117.0199
107.9121

Фудбалери Звезде без муке савладали Вождовац, ТСЦ победио Напредак

11.02.2023. 16:17 16:31

БЕОГРАД: Фудбалери Црвене звезде победили су екипу Вождовца резултатом 6:0 (3:0) у оквиру 21. кола Суперлиге Србије.

Голове за "црвено-беле" постигли су Гејлор Канга у 15. минуту, Осман Букари у 19. минуту, Александар Катаи у 25. минуту, Алекс Виго у 64. минуту, Кингс Kangwa 77. минуту и Мирко Иванић у 82. минуту.

У другој утакмици дана Фудбалери ТСЦ-а победили су на домаћем терену екипу Напретка 2:0 (2:0).

Голове за победнички тим постигли су Петар Ратков у 21. минуту и Саша Јовановић у 28. минуту.

Милојевић: Однос према игри и навијачи донели ефикасност

Тренер фудбалера Црвене звезде Милош Милојевић изјавио је да су однос према игри и навијачи донели ефикасности на утакмици између Црвене звезде и Вождовца.

Пре свега другачији однос, од првог до последњег минута, а не периодично и онда се квалитет не доводи у питање. Имамо групу добрих играча, али бих управо однос од почетка до краја меча издвојио и понео из ове утакмице. Свесни смо да је противник рано остао са играчем мање, али није било опуштања с наше стране и видело се од старта да смо спремни и орни да играмо. Навијачи се никад не доводе у питање, зато сам и рекао после утакмице против Војводине да осећам да смо им остали дужни, што се тиче ефикасности. Надам се да ће наставити да нас бодре овако до краја, а на нама је да радимо још јаче и побеђујемо, закључио је Милојевић.

"Црвено бели" су први на табели Суперлиге Србије са 57 бодова, док је екипа Вождовца на 7. месту са 34 освојена бода. Тим из Бачке Тополе је још увек трећи са 42 бода, док је екипа Напретка на 11. позицији са 19 бодова.

Суперлига: Младост ГАТ без решења за Нормана Кемпбела

05.02.2023. 20:46 20:52