ОПШТИНСКА ЛИГА КИКИНДА-ЖИТИШТЕ Сјајан финиш Рохама

26.09.2024. 14:01 14:04
ФК Рохам/ Екипа Рохама из Нове Црње
Извор: ФК Рохам/ Екипа Рохама из Нове Црње

Водећи тим лиге лако је дошао до победе, а истако се искусни Голушин који је постигао три гола.

Рохам -  1. октобар 6:1  (2:1)

НОВА ЦРЊА:  Игралиште, Рохама, гледалаца, 150. Судија, И. Живковић (Кикинда). Стрелци: Будаи у 18. и  88. Голушин у 31. 59. 86. и Вукобрат у 79. (из пенала)  за Рохам, а Јовица у 45. (из пенала) минуту за 1. октобар. Жути картон, Ђ. Бицок (1. октобар).

РОХАМ: М. Вукобрат 8,5, Лајош 7, Тодор 7 (Бобан 7), Чеке 7 (Балог 7), Спахић 7 (Салма 6), М. Ољача 7, Панић 7, Стојков 7 (С. Живковић 6), Томин 7, Голушин 9, Р. Будаи 8.

1. ОКТОБАР: Бицок 5, Д. Вираг 5 (Лисица 5), Марковић 5, Цветић 5, Станојевић 6, Лукин 7 (Банду 6), Бакош 7 (Савић 7), Константинов 5, Д.Ољача 6, М. Вираг 5, Надлачки 5.

Бега - Војводина (НМ)   3:2 (0:0)

НОВИ ИТЕБЕЈ: Игралиште, Беге, гледалаца, 200. Судија: А. Сомунчић (Банатско Карађорђево). Стрелци: Марко Матић  у 51. и 94. и Чилег у 86. за Бегу, а Стојков у 50. и 81. минуту за Војводину (НМ). Жути картони: М. Митровић, Чилег, Матић, Сабо, И. Цирок, Шајти и тренер Александар Јанковић (Бега б),,а Атанасковић, Радојчин, В. Арсенов (Војводина НМ).

БЕГА: Р. Каршаи 8, М. Митровић 7, Чилег 8, Чапо 7, М. Матић 9, Поповић 7, А. Патаи 7, Глигор 7 (Русимовић 7),  Уташи 7 (Шајти 7), Сабо 7, И. Цирок 7 (Раду 7).

ВОЈВОДИНА: В. Попов 6, Васичин 6, Бајић 5 (Стојков 8), Терзин 7, И. Арсенов 6 (В. Арсенов 6), Атанасковић 7, Савић 6, Радојчин 7, Бербаков 7, Чубрило 6, Радновић 6 (Шкеро 5).

Екипа Беге до победе стигла је у надокнади, када је Марко матић погодио мрежу за велико славе.

Тереквеш - Пролетер   2:1 (1:1)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, гледалаца, 200. Судија, М. Гајин (Кикинда). Стрелци: Гребенаров у 21 и Хеђеши у 73. за Тереквеш, а Живков у 13. минуту за Пролетер. Жути картони, Јајић, Хеђеши (Тереквеш), а Р. Вујовић, Сарваш, Попадић, Станковић, Којић, М. Младеновић (Пролетер).

ТЕРЕКВЕШ: Д. Гуљаш 8, А. Обрадовић 7, Зарин 7, Јајић 7, Хеђеши 9, Касаловић 7, Гребенаров  8, Радојев 7,5, Мике 7, А. Њергеш 7, Ђурић 7 (Н. Галић 7 -  Ц. Пашић 7).

ПРОЛЕТЕР: Р. Вујовић 7, Сарваш 7 (О. Становић 7), Попадић 7, А. Живков 7, Станковић 7, Климовић 7, Којић 7, Г. Живков 8, Мршић 6, Младеновић 7, Грујичић 6 (Рајић 6).

Гости су повели, али играчи Тереквеша су у насзтавку меча успели да преокрену резултат.

Борац - Подгрмеч  6:1 (3:0)

ИЂОШ: Игралиште Борца, гледалаца, 150. Судија: Р. Арађанин (Кикинда). Стрелци: Шугић у 6. Ћирић у 43, Јакшић 45. 66. и 82. и Ненад Матијевић у 80. за Борац, а Живковић у 70. минуту за Подгрмеч.

БОРАЦ: М. Аћимов 8, Д. Аћимов 7, М. Вукобрат 7, Н. Ћирић 8 ( Ж. Ћирић 7), Шугић 8 (Мендергиш 7), Мирчевски 7 (Свирчев 7), Јакшић 9, Матијевић 8, Терек 7,5, Штеванов 7 (Карачоњи 7), Б. Грујић 7  (Драган 7).

ПОДГРМЕЧ: М. Балабан 5, Кочалка 5, Р. Живковић 7, Кујунџић 5, Родић 5, Златић 5, Манојловић 5, П. Радиновић 5, Ј. Миљуш 5, М. Миљуш 5, Г. Колунџија 5,5.

Иђошани су лако дошли до победе.

Јединство  - Борац (А)  1:2  (1:1)

БОЧАР: Игралиште, Јединства, гледалаца, 150. Судија: К. Ковач (Мокрин). Стрелци: Јарић у 40. за Јединство, а Левнајић у 39. и  Стојичић у 89. минуту за Борац .

ЈЕДИНСТВО: С. Богдановић 7, Б. Стојановић 7 (Ракић 7), Кормањош 7 (Ј. Бјелић 6), Сивчев  7, Кнежевић 6, Малеш 7, Мирков 6, Б. Јарић 8 (Поповић 7), Б. Марков 7, Радојчић 7 (Лукић 6), Медић 7.

БОРАЦ: А. Пухар 8, Левнајић 8, Зечевић 7 (В. Бракус 7,5), Иванчевић 7, Штиковац 7 (Гајинов 7), Стојичић 9, М. Самолов 8, Барбул 7, А. Живковић 7 (Алавања 7), Б. Тошков 8, Н. Маринац 7 (Л. Јаворина 7).

Припремио: П. Станић

Резултати и табела:

Тереквеш - Пролетер 2:1, Бега - Војводина 3:2, Борац (И) - Подгрмеч 6:1, Јединство - Борац (А) 1:2, Рохам - 1. октобар 6:1.