105.2585

Општинска лига Рума–Ириг: Дуел имењака ничији

24.10.2018. 13:12 13:15

​​​​​​​Јединство (Р) - Јединство (П) 2:2 (0:1)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Тодоровић (Хртковци). Стрелци: Љубишић у 77. и Мађешић у 81. за домаће, Жакула у 25. и 67. за госте. Жути картони: Зец, Љубишић, Стојаковић (домаћи), Шкара (гости). Црвени картон. Јовић (домаћи).

ЈЕДИНСТВО (Р): Цветковић 7, Мађешић 7, Л. Јовић 7, Мирић 7, Стојаковић 7, Кулушић 7, Грбић 7, Зец 7, Милић 7 (Рек), Љубишић 8, Алемпић 8.

ЈЕДИНСТВО (П): В. Сабо, 7, Петровић 7 (Јошић 7), Шкара 7, Жакула 9, Стојановић 7, Поповић 7, Симић 7 (Денић 7), Обреновић 7, И. Клајн 7, Црнковић 7, Лозић 7.

Добра игра Румљана тек после вођства гостију од 2:0. Изврсни Жакула два пута је матирао Цветрковића, а могао је још неколико пута.

Д. Видаковић

Сремац (Д) - Јединство (К) 6:0 (прекинуто у 32. минуту)

ДОБРИНЦИ: Стадион Сремца, гледалаца 50, судија Сретковић (Рума). Стрелци: Љ. Вукмановић два, Д. Вукмановић, З. Ашћерић, Ђурић и Маџар.

СРЕМАЦ: Марјановић, З. Ашћерић, Ђурић, Маричић, Бојанић, Томић, Вучковић, Паунковић, Љ. Вукмановић, Маџарац, Д. Вукмановић.

ЈЕДИНСТВО: Јокић, Башић, Исаковић, Васиљевић, Честић, Цвитичанин, Лазаревић, Томић.

У 32. минуту гости су остали са седам играча, па је меч по правилима морао бити прекинут. Гости су до прекида играли са осам играча.

Б. Кордолуп

Хртковци - 27. октобар 2:1 (2:1)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 50, судија  Јовановић (Рума). Стрелаци: Митровић у 20. и Чича у 45.(из пенала) за Хртковце, а Павин у 23. минуту за 27. октобар. Жути картон: Сушић (Хртковци).

ХРТКОВЦИ: Чича , Међед 7, Павличевић 7, Митровић 7, Станојевић 7, Рудић 7, Новак 7, Новаковић 7, Обровац 7, Сушић 7, Симовљевић 7 (Савић).

27. ОКТОБАР: Путица 7, Бенежан 7, Михајлик 7, В. Радовић 7, Мадацки 7, Д. Радојчић 7, Греч 7, Анђић 7, Фекете 7, Ипач 7, Павин 8. Гости су само, на тренутке, играли онако како се од њих очекује и то, није било довољно. А, домаћини су имали у својим редовима Митровића, Симовљевића и Станојевића, расположене, за игру, што је било довољно за очекивану победу.

Д.  Вичик

Фрушкогорац - Граничар (Г) 4:1 (3:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Дукић (Платичево). Стрелци: Павловић у 17, 30. и 61. и Топић у 37. за Фрушкогорац, а Павин у 47. минуту за 27.октобар. Жути картон: В. Самарџић (Граничар).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, М. Граовац, Павловић, Б. Граовац, Самарџија, Антонић (Радвањ), Бјељац (Недељковић), Бајић (Дакић), Бакић, Миоковић (Кнежевић), Топић.

ГРАНИЧАР: Пауновић, С. Јовановић, Ђ. Самарџић, Гавриловић, Костић, Вукашиновић, Букорац, Станојевић, В. Самарџић, Лазић.

Домаћини су били убедљиви водили су чак са 3:0 у првом полувремену, док су имали кондиције и снаге. У наставку су играли више рутински, а сви на игралишту су очекивали бар још пет шест голова у мрежи гостију, јер су гости играли целу утакмицу са дест играча.

Б. Кнежевић

Војводина - Борац (С) 3:1 (3:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 50, судија Дамљановић (Рума). Стрелци: Бјеливук у 33, Ћирић у 38. и Б. Георгијевић у 42. за Војводину, а Туфегџић у 19. минуту за Борац. Жути картон: Јанковић (Борац).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Шкорић 7, Брадић 7 (Милојевић 7), Б. Георгијевић 8 (Марковић 7), Ристић 7 (М. Георгијевић 7), Ћирић 7, Ј. Еркановић 7, Бјеливук 8, Алексић 7 (Вунић 7), Таглиавиа 7, Калушевић 7.

БОРАЦ: Јанковић 6, В. Нешковић 7, Богнар 7, Арсеновић 7, Ж. Нешковић 6, Кескеновић 6, Торњански 6, Прљић 7, Видовић 7, Туфегџић 7, Шувљагић 6 (Максић 6).

Гости су повели, па стали домаћини су потом навалили са свих страна. Постигли су три гола, па су и они стали. У наставку се играо више равноправан фудбал са неколико шанси на обе стране.

Н. Лазаревић

РУМА: Јединство - Јединство (П) 2:2, НЕРАДИН: Војводина - Борац (С) 3:1, ХРТКОВЦИ: Хртковци - 27.октобар 2:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац -Граничар (Г) 4:1, ДОБРИНЦИ: Сремац - Јединство (К) 6:0 (прекинуто у 32. минуту ). Полет из Никинаца је био слободан.

1. Сремац (Д)          7      7      0      0      22:5  21

2. Фрушког.              8      6      2      0      23:9  20

3. Борац (С)            9      5      0      4      24:16        15

4. Јединст.(Р)           7      3      4      0      11:5  13

5. Хртковци              8      4      1      3      15:14        13

6. Јединст. (П)          7      3      2      2      17:10        11

7. Војводина            8      3      1      4      17:14        10

8. Полет                   8      2      2      4      9:16  8