117.0199
107.9121

Суперлига: Партизан водио, ТСЦ у 90+6. минуту за 3:3 (видео)

29.07.2023. 23:09 23:13

БАЧКА ТОПОЛА: Фудбалери Партизана и ТСЦ-а ремизирали су резултатом 3:3 (2:2) у дербију првог кола Суперлиге Србије.

Голове за Партизан постигли су Бибрас  Natho у 40. минуту, Кристијан Белић у 43. минуту и Матеус Салдања у 79. минуту.

Прецизни за ТСЦ били су Горан Антонић у 12. минуту, Ифет Ђаковац у 49. минуту са беле тачке и Немања Стојић у 96. минуту

Током првог полувремена у првих 30 минура домаћа екипа је диктирала темпо. Партизан је са друге стране из транзиције успео да дође до брза два гола и самим тим до преокрета.

У другом полувремену и Натко и Ђаковац нису искористили пенале, пошто су бољи у тим тренуцима били голмани обе екипе.

Партизану је због офсајда поништен и гол у 57. минуту који је постигао млади Илић.

Истакао се међу "црно-белим" Салдања који је прво изборио пенал и потом постигао првенац у 79. минуту за победу Партизана.

Бар један бод својој екипи донео је Немања Стојић у 96. минуту ударцем главом након корнера.

Фудбалери Вождовца и Јавора такође су ремизирали, али без голова у утакмици одиграној у Београду.