Opštinska liga Ruma–Irig: Vodeći siguran u Stejanovcima

24.04.2019. 09:03 09:05
Izvor: Dnevnik.rs

​​​​​​​Borac (S) - Sremac (D) 0:3 (0:1)

STEJANOVCI: Stadion Borca, gledalaca 150, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Lučić u 28. i LJ. Vukmanović u 80. i 84. minutu. Žuti kartoni: Ristanović, Ž. Nešković, V. Nešković, Spasojević (Borac), LJ. Vukmanović, Vučković, R. Ašćerić (Sremac). Crveni karton: Zeljajić (Borac).

BORAC: Jovanović 8, Spasojević 6, Ž. Nešković 6, Arsenović 7, Ristanović 6 (Zeljajić), M. Đaković 6, D. Đaković 6 (Bićanin), Bežanović 5, Lovrenčić 6, Lukić 6, V. Nešković 6.

SREMAC: Simidžić 6, Maričić 6, Mitrović 6 (Bojanić), Tomić 7, LJ. Vukmanović 8, Šuljagić 7, Madžarac 6, Tufegdžić 6, Dupor 6 (Čestić), Lučić 6, Vučković 8 (R. Ašćerić).

Gost je u ovom meču, bio mnogo bolji rival. Ali domaćin je imao lošu realizaciju, čak i iz blizine, a ostao je i sa deset igrača. Gosti dobri i organizovani i na kraju su kaznili domaće promašaje i igrača manje.

D. Ninković

27. oktobar - Jedinstvo (P) 2:2 (2:1)

ŠATRINCI: Igralište 27. oktobra, gledalaca 150, sudija Mušicki (Ruma). Strelci: Repaš u 13. i Benežan u 43. za 27. oktobar, a Žakula u 34. i 82. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Benežan (27. oktobar), Đurašević, D. Klajn (Jedinstvo).

27. OKTOBAR: Sabo, Fekete (S. Juhas), V. Radojčić, Mihajlik, Stanković, Madacki, Greč, Ribić, Repaš, Benežan (Brzak), Miljković (Birinji).

JEDINSTVO: V. Sabo, Jovanović, Stojić, Obrenović, Petrović (Škara), Žakula (Kulić), D. Klajn, Popović, Đurašević (Stojanović), Simić, Lozić.

Dobra igra domaćina. Ali, kvalitetno samo u prvom poluvremenu, a u drugom gosti su bili ravnopravan rival. I stvorili su nekoliko dobrih prilika posle kontri, ali su uspeli da realizuju samo jednu.

J. Juhas

Vojvodina - Hrtkovci 2:3 (0:1)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 100, sudija  Dukić (Platičevo). Strelci: Radojčić u 61. i Mitić u 77. za Vojvodinu, a Novaković u 16. i 50.i Simovljević u 63. minutu za Hrtkovce. Žuti kartoni: M. Georgijević, Nikolić, Šević (Vojvodina), Manojlović (Hrtkovci). Crveni karton: Šević (Vojvodina).

VOJVODINA: Jovičić 7, Škorić 7, M. Georgijević 7, Janjić 7, Erkanović 7, Mitić 7, Ćirić 7 (Rašković), Radojčić 7, Šević 7 (Vunić), B. Georgijević 7 (Nikolić).

HRTKOVCI: Čiča 7, Međed – (Mitrović 8), Pavličević 8, Kukić 8, Manojlović 8 (Simovljević 8), Obrovac 8, Antonić 8 (Savić 7), Otržan 8, P. Glumčević 9, Stanojević 8 (N. Glumčević 7), Novaković 9.

Igrači Hrtkovaca su samo na trenutke igrali onako kako se od njih očekuje i to im je bilo dovoljno za pobedu.

D. Vičik

Jedinstvo (K) - Graničar (G) 2:4 (1:2)

KRALJEVCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 60, sudija Poznan (Ruma). Strelci: Tomić u 29. i Lazarević u 64. minutu (iz penala) za Jedinstvo, Taborović u 36. i 68. (oba iz penala), Jović u 44. i G. Gavrilović u 74. minutu za Graničar. Žuti kartoni: Bogdanović, Marković (Jedinstvo), Milovanović (Graničar).

JEDINSTVO: Bašić 7, Banda 6, Čvorkov 7 (Bosiljkić 7), Milojević 7, Bogdanović 6, Tomić 7 (Marković), Rikanović 7, Isaković 7, Čestić 6, Lazarević 7, Cvitičanin 7.

GRANIČAR: Vukašinović 7, Jovanović 7, Milovanović 7, Jović 7, Đ. Samardžić 7, Đorđić 7, Bukorac 7, G. Gavrilović 7, S. Gavrilović 7, Taborović 8, Lazić 7.

Igrao se dobar fudbal. Domaći su poveli, ali potom je sapleten Jović i gosti sa penala izjednačili, pa čak i poveli. Gosti iz Grabovaca su zasluženo odneli sva tri boda. Pružili su dobru partiju koju domaćin nije očekivao.

B. Kordolup

Polet - Fruškogorac 1:2 (1:1)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 100, sudija Otašević (Ruma). Strelci: Marković u 20. za Polet, a Antonić u 19. i Stojković u 56. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: V. Jokić, Vidović (Polet), Radvanj, Basara (Fruškogorac).

POLET: Likić, Veljović, Todorović, V. Jokić, Marić, Lubaščik, Damjanović, Marković, S. Jokić, N. Petrović (Vidić), Vasić (Jandrić).

FRUŠKOGORAC: Jovanović, Antonić, Stojković, Pavlović, Bajić, Bjeljac (B. Graovac), Kadar, Bakić (Samardžija), Mioković (Radvanj), Basara, Katanić,

Zaslužena pobeda gostiju iz Malih Radinaca.

B. Tadić

KRALJEVCI: Jedinstvo - Graničar (G) 2:4, ŠATRINCI: 27.oktobar -Jedinstvo (P) 2:2, STEJANOVCI: Borac - Sremac (D) 0:3, NIKINCI: Polet -Fruškogorac 1:2, NERADIN: Vojvodina - Hrtkovci 2:3. Jedinstvo iz Rume je bilo slobodno.

1. Sremac (D)     14     10     3      1      40:13        33

2. Hrtkovci        15     10     2      3      31:20        32

3. Fruškogor.    15     9      4      2      37:19        31

4. Jedinst. (R)    14     7      6      1      29:14        27

5. Borac (S)       15     7      2      6      36:25        23

6. Jedinst. (P)   14     5      6      3      31:22        21

7. Vojvodina      15     5      2      8      35:34        17

8. Polet             15     4      2      9      23:42        14