ПЛЕЈ-АУТ СУПЕРЛИГЕ ЗА РУКОМЕТАШИЦЕ: Новосађанке су још у игри

Рукометашице Војводине савладале су Раднички са 32:27 у другом колу плеј-аута Суперлиге.
СРЛ

Новосађанке су солидно стартовале и након 10 минута водиле су са 7:4. Успешно су црвено-беле одржавале предност, највише захваљујући Ани Чубрило и пред одлучујућих 30 минута имале су шест голова више.

У наставку сусрета све је полазило за руком домаћим играчицама. Чубрило је и даље решетала гол Крагујевчанки, док се на голу Војводине разбранила Ана Булатовић и помогла екипи да упише веома важну победу у борби за опстанак у елити.

В. Гвозденовић

Војводина – Раднички 32:27 (17:11)

НОВИ САД: СЦ Слана бара, гледалаца: 100. Судије: Матић и Вујановић. Седмерци: Војводина 4 (3), Раднички 5 (3). Искључења: Војводина 10, Раднички 8 минута.

ВОЈВОДИНА: Гутеша, Ћетковић 4 (1), Божић, Мијаиловић 1, Голушин 6 (2), Чабаркапа, Граматова, Шаранчић, Тодоровски 3, Чубрило 11, Сивчев 2, Булатовић (12 одбрана, 1 седмерац), Новосел 5, Бахун.

РАДНИЧКИ: Појужина (3 одбране), Јоновић 1, Бјелак, Ђорђевић, Стошић 6, Пидро (5 одбрана), Инђић, Стојиљковић 1 (1), Поткоњак, Бонер 9, Д. Ранковић, Петровић, Тасић 5 (2), З. Ранковић 4, Андрић 1.