ПАД ЗА ТРИ ПОЗИЦИЈЕ Репрезентација Србије назадовала до 35. места на ФИФА ранг листи

Фудбалска репрезентација Србије
Извор: Фудбалски савез Србије

ЦИРИХ: Фудбалска репрезентација Србије налази се на 35. месту са 1.505,08 бодова на новој ранг листи најбољих селекција света коју је данас објавила Међународна фудбалска федерација (ФИФА).

Фудбалери Србије назадовали су за три позиције у односту на листу објављену 18. јула, уз губитак од 1,82 бода.

Репрезентација Србије је у првом колу Лиге нација одирала нерешено са Шпанијом, док је у другој утакмици поражена од Данске 2:0.

Прво место на ФИФА листи задржала је селекција Аргентине која има 1.889,02 бодова. Фудбалери Француске остали су на другом месту, док је репрезентација Шпаније на трећој позицији.

Међу првих десет су Енглеска, Бразил, Белгија, Холандија, Португал, Колумбија и Италија.

Извор:
Танјуг
ФК ВОЈВОДИНА ЗАХВАЛИО ФСС НА ФИНАНСИРАЊУ НОВОГ ТЕРЕНА НА „КАРАЂОРЂУ“:  У складу са стадарднима ФИФА и УЕФА

05.09.2024. 15:38 15:42
ЛИГА ШАМПИОНА Реми фудбалера Ситија и Интера, ПСЖ у 90. минуту НЕСТВАРНИМ ГОЛОМ до победе против Ђироне (ВИДЕО)