11°C
16.09.2024.
117.04
105.4414
Војводина је победила Партизан са 3:2 и игром доказала да је на српској фудбалској сцени спремна за знатно веће домете од тренутног положаја на суперлигашкој табели.
(УЖИВО) ВОЈВОДИНИ ПОНИШТЕНА ДВА ГОЛА, АЛИ ИПАК СЛАВИЛА У ХУМСКОЈ ПРОТИВ ПАРТИЗАНА ГОЛОМ ЊЕГОША ПЕТРОВИЋА У ПОСЛЕДЊОЈ СЕКУНДИ СА 3:2 у Суперлиги Србије (ФОТО и ВИДЕО)

02.05.2024. 16:25 19:13
(Видео) ЊЕГОШ ПЕТРОВИЋ У 94. МИНУТУ, БРАВО МАЈСТОРЕ Погледајте 3. победоносни гол за Војводину против Партизана

02.05.2024. 19:05 19:26
ВОЈВОДИНА ГОСТУЈЕ РАЊЕНОМ ПАРТИЗАНУ Бандовић: Партизан сада најопаснији, за нас је свака утакмица финале

30.04.2024. 13:01 14:44