada je gostima iz Maradika ponestalo snage. Irižani bolje fizički pripremljeniji lako su postigli dva gola, uz stalan pritisak i na kraju zasluženo slavili.

I. Tagliavia

Dunav - Fruškogorac 3:0 (2:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, gledalaca 100, sudija Inđić (Inđija). Strelci: Jokić u 1. U. Milešević u 38. i Dudić u 73. minutu. Žuti kartoni: Surdučki, I. Janković (Dunav).

DUNAV: Lošić, I. Janković, Radulović, M. Milešević, Stančić (Vukašin), Surdučki, Jokić, L. Janković (Srjemac), Dudić (Kitić), Popović (Gradić), U. Milešević (Mrđa).

FRUŠKOGORAC: Kotarac, Čortan, Krneta, Drobac, D. Filipović, Trtica, Petrović (Livaja), Petković, Živić, Vujičić (Krstić), D. Vučić.

U dinamičnoj i borbenoj utakmici igrači Dunava su se bolje snašli. Jokić je postigao gol već u prvom minutu. Domaćini su imali i više prilika, uz to postigli su i tri gola što im je bilo dovoljno za osvajanje sva tri boda.

B. Vujaklija

Car Uroš - Planinac 3:0 (1:0)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 102, sudija Rapajić (Inđija). Strelci: Rakita u 18. i 90. i Antonijević u 85. minutu. Žuti kartoni: Šmit, Ninković (Car Uroš), Milošević, Dudaković (Planinac).

CAR UROŠ: Vidanović 9, Vukmirović 8, Grujić 9, Ninković 8, Gavrić 7, Babnik 8, Rakita 8, Šmit 9 (Drobac), Poznan 8, Antonijević 9, Bojić 8.

PLANINAC: S. Kizić 7, Milošević 8, D. Ćirić 7 (Despić 8), Živančević 8 (Mitrović 8), Malešević 8, Đukić 8, Vasiljević 9, Popović 7, Pantelić 8 (Putica 8), Stevanović 7, Duduković 8.

Domaćini su bili daleko bolji rival u toku celog meča. I postigli su samo tri gola. Što je na kraju meča bilo dovoljno i za konačnu pobedu. Inače Momčilo Rakita je postigao lep gol drugi iz šuta s 16 metara u poslednjim sekundama utakmice.

P. Mihajlović

Borac (J) - Sloga (K) 3:0 (2:0)

JARKOVCI: Stadion Borca, gledalaca 100, sudija Radić (Irig). Strelci: Penev u 15, Mraović u 30. i Srjemac u 51. minutu.

BORAC: Šovljanski 7, Jovanović 7, Srjemac 7, Inđić 7, Varda 7 (Radonjić), Mraović 8 (Grba), Šimunović 7 (Bjelić), Mitrović 7, Narandžić 7, Radulović 7.

SLOGA: Jovanović 7, Niketić 6, Lešić 7, Mihajlović 7, Lazić 6, Despić 7, Jovanović 7, Gavrović 6, Nikolić 6.

U borbenoj i dinamičnoj utakmici gosti iz Krnješevaca, koji su igrali celu utakmicu sa devet igrača su dobro i prošli. Domaćini su propustili još niz lepih prilika.

M. Jovičić

JARKOVCI: Borac - Sloga (K) 3:0, JAZAK: Car Uroš - Planinac 3:0, IRIG: Radnički  -Sloga (M) 3:2, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Fruškogorac 3:0. ČSK iz Čortanovaca je bio slobodan.

1. Radnički (I)  11     8      3      0      29:8  27

2. Dunav              11     8      2      1      22:6  26

3. Car Uroš       11     6      1      4      25:15        19

4. ČSK                10     5      3      1      24:9  18

5. Sloga (M)       11     4      3      4      23:18        15

6. Fruškogorac 10     4      1      5      14:17        13

7. Borac (J)       10     2      3      5      13:26        9

8. Sloga (K)        11     2      0      9      8:34  6