light rain
17°C
13.03.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

„Буквално ме Бог погледао“ ПОПУЛАРНИ ПЕВАЧ ЗАСПАО ЗА ВОЛАНОМ Слетео са пута у Црној Гори

12.03.2025. 16:06 16:12
Пише:
Извор:
(Telegraf.rs/Grand)
s
Фото: youtube prinstcrin/ Grand Online

Популарни певач и бивши учесник шоуа „Никад није касно“ Дејан Драшковић доживео је стравичну саобраћајну незгоду овог викенда у Црној Гори.

Како Гранд сазнаје, Дејан је заспао за воланом у повратку са наступа који је имао на Жабљаку и слетео са пута у близини Грахова

До немилог догађаја дошло је током ноћи између суботе и недеље, а како је Дејан за Гранд открио само га је Бог сачувао.

-Замало сам погинуо, Бог ме је сачувао. Ово би била једна од тужних судбина многих певача, да је погинуо враћајући се са наступа. Заспао сам за воланом, хвала драгом Богу што сам прошао без последица. Са Жабљака сам се враћао, имао сам тамо свирку и враћао сам клавијатуристу у Подгорицу и уместо да сам одспавао негде крај пута када сам осетио да сам поспан, ја сам заспао за воланом негде код Грахова- објаснио је Дејан за Гранд, а потом открио детаље језиве незгоде.

-Супер сам прошао, ово је заиста било језиво. Ја сам буквално заспао за воланом и у моменту кад сам слетео са пута сам се пробудио, тргао и смотао волан у лево и ударио у банкину. Срећа да је тај део раван, да нема провалије. Невероватно, али то је једини део тог пута где нема провалије, само тих 300 метара је равно, све остало су провалије. Буквално ме је Бог погледао да слетим баш на тој деоници пута, где једино могу да преживим. Да сам било где слетео не бих преживео, имао сам луду срећу- објаснио је Драшковић, преноси Гранд.

 

 

Извор:
(Telegraf.rs/Grand)
Пише:
Пошаљите коментар