20°C
20.09.2024.
117.058
105.2585

ЗАХУКТАВА СЕ ПРЕД ВЕЧИТИ ДЕРБИ Ево ко ће БИТИ СУДИЈА МЕЧА ПАРТИЗАН-ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

20.09.2024. 06:59 10:46
Извор: Dnevnik.rs

БЕОГРАД: Новак Симовић биће главни судија на дерби мечу деветог кола фудбалске Суперлиге Србије између Партизана и Црвене звезде, саопштено је на званичном сајту такмичења.

Симовићу ће помагати Никола Ђоровић и Милош Симовић, док је за четвртог судију одређен Ненад Минаковић.

У ВАР соби биће Павле Томић и Урош Стојковић.

Утакмица између Партизана и Црвене звезде биће одиграна у понедељак, 23. септембра, од 19 часова на стадиону у Хумској.

Ово ће бити 174. "вечити дерби".

Црвена звезда се налази на првом месту на табели СЛС са 19 бодова, док је Партизан седми са 11.

Извор:
Танјуг
ЛИГА ШАМПИОНА Фудбалери Бајер Леверкузена убедљиво победили Фејенорд
fudbal

19.09.2024. 21:28 21:34
ЈЕДНА ОД НАЈЛЕПШИХ ФУДБАЛЕРКИ НА СВЕТУ БЕСНА: Радим исти посао као и мој дечко, играмо за исти клуб, па ипак ја ЗАРАЂУЈЕМ 100 ПУТА МАЊЕ ОД ЊЕГА

"Није фер"

fudbal

19.09.2024. 19:19 19:34
ЛИГА ШАМПИОНА Реми фудбалера Ситија и Интера, ПСЖ у 90. минуту НЕСТВАРНИМ ГОЛОМ до победе против Ђироне (ВИДЕО)

Славили и Дортмунд и Спарта

fudbal

18.09.2024. 23:14 23:21
ДРУГО КОЛО СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ Фудбалери Радничког из Крагујевца победили ИМТ

Фудбалери Радничког из Крагујевца победили су вечерас ИМТ резултатом 4:0, у мечу другог кола Суперлиге Србије.
18.09.2024. 20:31 20:33