MOL KIKINDA – ŽITIŠTE Veliki preokret u Bočaru

23.10.2024. 13:14 13:20

Jedinstvo  - Bega 4:3 (0:1)

BOČAR: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija: M. Gajin (Kikinda), strelci: Lukić u 69. (iz penala) i 77.  i Markov u 71. i 90. za Jedinstvo, a Marko Matić u 45. i 56. i Patai u 59. minutu za Begu . Žuti kartoni: Bogdanović, LJ. Sivčev i trener Munćan (Jedinstvo), a Šebešćan, V. Olai (Bega).

JEDINSTVO: Bogdanović 7, Čubrilo 7, Kormanjoš 7, LJ. Sivčev 7, Mihaljica 7, Radojčić 7, Ivanov 7 (G. Lukić 8), Jarić 7, Markov 9 (Rakić 6), Medić 7 (Ajduković 6), Perkin 7.

BEGA: Karšai 6, M. Mitrović 6 (Utaši 7), Čapo 7, Matić 8, E. Cirok 7 (Đolai 6), Popović 6 (Šebešćan 7), A. Patai  8, Rusimović 6, Sabo 7, Čordaš 6 (Jokić 7), Mark Patai 7 (Šajti 6).

Zanimljiva utakmica u Bočaru. Bega je vodila sa 3: 0, ali u  poslednjih dvadesetak minuta fudbaleri jedinstva postigli su četiri gola i preokrenuli rezultat.

Roham -  Proleter   6:1 (3:1)

NOVA CRNJA: Igralište Rohama, gledalaca: 100., sudija: N. Božić (Žitište). Strelci: Budai u 8. i 25. Stojkov u 34. i  85. i Salma u 79.  i Spahić u 89. za Roham, a Klimović u 36. minutu za Proleter.

ROHAM: M. Vukobrat 8, Lajoš 7, Todor 7 (I . Salma 8), A . Hodi 7 (A. Boban 7), M. Oljača 7 (S . Živković 7),  Balog 7 (Spahić 8), Panić 7, Stojkov 8, Maksimović 7 (Tot 7), Tomin 7, Budai 9 .

PROLETER: R . Vujović 6, Sarvaš 6, Grujičić 6, Šarčević 6, S. Klimović 7 , Karagić 5 (O. Stanović 7), G . Živkov 6, Oreščanin 6, M. Stanović 6, Rajić 6, Konstantin 6.

Ekipa Rohama je lako došla do pobede u meću sa Međanima.

1. oktobar - Vojvodina (NM) 0:2 (0:2)

SRPSKI ITEBEJ: Igralište: 1 . oktobra, gledalaca 100, sudija: P. Nunić (Kikinda). Strelci: Arsenov u 11. i Čubrilo u 38. minutu. Žuti kartoni: Konstantinov, Nadlački (1. oktobar), a Atanasković (Vojvodina).

PRVI OKTOBAR: Zonai 6, Dalibor  Virag 7, D. Lisica 6 (Marković 6 ), Cvetić 6, Stanojević 7, Konstantinov 6, Danijel Virag 7, Oljača 6, Korodi 6 (Bakoš 5), Matić 7, Nadlački 6 .

VOJVODINA: Rajtarov 8, Vasičin 7 (Tamaš 7), Terzin 7, V. Arsenov 7, I . Arsenov 8, Atanasković 7,  Stojkov 7, Savić 8 (Popov 7), Radojčin 8, Berbakov 8, Čubrilo 9.

Terekveš - Borac (I) 2:5 (2:3)

HETIN: Igralište Terekveša, gledalaca 150, sudija: J. Stupar (Kikinda), strelci: Malešev u 6. i Radojev u 13. za Terekveš, a Matijević u 16. 20. 42. 49. i 78. minutu za Borac. Žuti kartoni: V. Rafa (Terekveš), a Jakšić, Svirčev (Borac).

TEREKVEŠ: D. Guljaš 6, Juhas 6 (Zarin 5), Malešev 7 (Galić 6), Jajić 6, LJ. Trivunović 6 (Pašić 6), Heđeši 6, Kasalović 6, Grebenarov 7, Mike 6 (V. Rafa 7), Njergeš 7, I . Radojev 8.

BORAC: Karačonji 8, D. Aćimov 7 (Mendergiš 7), M. Vukobrat 7, Milivojac 7 (Bećagul 7), Mirčevski 7, Jakšić 7, Matijević 9, Svirčev 7 (B. Jonić 7), Terek 7, Mesaroš 7, B. Grujić 8.

Ekipa sjajno je otvorila utakmicu, povela sa dva gola, ali gosti su vrlo brzo izjednačili, a onda u drugom delu i stigli do ubedljive pobede.

Borac (A) - Podgrmeč 4:0 (1:0)

ALEKSANDROVO: Igralište: Lukarelo, gledalaca 200, sudija: Ivana Živković (Kikinda), strelci: Toškov u 8. Levnajić u 60. i 66. i Cobor u 86. minutu. Žuti kartoni: Kujundžić, Kolundžija (Podgrmeč).

BORAC: A . Puhar 8, M. Levnajić 9, Aćamović 7, Zečević 8, M. Ivančević 7, P. Štikovac 7 (N. Cobor 8), Stojičić 7 (Popov 7), Samolov 7 (Vladetić 7), Barbul 7, A. Živković 8, B. Toškov 8 .

PODGRMEČ:  D. Đurić 5, Kujundžić 6, Rodić 5, M. Trivunović 5, Manojlović 6, N. Zlatić 6, Ristić  5, Kolundžija 6, Terzić 5, D. Trivunović 5, R. Živković 7.

Vodeći Borac lako izašao na krajj s „fenjerašem”.

Pripremio: P. Stanić