СУБОТИЧКА ЛИГА Куцурани поново на врху

Искра - Виноградар 6:0 (4:0)
lopta

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца 300, судија: К. Николић(Ловћенац), стрелци: Сердар у 7. и у 28. Комазец у 35. Дамјан Губаш у 43. и у 60. и Бодоњи у 74.минуту, жути картон:  Енги (Виноградар).

ИСКРА: Ф. Хромиш, М. Секулић, Сердар, Малацко, Комазец (Суботић), Маћиженски, Бодоњи, Н. Нађ(Л. Миловановић), Дамјан Губаш, Гаџић (Бајчић), Михњак (Човс).

ВИНОГРАДАР: П. Кребс, Кекењ, Рафаи, Енги, Пеце (Антуновић), Клебечко, Радуловић, Темешвари, Сич, Шереги, Салма.

Вратили су се фудбалери куцуранске Искре на победнички колосек. Цех пред разиграним Куцуранима платили су гости из Хајдукова, чији млади голман Петер Кребс је у шест наврата извадио лопту из своје мреже.

Ђ. Шт.

Будућност  - Сента 1:2 (0:1)

САВИНО СЕЛО: Игралиште Будућности, гледалаца: 200, судија: Н. Гардашевић(Бачка Топола), стрелци: Ђуричић у 72. за Будућност, а Баук у 22. и у 76. минуту за Сенту.

БУДУЋНОСТ: Ж. Јоргић, Драган Павловић, Кутлачић,  Клипић, С. Павловић, Радевић(Крстовић), Ђуричић, С. Ковачевић, Правуљац, Грубачић (Душан Павловић), Јокић.

СЕНТА: Д. Томашев, Барјактаровић, Ђукић (Тури), Савић, Мандић, Баук (Завишић), Матић, Живковић, Д. Живановић, Жмукић, Ароксалаши(Димић).

Млади нападач Сенћана Небојша Баук био је фаталан за одбрану Савиноселаца.Два пута је Баук матирао голмана домаћег тима Жарка Јоргића и тако дао је немерљиви допринос помало (не)очекиваној, али потпуно заслуженој победи гостију.

Ђ. Шт.

Ударник - Јадран 3:1, АФК - Сутјеска 3:0, Напредак - Пролетер 2:2, Таванкут - Чока 4:2, Његош - Србобран 2:0, Искра - Виноградар 6:0, Будућност - Сента 1:2, Јединство - Томиславци 2:0.

1. Искра    23     17     5      1      58:17        56

2. Томиславци   23     18     2      3      53:20        56

3. Ударник 23     14     2      7      58:24        44

4. Србобран      23     12     6      5      44:24        42

5. Чока     23     13     2      8      48:39        41

6. Сента    23     11     3      9      40:42        36

7. Сутјеска        23     10     5      8      42:26        35

8. Пролетер       23     8      8      7      41:36        32