У АУТОМОБИЛУ УХАПШЕНОГ ВАЉЕВЦА МАРИХУАНА И ЏОИНТ Претресом стана пронађено 340 ТАБЛЕТА СА ЛИСТЕ ПСИХОАКТИВНИХ СУПСТАНЦИ
11.02.2025.
14:22
14:30
Коментари (0)
Ваљевска полиција је ухапсила Ј. М. (41) из Ваљева због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Како је саопштено, полиција је на аутобуској станици у Ваљеву, у паркираном "опелу" који користи осумњичени пронашла пакет са око 723 грама биљне материје за коју се сумња да је марихуана, док је код њега нађен један џоинт.
У претресу стана који Ј. М. користи пронађено је 340 таблета које се налазе на листи психоактивних супстанци и мања количина материје за коју се сумња да је марихуана. По налогу Вишег јавног тужилаштва у Ваљеву, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу, саопштила ја ваљевска полиција.