ФУДБАЛЕРИ КРАГУЈЕВАЧКОГ РАДНИЧКОГ ПОБЕДИЛИ ЈАВОР у 22. колу Суперлиге Србије

25.02.2024. 16:48 16:50
Извор: Dnevnik.rs

Фудбалери Радничког из Крагујевца победили су данас у Ивањици екипу Јавора резултатом 3:0 (3:0) у мечу 22. кола Суперлиге Србије.

Раднички је повео у 37. минуту голом Милутина Видосављевића из пенала. Потом је два гола за госте постигао Килијан Бевис у првом и трећем минуту надокнаде првог полувремена.

Раднички је меч завршио са фудбалером мање, пошто је у 70. минуту искључен Бевис. Ово је била четврта узастопна победа екипе из Крагујевца у СЛС.

Раднички се тренутно налази на петом месту на табели СЛС са 32 бода, док је Јавор 14. са 21.

Раднички ће у наредном, 23. колу СЛС у Крагујевцу играти са ИМТ-ом, док ће Јавор у Ивањици дочекати Војводину.

Сутра је на програму последњи меч 23. кола СЛС, а Младост ће у Лучанима од 16.30 часова дочекати Вождовац.

Раднички из Ниша је у петак у Београду савладао ИМТ 3:0, док су јуче одиграна три дуела 23. кола СЛС и то: Радник - Партизан 1:2, Црвена звезда - Чукарички 3:0 и Железничар - ТСЦ 2:3.