ЈОКИЋ СЈАЈАН АЛИ... Минесота разбила Денвер; Само један играч убацио чак 43 поена (ВИДЕО)

Денвер је поразом почео полуфиналну серију НБА лиге! Минесота је направила брејк у Колораду и славила са 106:99.
1

Никола Јокић убацио је 32 поена уз 8 скокова и 9 асистенција, али... Имао је српски ас и доста грешака! Изгубио је чак седам лопти, а тројке је шутирао 9-2. На све то Гобер је преко њега убацио четири поена при егал резултату четири минута пре краја меча.

А, када на све то додамо и чињеницу да Мареја "није било" у првом полувремену - 0 поена, постаје јасно зашто су гости славили победу. У трећој четвртини се пробудио Џамал, али касније када се ломио меч био је неприметан.

Минесота је имала невероватног Едвардса који је убацио 43 поена - уживање је било гледати како игра овај 23-годишњи бек. Денвер није имао баш никакво решење како да заустави најбољег играча ривала.

У последњем кварталу чудесно је играо и Рид који је за четири минута убацио чак 14 поена. Нагетси ни на то нису имали одговор.

Други меч полуфиналне серије "запада" игра се у Колораду у ноћи између понедељка и уторка од 04 часа.