106.662

ДРУГА НОВОСАДСКА ЛИГА Без победника у дербију

08.10.2024. 10:58 12:55

Петроварадин - Црвена звезда 2:2 (1:0)

ПЕТРОВАРАДИН: Стадион Петроварадина, гледалаца 100, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Ерцег у 15, Прлина у 59. за Црвену звезду, а Д. Тривуновић у 84. и М. Тривуновић у 87. минуту за Црвену звезду. Жути картони: Гавришић и Новковић (Петроварадин), а Павков и Дорословачки (Црвена звезда).

ПЕТРОВАРАДИН: Страјнић, Папуга, Буквић, Спасић (Бабић), Гавришић, Б. Гардиновачки (М. Гардиновачки), Новковић (Лучић), Поповић (Савић), Прлина, Боснић, Ерцег.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Петковић, В. Станковић, Зећири, Папрић, Д. Тривуновић, М. Станковић (М. Тривуновић), Павков (Сушић), Марцикић (Дорословачки), Играчев (Милутиновић), Добрин (Рељић), Роксандић.

У дербију није било победника. После добре игре меч је завршен са 2:2. У већем делу сусрета домаћи тим је био бољи, међутим, у финишу меча гости са Видовданског насеља успели су са два гола да изједначе резултат.

Г. К.

Пролетер - Виноградар 5:1 (3:1)

НОВИ САД: Игралиште Пролетера на Сланој бари, гледалаца 50, судија: Паштар (Ветерник), стрелци: Бошковић у 13. Вуковић у 29. Миловац у 41. (из пенала), Грубовић у 73. и Ђокић у 87. за Пролетер, а Борић у 44. минуту за Виноградар. Жути картони: Поповић (Пролетер), Мишић (Виноградар).

ПРОЛЕТЕР: Глигоријевић, Путник (Ждеро), Поповић (Мутић), Вуковић, Сувајџић, Ђокић, Грубовић, Вукеља (Барашанин), Бошковић (Драгојловић), Омаљев (Петковић), Миловац.

ВИНОГРАДАР: Вујовић, Вебер, Борић (Вујовић), Елез (Сучевић), Мишић (Алавања), Лаловић, Елез, Спиридоновић (Шућњар), Шуњка (Нешковић), Стојановић, Станковић.

Млади фудбалери са Слане баре играју све боље и без већих проблема стиггли су до победе у мечу са Виноградаром. Гости су само у првом делу одолевали, а у наставку им је понестало снаге.

С. Ж.

Центар - Ченеј 2:1 (0:0)

НОВИ САД: Стадион Пролетера на Сланој бари, гледалаца 80, судија: Вучковић (Сремска Каменица), стрелци: Цакић у 64. и Спасојевић у 72. минуту. Жути картони: Бечелић, Милић (Центар), Благојевић (Ченеј).

ЦЕНТАР: Чудић, Белић (Милић), Чадевски, Гатарић, Лакоивћ, Цакић, Мушицки (Вучуревић), Спасојевић, Бечелић, Далмација (Почек), Копривица (Бесермењи).

ЧЕНЕЈ: Пајић, Драгин, Радић, Проле, Малетић, Брзак (Драгин), Стојковић, Кременовић (Вилотијевић), Милошев (Благојевић), Миавец, Човић (Скелеџић.)

Нови тим у лиги екипа Центра се све боље сналази.

Р. Д.

Слога - Милетић 4:3 (1:3)

ЛОК: Игралиште Слоге, гледалаца 30, судија: Мијатовић (Нови Сад), стрелци: Караћ у 28. и 55. и Крстић у 60. и 78. за Слогу, а Павловић у 4. и 30. и Гелић у 43. минуту за Милетић. Жути картони: Раковац (Слога), Н. Лишић (Милетић).

СЛОГА: Јојарт, Чавић (Керац), Томов, Грлица (Раковац), Вулић, А. Томов (Видић), Бајић, Караћ, Гајић, Н. Видић (Стјепановић), С. Видић (Крстић).

МИЛЕТИЋ: Б. Лишић, Рогић, Славнић, Јанковић, Бањац, Гелић, Павловић, Голић (Калаковић), Малетин, М. Лишић, Н. Лишић.

У комшијском дербију после преокрета фудбалери Слоге успели су да савладају госте из Мошорина. У првом делу екипа Милетића је имала чак два гола предности. Међутим, у наставку сусрета Лочани су били бољи и на крјау голом Крстића стигли до три бода.

Ж. М.

Железничар - Динамо 1:4 (1:1)

НОВИ САД: Стадион Железничара у Индусријској зони, гледалаца 80, судија: Штрбац (Сремска Каменица), стрелци: Јовановић (Железничар), Манојловић у 37. (из пенала), у 82. 84. и 86. минуту за Динамо. Жути картони: Кираљ, Грујић и Прерадовић (Динамо).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кизић, Спајић, Вуквић, Луковић Кокановић), Баљинца, Периновић, Предојевић (Заварко), Милосављевић, Јовановић, Сладић (Човић), Ербез (Љубојев).

ДИНАМО: Савић, Кираљ (Бикицки), Лимановић, Тубић, Цветковић (Вулин), Черњак (Калапати), Грујић, Голубовић (Вранић), Манојловић, Прерадовић, Калаковић (Ковач).

Б. Ст.

Борац - Татра 0:2 (0:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија: Веселиновић (Нови Сад), стрелци: Ј. Ожват у 55. (из пенала) и Багоња у 94. минуту. Жути картони: Предојевић, Вукотић (Борац), Ковач, Фабиан, Костић, Муњаш.

БОРАЦ: Лукић, Вукотић, Трифунов, Благојевић, Мурина (Марковић), Карадеглић, Божовић (Карановић), Миљковић, Ђуровка, Војновић, Предојевић.

ТАТРА: Муњаш, Колар, Костић (А. Ожват), Радишић (Николић), Багоња, В. Ожват, Ковач (А. Ожват), Фабиан, Кончаревић (Станић), Ј. Ожват, Муха.

А. П.

Хајдук (Г)- Бачка (Б) 0:3 (0:2)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука. гледалаца 50. Судија: Марковић ( Нови Сад). Стрелци: Виши у 11. Куриш у 20. и Јоксимовић у 68. минуту. Жути картони: Гојков (Хајдук), Булатовић, Павлов, Виши (Бачка).

ХАЈДУК:  Јосимов 6 (од 79. Поћура-), Смиљанић  6 (Ћирић), Гојков  7, Ракић 7, Пешић 6 (Илић 7), Малешевић 6, Тошић  6 ( од 79. Мучи-), П. Стојановић  6 ( од 46. Галић 7), Шегуљски 7, Цветковић 6, Стајић 6.

БАЧКА: Блашчанин 7, Д. Дендић 7 ( од 48. Јоксимовић 8 ) , Косановић 7 ( од 77. Нађ 7), Панић 7, Булатовић 7, М. Дендић 7, Павлов 7 (од 81. Поправак -), Виши 8, Куриш 8 ( од 77. Тојагић 7), Папић 8, Умићевић 8.