28.08.2024. 14:47 14:49
Извор: pixabay.com

Мартинчани су у одброј игри успели да савладају екипу Подриња.

Борац - Подриње 1:0 (1:0)

МАРТИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 250, судија: Мандић (Нови Сад), стрелац: Ристић у 16. минуту. Жути картони: Ристић (Борац), Богичевић, Андоновић, Денић (Подриње).

БОРАЦ: Копрић (Христов), Мишчевић, Рајковић, Стевић, Чоњагић (Н. Симић), Савић (Новаковић), Пријић (Бјелић), Станивуковић, Недимовић, Ристић, Јанковић.

ПОДРИЊЕ: Копрић, Трнић, Јанковић, Богичевић (Мирчетић), Андоновић (Маријановић), Масларић, Шумар, Делић, Јекић, Денић (Цветковић), Јанковић.

Борац је победом наговестио да ће у новом првенству покушати да изборе високо место на табели лиге.

Раднички (И) - Граничар (К) 1:2 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 200, судија: Божић (Рума), стрелци: Радоичић у 24. за Раднички, а Јуришић у 84. и Шојић у 90. минуту за Граничар. Жути картони: Јочић, Вукашиновић (Раднички), Угринић, Јуришић (Граничар).

РАДНИЧКИ: Ромић, Јочић, Вукашиновић (Адамовић), Дробац, Радоичић, Вукобратовић (Стојановић), Еркановић, Вуковић (Мрђеновић), Леђанац, Пекић, Николић (Мирковић).

ГРАНИЧАР: Јокић, Ћулић, Шојић, Митровић (Стојановић), Печеница, Стевановић (Симић), Ракић (Бабић), Угринић, Вујић, Јуришић, Владисављевић (Зечевић).

Екипа Граничара је играла добро у првом делу сусрета, успела да поведе и у наставку нестало им снаге па су Ирижани успели да преокрену резултат.

Љуково - Сремац (В) 1:0 (1:0)

ЉУКОВО: Игралиште Љукова, гледалаца 200, судија: Катић (Рума), стрелац: Ћуковић у 30. минуту. Жути картони: Јаворац, Груји (Љуково), Скопљак, Васиљевић (Сремац), Црвени картон: Скопљак (Сремац).

ЉУКОВО: Благојевић, Блануша, Ђилас (Цветићанин),  Јаворац, Радић (Јеличић), Грујин, Чућковић (Ранков),, Плећаш (Макарић), Стегњајић,  Бежановић, Турчинковић.

СРЕМАЦ: Влајић, Караклајић (Тривуновић), Скопљак, Цвијановић, Павковић (Кнежевић), Васиљевић, Буквић, Бртка, Ћурко, Рагастовац (Кабас), Миловчевић (Хајдуковић).

Добро су се држали фудбалери Сремца у Љукову. Били су равноправни противник и мало је фалило да освоје бод. Међутим, после искључења искусног Небојше Скпљака су посустали па су домаћи дошли до победе.

Зека Буљубаша - Партизан 2:0 (1:0)

РАВЊЕ: Игралише Зеке Буљубаше, гледалац 150, судија: Деспотовић (Огар), стрелци: Миражић у 7. Илић у 65. минуту. Жути картони: Будичевић (Зека Буљубаша), Зељић, Гачић (Партизан).

ЗЕКА БУЉУБАША: Ћупић, Мартиновић, Копуновић, Беговић, Беловуковић, Миражић, Теодоровић (Богдановић, Госповић), Будевчевић (Павловић), Илић, Самарџић, Јуришић.

ПАРТИЗАН: Сабо, Тодоровић (Бра. Митровић), Зељић (Бајић), Марковић, Полић, Дачић, Ђурђевић (Самарџић), Деспотовић, Бор. Митровић, Дамјановић, Гавриловић.

Повратник у друшво сремских лигаша Зека Буљубаша успео је у доброј утакмице да савлада госте из Витојеваца.

Припремио: Г. К.

Резултати и табела:

Борац - Подриње 1:0, Слога (В) - Хајдук 1:2, Полет - Крушедол 9:0, Сремац (Д) - ЛСК 2:0, Раднички - Граничар (К) 1:2, ОФК Зека Буљубаша - Партизан 2:0, Будућност - Напредак 2:3, Љуково - Сремац (В) 1:0.