9°C
18.10.2024.
117.0208
107.8135

(ФОТО) МЕЧ НЕЋЕ БИТИ НАСТАВЉЕН Летеле петарде НА ДЕРБИ утакмици између ОЛИМПИЈАКОСА и ПАНАТИНАИКОСА, један играч ПОВРЕЂЕН

22.10.2023. 20:08 22:29

АТИНА: Дерби меч осмог кола грчке фудбалске Суперлиге између Олимпијакоса и Панатинаикоса, који је вечерас прекинут у 53. минуту на стадиону "Јоргос Караискас", дефинитивно неће бити настављен, преносе грчки медији.

ПАО је водио на полувремену са 1:0, Камара је у 49. изједначио на 1:1, да би Хуанкар извукао дебљи крај приликом славља навијача Олимпијакоса. И то док се загревао.

На крају је на носилима изнет са терена у 53. минуту, а италијански судија Паоло Мареска послао је играче у свлачионицу.

Важно је напоменути и то да су српски репрезентативци Филип Ђуричић и Филип Младеновић били стартери у дербију у дресу Панатинаикоса.

ПУКЛА „ПЕТАРДА” НА МЕАЦИ: Интер победио Милан у дербију за пети узастопни тријумф фудбалера

16.09.2023. 22:44 22:48