108.1722

МОЛ КИКИНДА – ЖИТИШТЕ Велики преокрет у Бочару

23.10.2024. 13:14 13:20

Јединство  - Бега 4:3 (0:1)

БОЧАР: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија: М. Гајин (Кикинда), стрелци: Лукић у 69. (из пенала) и 77.  и Марков у 71. и 90. за Јединство, а Марко Матић у 45. и 56. и Патаи у 59. минуту за Бегу . Жути картони: Богдановић, Љ. Сивчев и тренер Мунћан (Јединство), а Шебешћан, В. Олаи (Бега).

ЈЕДИНСТВО: Богдановић 7, Чубрило 7, Кормањош 7, Љ. Сивчев 7, Михаљица 7, Радојчић 7, Иванов 7 (Г. Лукић 8), Јарић 7, Марков 9 (Ракић 6), Медић 7 (Ајдуковић 6), Перкин 7.

БЕГА: Каршаи 6, М. Митровић 6 (Уташи 7), Чапо 7, Матић 8, Е. Цирок 7 (Ђолаи 6), Поповић 6 (Шебешћан 7), А. Патаи  8, Русимовић 6, Сабо 7, Чордаш 6 (Јокић 7), Марк Патаи 7 (Шајти 6).

Занимљива утакмица у Бочару. Бега је водила са 3: 0, али у  последњих двадесетак минута фудбалери јединства постигли су четири гола и преокренули резултат.

Рохам -  Пролетер   6:1 (3:1)

НОВА ЦРЊА: Игралиште Рохама, гледалаца: 100., судија: Н. Божић (Житиште). Стрелци: Будаи у 8. и 25. Стојков у 34. и  85. и Салма у 79.  и Спахић у 89. за Рохам, а Климовић у 36. минуту за Пролетер.

РОХАМ: М. Вукобрат 8, Лајош 7, Тодор 7 (И . Салма 8), А . Ходи 7 (А. Бобан 7), М. Ољача 7 (С . Живковић 7),  Балог 7 (Спахић 8), Панић 7, Стојков 8, Максимовић 7 (Тот 7), Томин 7, Будаи 9 .

ПРОЛЕТЕР: Р . Вујовић 6, Сарваш 6, Грујичић 6, Шарчевић 6, С. Климовић 7 , Карагић 5 (О. Становић 7), Г . Живков 6, Орешчанин 6, М. Становић 6, Рајић 6, Константин 6.

Екипа Рохама је лако дошла до победе у мећу са Међанима.

1. октобар - Војводина (НМ) 0:2 (0:2)

СРПСКИ ИТЕБЕЈ: Игралиште: 1 . октобра, гледалаца 100, судија: П. Нунић (Кикинда). Стрелци: Арсенов у 11. и Чубрило у 38. минуту. Жути картони: Константинов, Надлачки (1. октобар), а Атанасковић (Војводина).

ПРВИ ОКТОБАР: Зонаи 6, Далибор  Вираг 7, Д. Лисица 6 (Марковић 6 ), Цветић 6, Станојевић 7, Константинов 6, Данијел Вираг 7, Ољача 6, Короди 6 (Бакош 5), Матић 7, Надлачки 6 .

ВОЈВОДИНА: Рајтаров 8, Васичин 7 (Тамаш 7), Терзин 7, В. Арсенов 7, И . Арсенов 8, Атанасковић 7,  Стојков 7, Савић 8 (Попов 7), Радојчин 8, Бербаков 8, Чубрило 9.

Тереквеш - Борац (И) 2:5 (2:3)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, гледалаца 150, судија: Ј. Ступар (Кикинда), стрелци: Малешев у 6. и Радојев у 13. за Тереквеш, а Матијевић у 16. 20. 42. 49. и 78. минуту за Борац. Жути картони: В. Рафа (Тереквеш), а Јакшић, Свирчев (Борац).

ТЕРЕКВЕШ: Д. Гуљаш 6, Јухас 6 (Зарин 5), Малешев 7 (Галић 6), Јајић 6, Љ. Тривуновић 6 (Пашић 6), Хеђеши 6, Касаловић 6, Гребенаров 7, Мике 6 (В. Рафа 7), Њергеш 7, И . Радојев 8.

БОРАЦ: Карачоњи 8, Д. Аћимов 7 (Мендергиш 7), М. Вукобрат 7, Миливојац 7 (Бећагул 7), Мирчевски 7, Јакшић 7, Матијевић 9, Свирчев 7 (Б. Јонић 7), Терек 7, Месарош 7, Б. Грујић 8.

Екипа сјајно је отворила утакмицу, повела са два гола, али гости су врло брзо изједначили, а онда у другом делу и стигли до убедљиве победе.

Борац (А) - Подгрмеч 4:0 (1:0)

АЛЕКСАНДРОВО: Игралиште: Лукарело, гледалаца 200, судија: Ивана Живковић (Кикинда), стрелци: Тошков у 8. Левнајић у 60. и 66. и Цобор у 86. минуту. Жути картони: Кујунџић, Колунџија (Подгрмеч).

БОРАЦ: А . Пухар 8, М. Левнајић 9, Аћамовић 7, Зечевић 8, М. Иванчевић 7, П. Штиковац 7 (Н. Цобор 8), Стојичић 7 (Попов 7), Самолов 7 (Владетић 7), Барбул 7, А. Живковић 8, Б. Тошков 8 .

ПОДГРМЕЧ:  Д. Ђурић 5, Кујунџић 6, Родић 5, М. Тривуновић 5, Манојловић 6, Н. Златић 6, Ристић  5, Колунџија 6, Терзић 5, Д. Тривуновић 5, Р. Живковић 7.

Водећи Борац лако изашао на крајј с „фењерашем”.

Припремио: П. Станић