РУКОМЕТНА ЛИГА ЕВРОПЕ: Војводина - Кадетен

Рукометаши Војводине и Кадетена играју утакмицу за пласман међу најбољих 12 клубова Лиге Европе.
s

Војводина поред од раније повређених Вукашина Воркапић, Стефана Додића и Милана Милића неће моћи да рачуна ни на Бранка Томића, а у саставу је први пут по повратку у табор црвено-белих десни бек Јовица Николић.

Одлично је играла цела екипа Воше у првом полувремену, али је најбољи свакако био голман Андреј Трнавац који је био ноћна мора за нападаче Кадетена и имао је десет интервенција у 20 минута. Повела је Воша са 7:0, а на крају првог полувремена било је 11:8 за Новосађане.

Добро је Војводина играла и у другом полувремену и на крају победила са 24:21, али фалио јој је гол за пласман међу 12 најбољих тимова.