МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА КИКИНДА – ЖИТИШТЕ Ревија голова у Новој Црњи

Рохам - Омладинац (РТ) 5:5 (4:2)
lopta fudbal pix

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца: 200. Судија: М. Рељић (Нови Козарци). Стрелци: Голушин у 5. 15, и у 20. и Вукобрат у 47. и у 55. (оба из пенала) за Рохам, М. Капур у 30. Ђукић у 43 (из пенала), Попов у 75., Маркоски у 89. и Мандић у 93. минуту за Омладинац (РТ). Жути картони: Вукобрат, А. Ходи, А. Живковић, Челекетић, Салма, Хорват (Рохам), а Ђолаи, Ђукић, Надаждин, М. Капур, Мандић и З. Борикић (са клупе)(Омладинац). Црвени картон: Ненад Ановић (Омладинац).

РОХАМ: Вукобрат 9, Лајош 7, Тодор 7 (Хорват 7), Чеке 7, А. Ходи 7, А. Живковић 7, М. Ољача 7, Балог 7 (Бобан 7), Челекетић 8, Голушин 8, 5, Салма 7 (А.

ОМЛАДИНАЦ (РТ): Ђолаи 7, Банч 7 (Мандић 7), Ђукић 7, Ћировски 7 (Стајић 7), Попов 7, Н. Шаренац 7 (Новаковић 7), М. Шаренац 8, Маркоски 8, Надаждин 7, Ановић 7 (Савић 7), М. Капур 7.

У дербију чак 10 голова, у првом делу Рогам је био бољи, а у наставку гости иако су играли са играчем мање успели су у надокнади да изједначе резултат.

Тереквеш - Војводина 0:9 (0:3)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, гледалаца: 150. Судија: М. Бајић (Кикинда). Стрелци: Ранков у 7. Гаврић у 23. Врбачки у 26. Елвис Малешев (аутогол) у 54. Адраин Њергеш (аутогол) у 62, Беложански у 68. и 71. Марић у 73. и С. Тодоров у 79. минуту. Жути картони: Завишин, Винцан (Војводина).

ТЕРЕКВЕШ: Зарин 5, Радиновић 5, Малешев 5, Рафа 5, Јухас 5, Рајков 5, Гуљаш 5, Касаловић 5, А. Обрадовић 5, Бањаш 5 (Мике 5).

ВОЈВОДИНА: Арсин 8, Гаврић 7 (Д. Пајташев 7), Завишин 7 (Беложански 9), С. Тодоров 8, Стојков 7 (М. Винцан 7), Панић 7 (Д. Сараволац 7), Врбачки 8, Марић 8, Адамов 7, Ранков 7, Б. Винцан 7 (В. Сараволац 7).

Лидер на табели одржао је час фудбала у Хетину.

1. октобар -Пролетер 1:2 (1:1)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште „ 1. октобра „, гледалаца: 150. Судија: П. Нунић (Кикинда). Стрелци: Д. Тривуновић у 18. за 1. октобар, а Живков у 36. и Мршић у 50. минуту за Пролетер. Жути картони: Банду, Шарановић (1. октобар), а Попов (Пролетер). Црвени картон: Дарко Радин у 87. минуту (Пролетер).

ПРВИ ОКТОБАР: Зо­наи 6 (Иванов 5), Банду 6 (Шурањи 5), Марковић 6, Станојевић 5, Петровић 6, Шарановић 5, Д. Тривуновић 7 (Далибор. Вираг 6), Николин 5 (Милин 6), М. Вираг 7, Матић 6, Данијел. Вираг 7.

ПРОЛЕТЕР: Попов 7, Сарваш 7, П. Грујичић 7, Дошеновић 7, Шарчевић 7, Вујовић 7, Становић 7, Станковић 7 (Радин 7), Живков 8, Мршић 9 (Ружин 7), М. Грујичић 7 (Климовић 7).

Општински дерби припао је гостима. Додуше повели су домаћи, али у наставку меча Међани су били бољи.

Борац (А) - Бега 4: 2 (1:0)

АЛЕКСАНДРОВО: Игралиште „ Лукарело”, гледалаца: 200. Судија: М. Рапаић (Житиште). Стрелци: Зечевић у 8. Аћамовић у 55. Барбул у 73. и Иванчевић у 86. за Борац (А), а Чапо у 48. (из пенала) и Чилег у 60. минуту за Бегу. Жути картони: Барбул (Борац), а И. Цирок, Сабо, Чилег (Бега).

БОРАЦ (А): Пухар 7, Јаворина 7 (Романов 7), Аћамовић 8, Зечевић 7, Иванчевић 9, Гајинов 7, Штиковац 7 (Цобор 7), Јакшић 7, Самолов 7 (Медић 7), Барбул 8, Тошков 7.

БЕГА: Каршаи 6, Митровић 7, Чапо 7, Е. Цирок 6 (Чордаш 5), Поповић 7, И. Цирок 7 (Околишан 6), Раду 6 (Шебешћан 7), Сабо 6, Борош 6 (Чилег 7), Керекеш 7, Ђолаи 6 (Симић 6).

Фудбалери Борца из Александрова су  у другом делу меча дошли до сигурне победе.

Борац (И) -Подгрмеч 1:0 (0:0)

ИЂОШ: Игралиште Борца, гледалаца: 100.

Судија: Н. Кнежевић (Банатско Карађорђево). Стрелац: Марков у 60.минуту. Жути картони: Н. Ћирић, Шугић (Борац), а Манојловић (Подгрмеч).

БОРАЦ (И): Татомир 8, Д. Аћимов 7, Кљајић 7, Ж. Ћирић 7, Н. Ћирић 7, Ракић 7, Данков 7 (Мирчевски 7),  Грујић 7 (Магарашев 7), Шугић 6 (М. Аћимов 5), Марков 9, Свирчев 7.

ПОДГРМЕЧ: Булаја 7, Мирчић 6, Р. Живковић 6, Н. Живковић 6, Родић 6, Манојловић 5, Ђ. Живковић 6, Миљуш 5, Балабан 7, Колунџија 5.

Иђошани су имали заиста лак задатак јер су гости из Житишта допутовали са само десет играча и имали  снаге за једно полувреме.  У 79.  Булаја је одбранио пенал Шугићу.

Припремио: П. Станић

Тереквеш - Војводина 0:9, Борац (И) - СУ Подгрмеч 1:0, 1. октобар - Пролетер 1:2, Борац (А) - Бега 4:2, Рохам - Омладинац 5:5.

1. Војводина  16        15        1          0          106:10 46

2. Омладинац            16        13        2          1          81:19   41

3. Борац (А)   16        10        1          5          46:31   31

4. Рохам         16        7          4          5          63:44   25

5. Бега            16        8          1          7          31:42   25

6. Пролетер   16        7          1          8          33:37   22

7. Подгрмеч   16        4          2          10        24:63   14

8. Тереквеш   16        4          1          11        22:49   13