СРЕМСКА ЛИГА Преокрет у наставку

Срем - Раднички (И) 2:1 (0:1)
lopta

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 200, судија: Божић (Рума), стрелци: Богдан у 60. и Комазец у 67. за Срем, а Еркановић у 35. минуту за Раднички. Жути картон: Ђевлекај (Раднички).

СРЕМ: Кнежевић, Гамбирожа (Комазец), Богојевић, Цветковић, Мартић, Бодан, Стефановић (Јаворац), Гмизић, Ђилас, Бајловић, Новић.

РАДНИЧКИ: Честић, Добић, Мрђеновић, Дробац, Живанов (Адамовић), Добријевић, Крстић, Вукмановић, Еркановић, Пузић, Леђанац.

После доста мука фудбалери Срема су дошли до победе у сусрету са екипшом Радничког. Ирижани су играли добро а у наставку им је нестало снаге и у 7. минута успели да преокрену резултат.

Будућност - Полет 4:0 (2:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 200, судија: Павловић (Београд), стрелци: Рого у 5. Станивуковић у 43. Мијајиловић у 65. и Марковић у 82. минуту. Жути картони: Ивановић, Јевтић (Будућност), Соколовић, Савић (Полет).

БУДУЋНОСТ: Копрић, Туцаковић, Ивановић, Станивуковић, Јевтић, Кршић (Жилић), Рого (Драгутиновић), Милошевић, Мијајиловић (Јошић), Ђурђевић (Симовљевић), Максимовић (Марковић).

ПОЛЕТ: Петковић, Ђаниш, Н. Радосављевић, Драганић, Д. Радосављевић, Соколовић (Љубовић), Мрђа (Јовић), Савић (Јерковић), Ратар, Капуран, Кнежевић (Лазаревић).

После неколико слабих партија фудбалери Будућности су опет пронашли форму и одиграли онако како знају.

Фрушкогорац - Шумар 0:5 (0:2)

РУМА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 200, судија: Блажон (Рума), стрелци: Ракоић у 66. и 79. Кордолуп у 37. и Ђорђевић у 51. и 71. минуту. Жути картони: Зец, Лужајић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовић, Гајић, Милић, Вукојевић, Савичевић, Зец, Совиљ, Гашић, Недић, Савић, Лужајић.

ШУМАР: Петковић (Косановић), М. Млађеновић, Кордолуп (Ђорђевић), Матовић (Радовановић), Ракић, Нинић, Петронијевић (Обрадовић), Љубојевић, П. Млађеновић (Врачевић), Рагастовац.

Лидер на табели, екипа Шумара лако је дошла до победе против Фрушкогорца која је наступила са 11 фудбалера.

ЛСК - Сремац (В)1:0 (0:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија: Петровић (Шид), стрелац: Кнежевић у 78. минуту. Жути картони: Турудић, Станковић (ЛСК), а Скопљак, Грујин, Павловић (Сремац).

ЛСК: Веселиновић, Белић, Микић, Турудић,

Сучак, Маринковић, Радишић (Станковић), Кнежевић, Зарић, Стојчић, Никшић (Влајић).

СРЕМАЦ: Бошковић, Мирић (Аврамовић), Скопљак, Цвијановић, Грујин, Стевановић (Марић), Хајризи, Павковић (Ђокић), Станковић, Валент, Ранков.

У доброј утакмици Лаћарци су стигли до вредне победе, а једини стрелац је био Александар Кнежевић који је погодио мрежу голмана гостију Бошковића.

Припремио: Г. Ковач

Срем - Раднички (И) 2:1, Партизан - Напредак 0:1, Будућност - Полет (НК) 4:0, Фрушкогорац - Шумар 0:5, Хајдук (В) - Граничар (К) 3:0, ЛСК - Сремац (В) 1:0, Крушедол - Сремац (Д) 0:5, Подриње - Слога (В) 2:0.

1. Шумар       25        18        5          2          60:12   59

2. Срем           25        14        8          3          60:29   50

3. Напредак   25        14        7          4          78:29   49

4. Будућност  25        16        1          8          74:31   49

5. Сремац (Д)            25        11        10        4          42:30   43

6. Полет (НК)            25        13        2          10        43:33   41

7. Слога (В)   25        12        5          8          34:29   41

8. Хајдук (В)  25        11        4          10        41:37   37