СУБОТИЧКА ЛИГА Kуцурани пред циљем

21.05.2024. 17:12 17:14
Извор: pixabay.com

​​​​​​​Искра - Будућност 3:1 (1:0)

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца: 400, судија: С. Бедић (Бачка Топола), стрелци: Гаџић у 24. Бодоњи у 49. и Комазец у 87. за Искру, а С. Павловић у 59. минуту за Будућност, жути картони: Бодоњи, Д. Јанковић (Искра), а Кутлачић, С. Павловић (Будућност).

ИСКРА: Ф. Хромиш, М. Секулић, Л. Миловановић, Сердар, М. Малацко (Недељковић), Маћиженски, Бодоњи (Бајчић), Н. Нађ (Михњак), Дамјан Губаш (Човс), Гаџић, Д. Јанковић(Комазец).

БУДУЋНОСТ: Ж. Јоргић, Душан Павловић, Кутлачић, Клипић, С. Павловић, Радевић (Драгојевић), Ђуричић (Радосављев), Крстовић (Јокић), С. Ковачевић, Правуљац, Грубачић.

Фудбалери куцуранске Искре наставили су победнички низ. Овога пута, пред изабраницима тренера Веселина Вукадиновића капитулирале су комшије из Савиног Села.

Ђ. Шт.

Пролетер - Јадран 4:2 (2 :2)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, Судија: Јанковић, стрелци: Перазић у 2. (из пенала), 43.  и 71.  и Николић у 90. за Пролетер,  а Мудрински у 6. и Матковић у 40. минуту за Јадран.  Жути картони: Рогановић, Плавшић, Збућновић (Пролетер), Мудрински, Рогановић (Јадран)

ПРОЛЕТЕР: Мирковић, Зелић, Рогановић, Пјешивац, Сивчевић, Николић. Перазић, Плавшпћ, Попржен, Кобиларов, Милићевић (Збућновић).

ЈАДРАН: Ђорђевић, Мирановић, Брезовац, Бобић (Чеке), Лабан, Мартинович (Малецки), Б.Жмукић (Матијашевић), Илић (Д. Жмукић), Вукотић, Мудрински, Матковић (Рогановић).

Гости су само у првом полувремену били равноправан противник домаћој екипи која је у другом полувремену у потпуности доминирала, имала више шанси и са још два гола потпуно демолирали одбрану Јадрана.

Л. Киш

Напредак - Сента 0:3 (0:0)

НАДАЉ: Игралиште Напретка, гледалаца: 300, судија: О. Ждрња(Нови Жедник), стрелци: Барјактаровић у 75. и Живковић у 79. и у 84. минуту, жути картон: Барјактаровић(Сента).

НАПРЕДАК: С. Душанић, Цигановић, Е. Ходоницки, Д. Козомора, Р. Јовановић, Ергарац(Ћурчић, Старчев), Наумов, Б. Живановић, Л. Ходоницки (Кихут), Бузаџин, Алексијевић.

СЕНТА: Д. Томашев, Димић, Барјактаровић, Завишић, Ђукић, Савић, Мандић, Живковић, Д. Живановић (Димовић), Тури (Месарош), Ароксалаши.

Све до петнаестак минута пре краја утакмице фудбалери Напретка гајили су амбиције да могу до бода. А онда за само девет минута првотимци Сенте Стефан Барјактаровић и Горан Живковић експресно су покопали сва надања Надаљчана.

Ђ- Шт.

Пролетер - Јадран 4:2, Сутјеска - Чока 1:0, Ударник Вишњевац - Србобран 4:1, АФК - Виноградар 2:1, Напредак - Сента 0:3, Таванкут - Томиславци 1:3, Његош - Јединство 4:1, Искра - Будућност 3:1.

1. Искра    27     21     5      1      67:18        68

2. Томиславци   27     21     2      4      59:24        65

3. Ударник 27     15     3      9      65:32        48

4. Сутјеска        27     13     6      8      50:28        45

5. Србобран      27     13     6      8      49:33        45

6. Чока     27     14     3      10     54:43        45

7. Сента    27     13     3      11     46:49        42

8. Пролетер       27     10     9      8      51:44        39