117.0199
107.9121

Победа Партизана у Нишу, Поповић због повреде морао у болницу

12.02.2022. 17:24 17:36

НИШ: Фудбалери Партизана победом су започели пролећни део сезоне, пошто су у дербију 22. кола Суперлиге савладали Раднички из Ниша 2:0 (1:0).

Стрелци за црно-беле били су Рикардо Гомеш у 44. и Слободан Урошевић у 85. минуту.

Меч је остао у сенци повреде голмана Партизана Александра Поповића, који је после дуела са Стефаном МИтровићем у 22. минуту завршио у болници због лакшег потреса мозга.

На срећу, упркос томе што је на кратко остао без свести, Поповић није морао да остане у болници и према лекарском извештају све је у реду.

Станојевић: Идемо у Праг, али Крагујевац нам је сад све

Крагујевац је за нас сада све. Спремићемо се и за Праг, али Крагујевац нам сада много значи, рекао је тренер фудбалера Партизана Александар Станојевић после победе против Радничког.

Црно-бели у четвртак гостују Спарти из Прага у Лиги конференција, а потом следи изузетно важно гостовање Радничком у Крагујевцу.

Када је у питању данашња победа у Нишу, Станојевић је истакао да је презадовољан.

Био је изузетно тежак терен и било је много тешко контролисати игру. Презадовољни смо победом, Хвала навијачима, били су мотивисани да нам помогну, много су нам значили. Остало нам је још 15 утакмица, поручио је Станојевић у изјави за ТВ Арена спорт.

Наставља се Суперлига: Партизан у Нишу, Звезда-Чукарички

11.02.2022. 10:12 10:13