СУБОТИЧКА ЛИГА Победа Томиславаца после преокрета

25.09.2024. 12:13 12:14
Извор: pixabay.com

Фудбалери Томиславаца су забележили победу овога пута против добре екипе Сента.

Томиславци - Сента 2:1 (0:1)

ТОМИСЛАВЦИ: Стадион Томиславаца, гледалаца 600, судија: Мирков (Суботица), стрелци: Шицар у 53. Недић у 88. за Томиславци, Матић у 39. минуту за Сенту.

ТОМИСЛАВЦИ: Онхаус 7, Недић 8, Париповић 7, Барна 7 (Косовац), Милошевић 7, Јакап 7 (Дуљаји),Пјевац 7 (Дослов), Максимовић 7 (Ђумић), Губик 6,5, Сивчев 6,5, Шицар 7,5.

СЕНТА: Томашев 7, Димић 7, Барјактаревић 6, Томић 7, Фодор 6, Мандић 7, Баук 6, Матин 7, Тури 6 (Месарош), Савић 7, Живановић 7.

Сента је повела преко Матића у 39. минуту. Брзо су Томаславци изједначили преко Шицара, да би два минута пред крај меча да би Недо недић донео победу свом тиму лепим голом. Са овом победом Томиславци су налазе на челној позицији.

С. Стојиљковић

Резултати и табела:

Препород - Сутјеска 1:2, Будућност - Јадран 2:0, Пролетер (Њ) - Напредак 3:2, Томиславци - Сента 2:1, Таванкут - Ђурђин 3:0, Ударник - Пролетер (РС) 1:3, Његош - Обилић 3:1, Чока - АФК 1:1.