КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО: Србија - Црна Гора 30:31

Рукометашице Србије су поражене од Црне Горе са 31:30 у Кристалној дворани у Зрењанину у оквиру квалификација за Европско првенство.
1

До краја се играло изједначено, а онда су Црногорке у самом финишу спеоле да постигну победоносни гол.

Србија је у другом полувремену заиграла боље. и успела да дође до изједначења, па је у 47. минуту било 22:22.

Почело је друго полувреме

Полувреме

После првих 30 минута Црна Гора води са 16:12. против Србије. Црногорке су водиле ос страта утакмице и све време су успевале да одржавају стечену предност око шестог минута.

19. минут: Црногорке одржавају предност од три, четири гола - 7:10.

У 10. минуту Црногорке су се одлепиле и повеле са 7:3, па је селектор Србије Урош Брегар морао да затражи тајм-аут. Много мање су у првом делу сусрета грешиле рукометашице Црне Горе од Српкиња и зато воде.

Црногорке су повеле од почетка утакмице, а Српкиње су држале прикључак.

Почела је утакмица

Ово је први од два меча са Црном Гором у квалификацијама за Европско првенство, које ће се играти од 28. новембра до 15. децембра 2024. године у Аустрији, Мађарској и Швајцарској.

Рукометашице Србије су се за овај двомеч припремале у Зрењанину.