Opštinska liga Ruma–Irig: Duel imenjaka ničiji

24.10.2018. 13:12 13:15

​​​​​​​Jedinstvo (R) - Jedinstvo (P) 2:2 (0:1)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Todorović (Hrtkovci). Strelci: Ljubišić u 77. i Mađešić u 81. za domaće, Žakula u 25. i 67. za goste. Žuti kartoni: Zec, Ljubišić, Stojaković (domaći), Škara (gosti). Crveni karton. Jović (domaći).

JEDINSTVO (R): Cvetković 7, Mađešić 7, L. Jović 7, Mirić 7, Stojaković 7, Kulušić 7, Grbić 7, Zec 7, Milić 7 (Rek), Ljubišić 8, Alempić 8.

JEDINSTVO (P): V. Sabo, 7, Petrović 7 (Jošić 7), Škara 7, Žakula 9, Stojanović 7, Popović 7, Simić 7 (Denić 7), Obrenović 7, I. Klajn 7, Crnković 7, Lozić 7.

Dobra igra Rumljana tek posle vođstva gostiju od 2:0. Izvrsni Žakula dva puta je matirao Cvetrkovića, a mogao je još nekoliko puta.

D. Vidaković

Sremac (D) - Jedinstvo (K) 6:0 (prekinuto u 32. minutu)

DOBRINCI: Stadion Sremca, gledalaca 50, sudija Sretković (Ruma). Strelci: LJ. Vukmanović dva, D. Vukmanović, Z. Ašćerić, Đurić i Madžar.

SREMAC: Marjanović, Z. Ašćerić, Đurić, Maričić, Bojanić, Tomić, Vučković, Paunković, LJ. Vukmanović, Madžarac, D. Vukmanović.

JEDINSTVO: Jokić, Bašić, Isaković, Vasiljević, Čestić, Cvitičanin, Lazarević, Tomić.

U 32. minutu gosti su ostali sa sedam igrača, pa je meč po pravilima morao biti prekinut. Gosti su do prekida igrali sa osam igrača.

B. Kordolup

Hrtkovci - 27. oktobar 2:1 (2:1)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, gledalaca 50, sudija  Jovanović (Ruma). Strelaci: Mitrović u 20. i Čiča u 45.(iz penala) za Hrtkovce, a Pavin u 23. minutu za 27. oktobar. Žuti karton: Sušić (Hrtkovci).

HRTKOVCI: Čiča , Međed 7, Pavličević 7, Mitrović 7, Stanojević 7, Rudić 7, Novak 7, Novaković 7, Obrovac 7, Sušić 7, Simovljević 7 (Savić).

27. OKTOBAR: Putica 7, Benežan 7, Mihajlik 7, V. Radović 7, Madacki 7, D. Radojčić 7, Greč 7, Anđić 7, Fekete 7, Ipač 7, Pavin 8. Gosti su samo, na trenutke, igrali onako kako se od njih očekuje i to, nije bilo dovoljno. A, domaćini su imali u svojim redovima Mitrovića, Simovljevića i Stanojevića, raspoložene, za igru, što je bilo dovoljno za očekivanu pobedu.

D.  Vičik

Fruškogorac - Graničar (G) 4:1 (3:0)

MALI RADINCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Dukić (Platičevo). Strelci: Pavlović u 17, 30. i 61. i Topić u 37. za Fruškogorac, a Pavin u 47. minutu za 27.oktobar. Žuti karton: V. Samardžić (Graničar).

FRUŠKOGORAC: Jovanović, M. Graovac, Pavlović, B. Graovac, Samardžija, Antonić (Radvanj), Bjeljac (Nedeljković), Bajić (Dakić), Bakić, Mioković (Knežević), Topić.

GRANIČAR: Paunović, S. Jovanović, Đ. Samardžić, Gavrilović, Kostić, Vukašinović, Bukorac, Stanojević, V. Samardžić, Lazić.

Domaćini su bili ubedljivi vodili su čak sa 3:0 u prvom poluvremenu, dok su imali kondicije i snage. U nastavku su igrali više rutinski, a svi na igralištu su očekivali bar još pet šest golova u mreži gostiju, jer su gosti igrali celu utakmicu sa dest igrača.

B. Knežević

Vojvodina - Borac (S) 3:1 (3:1)

NERADIN: Igralište Vojvodine, gledalaca 50, sudija Damljanović (Ruma). Strelci: Bjelivuk u 33, Ćirić u 38. i B. Georgijević u 42. za Vojvodinu, a Tufegdžić u 19. minutu za Borac. Žuti karton: Janković (Borac).

VOJVODINA: Jovičić 7, Škorić 7, Bradić 7 (Milojević 7), B. Georgijević 8 (Marković 7), Ristić 7 (M. Georgijević 7), Ćirić 7, J. Erkanović 7, Bjelivuk 8, Aleksić 7 (Vunić 7), Tagliavia 7, Kalušević 7.

BORAC: Janković 6, V. Nešković 7, Bognar 7, Arsenović 7, Ž. Nešković 6, Keskenović 6, Tornjanski 6, Prljić 7, Vidović 7, Tufegdžić 7, Šuvljagić 6 (Maksić 6).

Gosti su poveli, pa stali domaćini su potom navalili sa svih strana. Postigli su tri gola, pa su i oni stali. U nastavku se igrao više ravnopravan fudbal sa nekoliko šansi na obe strane.

N. Lazarević

RUMA: Jedinstvo - Jedinstvo (P) 2:2, NERADIN: Vojvodina - Borac (S) 3:1, HRTKOVCI: Hrtkovci - 27.oktobar 2:1, MALI RADINCI: Fruškogorac -Graničar (G) 4:1, DOBRINCI: Sremac - Jedinstvo (K) 6:0 (prekinuto u 32. minutu ). Polet iz Nikinaca je bio slobodan.

1. Sremac (D)          7      7      0      0      22:5  21

2. Fruškog.              8      6      2      0      23:9  20

3. Borac (S)            9      5      0      4      24:16        15

4. Jedinst.(R)           7      3      4      0      11:5  13

5. Hrtkovci              8      4      1      3      15:14        13

6. Jedinst. (P)          7      3      2      2      17:10        11

7. Vojvodina            8      3      1      4      17:14        10

8. Polet                   8      2      2      4      9:16  8