overcast clouds
9°C
16.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

„Држава ће предузети све мере да се обезбеди мир“ МАЈА ГОЈКОВИЋ поздравила ЕФИКАСНУ АКЦИЈУ ОРГАНА ГОЊЕЊА у случају приведених чланова ПСГ у Новом Саду

14.03.2025. 19:21 19:24
Пише:
Извор:
Дневник
Фото: Дневник/ С. Шушњевић

Председница Покрајинске владе Маја Гојковић изјавила је да ће наша држава предузети све мере да се обезбеди мир како сутра, тако и сваког другог дана, а да ће они који га буду нарушавали бити строго кажњени.

Циљ нам је да сачувамо стабилност и осигурамо безбедност, а јасан и недвосмислен став наше државе јесте да прелазне владе неће бити, нагласила је председница Гојковић.

Она је истакла и то да је Србија држава која показује своју снагу брзом реакцијом.

Поздрављам ефикасну акцију органа гоњења коју су спровели у случају приведених чланова Покрета слободних грађана у Новом Саду, а који су планирали да изведу државни удар на сутрашњем протесту у Београду. Сви заједно ћемо очувати мир и стабилност, а они који имају намеру да руше државу морају бити кажњени у складу са законима Републике Србије, нагласила је Гојковићева.


 

Извор:
Дневник
Пише:
Пошаљите коментар
(ВИДЕО) Погледајте како је ухапшена професорка БУ Марија Васић!
hapsenje

(ВИДЕО) Погледајте како је ухапшена професорка БУ Марија Васић!

14.03.2025. 18:07 18:24