ФУДБАЛЕРИ ПАРТИЗАНА РЕМИЗИРАЛИ СА НАПРЕТКОМ: Црно – бели једва ишчупали бод

Фудбалери Партизана одиграли су нерешено 3:3 са Напретком у 34. колу Суперлиге Србије.
ФК Партизан

Црно-бели су повели у седмом минуту преко Александра Филиповића који је главом послао лопту у мрежу домаћина након одлично изведеног корнера Николе Антића. Уследио је „хладан туш" за Партизан када је Андрија Мајдевац искористио убачену лопту у шеснаестерац гостију и рутински, главом матирао Александра Јовановића. Голом Небојше Бастајића Крушевљани су на одмор отишли са предношћу.

Одмах по наставку сусрета црно-бели су доживели нови шок. Другим голом Андрије Мајдевца домаћи су повели са 3:1. Нису се предавали Београђани и преко Алексе Јанковића су смањили заостатак, а потом и је у финишу сусрета Гајас Захид погодио мрежу домаћих и донео бод Партизану.

В. Гвозденовић

Напредак – Партизан 3:3 (2:1)

КРУШЕВАЦ: Стадион Младости, гледалаца: 400. Судија: Остраћанин. Стрелци: за Напредак  Мајдевац у 19. и 51. и Бастајић у 26. минуту, а Филиповић у 7. минуту, Јанковић у 81.  за Партизан. Жути картони: Савић, Маринковић (Напредак), Северина, Филиповић (Партизан).

НАПРЕДАК: Савић 6, Михајловић 7, Стевановић 7, Томић 6, Маринковић 6, Јовић 6 (од 69. Садиковић), Крстић 6, Бастајић 7,5, Мајдевац 8 (од 81. Бојовић), Марјановић 6,5 (од 89. Миленковић), Станојловић 6.

ПАРТИЗАН: Јовановић 6,5, Стојковић 6 (од 72. Јанковић), Филиповић 7, Калулу 6 (од 54. Баждар), Антић 7, Захид 7,5, Северина 6,5, Ковачевић 6, Овусу 6 (од 86. Кастиљо), Натхо 6 (од 54. Гох), Николић 6.