moderate rain
4°C
17.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

СУБОТИЧКА ПОЛИЦИЈА ИМАЛА ПУНО ПОСЛА Возили пијани и дрогирани БАЈКЕРУ ОДУЗЕТ МОТОЦИКЛ, ВОЗАЧ АУДИЈА КАЖЊЕН СА 260.000 ДИНАРА

17.03.2025. 10:21 10:29
Извор:
Дневник
Фото: MUP Srbije/youtube/printscreen

Припадници Министарства унутрашњих послова у Суботици искључили су из саобраћаја двojицу возача због учињених тежих саобраћајних прекршаја.

Приликом контроле саобраћаја у близини Бачке Тополе, полиција је затекла двадесетдвогодишњег мушкарца који је под дејством амфетамина и без возачке дозволе управљао мотоциклом, на којем нису биле постављене регистарске таблице. Такође је утврђено да га је у последње две године Прекршајни суд правноснажно осудио због седам тежих прекршаја. 

У складу са мером из Закона о безбедности саобраћаја на путевима, бајкеру привремено одузет мотоцикл

У складу са мером из Закона о безбедности саобраћаја на путевима бајкеру је привремено одузет мотоцикл и одређено задржавање, а против њега ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава. Суботички саобраћајци, искључили су из саобраћаја тридесетдвогодишњег возача, који је управљајући аудијем са 0,84 промила алкохола у организму, прешао преко неиспрекидане пуне линије и претекао колону возила, користећи траку намењену за кретање возила из супротног смера. Приликом контроле, утврђено је и да управљао возилом за време трајања заштитне мере забране управљања моторним возилом.

Возач аудија је у скраћеном поступку приведен у Прекршајни суд у Суботици, где га је судија казнио новачаном казном од 260.000 динара, са 25 казнених поена и изрекао му заштитну меру забране управљања моторним возилом Б категорије, у трајању од једне године.

Д. Н.

Извор:
Дневник
Пошаљите коментар