ПЛЕЈ-АУТ СУПЕРЛИГЕ ЗА РУКОМЕТАШЕ: Момичиловић херој Каћана

Рукометаши Југовића савладали су Уб са 35:34 у трећем колу плеј-аута Суперлиге Србије.
СРЛ

У првој половини првог периода у редовима Југовића бриљирали су Жељко Тукуљац и Симо Шијан и захваљујући њиховим поготцима домаћи су константно имали предност. Нису гости дозволили изабраницима Ђуре Тојагића да се одлепе и одржавали су резултатску неизвесност.

Сјајна борба виђена је и у другом полувремену. Убљани су наваљивали и вођени Душаном Пановским имали су бод пред последњи напад домаћих. У одлучујућем моменту одговорност је преузео Немања Момчиловић и поготком је донео веома важне бодове за Југовић.

В. Гвозденовић

Југовић – Уб 35:34 (17:17)

КАЋ: Дворана Храм, гледалаца: 300. Судије: Цветковић и Николић. Седмерци: Југовић 5 (2), Уб 5 (5). Искључења: Југовић 8, Уб 6 минута.

ЈУГОВИЋ: Тукуљац 4, Момчиловић 5, Драгољевић, Видојевић 5, Шијан 14 (2), Ранчић 1, Гаћиновић (4 одбране), А. Скубан 4, Нинков 1, Барбатесковић 1, Јаћимовски, Барјактаровић, Дубаић, Самарџић, Н. Скубан, Диздар (9 одбрана).

УБ: Максовић, Ранковић, Л. Радовановић 1, Милић 8, Мијатовић, Иконић 1, Веселиновић, Крејовић 2, Г. Радовановић 2, Жарковић, Мрдовић (13 одбрана, 3 седмерца), Прашчевић 2, Леонтијевић, Столић 8 (5), Терзић, Пановски 13.