FK Indeks
Извор: ФСГ Нови Сад/ Екипа Индекса из Новог Сада

Лако су студенти стигли до три бода у мечу са екипом Футога.

Футог - Индекс 1:5 (0:2)

ФУТОГ: Игралиште Футога, гледалаца 100, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Сакач у 81. за Футог, а Станковић у 9. 50. и 54. Паповић у 43. и Радаковић у 78. минуту за Индекс. Жути картон: Радосављевић (Футог).

ФУТОГ: Иванишевић, Радосављевић, Вуканац, Сакач, Стевановски, Чепић, Трифуновић, Вулић (Медић), Радуловић (Џамбас), Ардалић, Бероња.

ИНДЕКС: Бузаџија, Зелењак, Живановић, Вукашиновић, Китић (Хајризи, Каурин), Радаковић, Миличковић, Живановић, Стојановић, Станковић (Савић), Паповић (Папак).

Нарочито је расположен био Немања Станковић који је постигао три поготка.

И. Ј.

Сириг - Славија 1:1 (0:1)

СИРИГ: Игралиште Сирига, гледалаца 100, судија: Лукић (Нови Сад), стрелци: Марковић у 72. за Сириг, а Батинић у 9. минуту за Славију. Жути картони: Дражић, Брежњак, Полић (Сириг), Гајић, Џаковић, Павлов, Вучковић, Лишић, Иконић (Славија).

СИРИГ: Војводић, Н. Рајачић (М. Рајачић); Брежњак, Петровић, Ивановић, Дражић, С. Брежњак, Вучковић (Срдановић), Ферати (Ковачевић), Марковић, Полић.

СЛАВИЈА: Чавић, Лазаревић, Гајић, Жакула, Белић, Батинић, Стојановић, Ђаковић, Татић (Стојисављевић), Палов (Вулетић), Вучковић (Тришић).

У дербију кола није било победника. Салајчани су водили све до краја меча када је Марковић постигао гол и однели бод. Гости су били бољи али су се домаћи одлично бранили.

Г. К.

Јединство - Софекс 0:3 (0:2)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Бакић (Нови Сад), стрелци: Клинцов у 27 (аутогол), Маринковић у 37. и Кутањац у 60. минуту. Жути картони: Додић, Станчић, Ћирин, М. Тепић (Јединство), Шумар, Ђорђевић, Милић, У. Кутањац (Софекс).

ЈЕДИНСТВО: Дисић, Додић (Ђорђић), Михајловић (Ђукић), О. Тепић, Клинцов (Р. Тепић), Гаћански (Гарић), Боберић, Станчић (М. Тепић), Клисара, Ћирин, Малиновић.

СОФЕКС: Јањић, Поповић (Јовановић), Попадић, Шумар, Ђорђевић, Блешић, Маринковић, Милић, Ђелић, Софранин, У. Кутањац.

Доста лако фудбалери Софекса су стигли до победе у Госпођинцима. Дилеме није било, после првих 45.минута гости су имали два гола предности, а када је Кутањац постигао трећи гол домаћи фудбалери су стали.

М. К.

Бачка (Ђ) - ЖСК 2:1 (1:1)

ЂУРЂЕВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Јовановић (Нови Сад),стрелци: Дејановић у 26. (из пенала), Д. Тривуновић у 80. за Бачку, Попржен у 15. минуту за ЖСК. Жути картони: Дејановић, Д. Тривуновић, Станковић (Бачка), а Попржен (ЖСК).

БАЧКА: А. Лишић, Д. Тривуновић, Ћирин (Богданов), У. Чегар, Д. Чегар, Марковић, Нађфеј, С. Тривуновић, Рац (Станковић), Дејановић, Де. Тривуновић.

ЖСК: Калајџић, Ззекоња, Лукић,  Ђурђић, Хорват (Мијатов), Танасић, Попржен, Грбић (Исаковски), Јовановић, Солдат, Јерковић.

У комшијском дербију салвили су Ђурђевчани. Све до краја меча резултат је био нерешен, а онда је на сцену ступио Дејан Тривуновић и сјајним голом решио питање победника.

Б. Т.

Омладинац - Цемент 0:2 (0:2)

СТЕПАНОВИЋЕВО: Игралиште Омладинца, гледалаца 50, судија: Стојшић (Нови Сад), стрелци: Јевтић у 50. и Костић у 86. минуту. Жути картони: Кресоја (Омладинац), Старчевић, Микић (Цемент).

ОМЛАДИНАЦ: Зељковић, Пецељ, Мартиновић (Јакшић), Родић, Пилиповић (Суботић), Бецић (Пешко), А. Хернаус (Радин), Томљановић, Живојнов, Ристић (Кресоја), Малиновић.

ЦЕМЕНТ: Мандић, В. Сапунџић, Шаренац, Костић, Кукурузовић, Јованов, Старчевић (Микић), Стевановић, Н. Сапунџић, Станић, Кошћан (Ивковић), Јевтић (Стојановић).

По тешком терену фудбалери Цемента су у другом делу успели да сломе отпор екипе Омладинца.

С. Р.

Стражилово - Фрушкогорац 2:1 (0:0)

СРЕМСКИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Стражилова, гледалаца 100, судија: Мачкић (Каћ), стрелци: Ћирковић у 64. и 84. за Стражилово, а Шкрбић у 95. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: М. Станковић, Вулетић, Ћирковић, Пејичић (Стражиолово), Малешевић (Фрушкогорац).

СТРАЖИЛОВО: Ралић, М. Станковић (Дубајић), Вулетић, Кнежић, Недић, Влаисављевић (Смиљанић), Маливук, Миљевски (Кнежевић), Радоњић (Пејчић), Ћирковић, Звекан.

ФРУШКОГОРАЦ: Ранков, Крповић, Радић, Рађеновић, Малешевић (Ранисављевић), Глишић, Лакић, Шкрбић, Туцаков, Миловановић, Попадић.

По тешком терену одиграли су комшије добар меч, а на крају карловчани су славили головима Урођа Живковића.

Б. П.

Борац - Фрушкогорски партизан 1:4  (0:1)

НОВИ САД: Игралиште Борца на Клиси, гледалаца 50, судија: Штумпф (Нови Сад), стрелци: Амиџић у 87. за Борац, а В. Девић у 41. и 72. Убовић у 85. и Станков у 93. минуту за Фрушкогорски  партизан. Жути картони: Убипарип, Поповић (Борац).

БОРАЦ: Танкосић, Берић (Свитић), Кнежевић, Јаблан (Убипарип), Павловић, Стајић (А. Поповић), М. Поповић, Асани, Ђаковић (Амиџић), Мирић, Куртиши.

ФРУШКОГОРСКИ ПАРТИЗАН: Лалић, Д. Девић, Клинцов, В. Девић (Порашчанин), Гаџић, Куља (Убовић), Чергић (Станков), П. Познановић, Папрић, Бјелић, Јанић (Милановић).

Буковчани су били много бољи тим и дошли до сигурне победе на Клиси.

Хајдук-Југовић 1:7 (1:5) (прекинуто у 72. минуту)

ЧУРУГ: Стадион Хајдука, гледалаца око 20,судија: Кукуда (Петроварадин),  стрелци: Киш у 45. за Хајдук, а Веселиновић у 2. и 18. Бајлов у 10. Бурка у 20. ерић у 30, Илић у 60. Сеатовић у 65. за Југовић.

ХАЈДУК: Николић, Сувајац, Бранчић,  Рондовић, Петрић, Марковић, Тегелтија, Михајловић, Пелендић, Киш.

ЈУГОВИЋ:  Јањин, Срдић, Зељковић, Вулетић, Митровић, Зечевић (Гаврилов), Јевтић (Благојевић), Бурка, Бајлов (Сеатовић), Илић, Л. Веселиновић (Ђерић).

Чуружани су почели сусрет са десеторицом други део наставили са осмориоцом а завршили у 72 минуту  са шесторицом играча, па је судија прекинуо меч.

П. Бундало

Резултати и табела:

Јединство - Софекс 0:3, Бачка (Ђ) - ЖСК 2:1, Омладинац - Цемент 0:2, Борац - Фрушкогорски партизан 1:4, Футог - Индекс 1:5, Хајдук - Југовић 1:7, Стражилово - Фрушкогорац 2:1, Сириг - Славија 1:1.