FK Indeks
Izvor: FSG Novi Sad/ Ekipa Indeksa iz Novog Sada

Lako su studenti stigli do tri boda u meču sa ekipom Futoga.

Futog - Indeks 1:5 (0:2)

FUTOG: Igralište Futoga, gledalaca 100, sudija: Kaplijev (Novi Sad), strelci: Sakač u 81. za Futog, a Stanković u 9. 50. i 54. Papović u 43. i Radaković u 78. minutu za Indeks. Žuti karton: Radosavljević (Futog).

FUTOG: Ivanišević, Radosavljević, Vukanac, Sakač, Stevanovski, Čepić, Trifunović, Vulić (Medić), Radulović (Džambas), Ardalić, Beronja.

INDEKS: Buzadžija, Zelenjak, Živanović, Vukašinović, Kitić (Hajrizi, Kaurin), Radaković, Miličković, Živanović, Stojanović, Stanković (Savić), Papović (Papak).

Naročito je raspoložen bio Nemanja Stanković koji je postigao tri pogotka.

I. J.

Sirig - Slavija 1:1 (0:1)

SIRIG: Igralište Siriga, gledalaca 100, sudija: Lukić (Novi Sad), strelci: Marković u 72. za Sirig, a Batinić u 9. minutu za Slaviju. Žuti kartoni: Dražić, Brežnjak, Polić (Sirig), Gajić, Džaković, Pavlov, Vučković, Lišić, Ikonić (Slavija).

SIRIG: Vojvodić, N. Rajačić (M. Rajačić); Brežnjak, Petrović, Ivanović, Dražić, S. Brežnjak, Vučković (Srdanović), Ferati (Kovačević), Marković, Polić.

SLAVIJA: Čavić, Lazarević, Gajić, Žakula, Belić, Batinić, Stojanović, Đaković, Tatić (Stojisavljević), Palov (Vuletić), Vučković (Trišić).

U derbiju kola nije bilo pobednika. Salajčani su vodili sve do kraja meča kada je Marković postigao gol i odneli bod. Gosti su bili bolji ali su se domaći odlično branili.

G. K.

Jedinstvo - Sofeks 0:3 (0:2)

GOSPOĐINCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 100, sudija: Bakić (Novi Sad), strelci: Klincov u 27 (autogol), Marinković u 37. i Kutanjac u 60. minutu. Žuti kartoni: Dodić, Stančić, Ćirin, M. Tepić (Jedinstvo), Šumar, Đorđević, Milić, U. Kutanjac (Sofeks).

JEDINSTVO: Disić, Dodić (Đorđić), Mihajlović (Đukić), O. Tepić, Klincov (R. Tepić), Gaćanski (Garić), Boberić, Stančić (M. Tepić), Klisara, Ćirin, Malinović.

SOFEKS: Janjić, Popović (Jovanović), Popadić, Šumar, Đorđević, Blešić, Marinković, Milić, Đelić, Sofranin, U. Kutanjac.

Dosta lako fudbaleri Sofeksa su stigli do pobede u Gospođincima. Dileme nije bilo, posle prvih 45.minuta gosti su imali dva gola prednosti, a kada je Kutanjac postigao treći gol domaći fudbaleri su stali.

M. K.

Bačka (Đ) - ŽSK 2:1 (1:1)

ĐURĐEVO: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija: Jovanović (Novi Sad),strelci: Dejanović u 26. (iz penala), D. Trivunović u 80. za Bačku, Popržen u 15. minutu za ŽSK. Žuti kartoni: Dejanović, D. Trivunović, Stanković (Bačka), a Popržen (ŽSK).

BAČKA: A. Lišić, D. Trivunović, Ćirin (Bogdanov), U. Čegar, D. Čegar, Marković, Nađfej, S. Trivunović, Rac (Stanković), Dejanović, De. Trivunović.

ŽSK: Kalajdžić, Zzekonja, Lukić,  Đurđić, Horvat (Mijatov), Tanasić, Popržen, Grbić (Isakovski), Jovanović, Soldat, Jerković.

U komšijskom derbiju salvili su Đurđevčani. Sve do kraja meča rezultat je bio nerešen, a onda je na scenu stupio Dejan Trivunović i sjajnim golom rešio pitanje pobednika.

B. T.

Omladinac - Cement 0:2 (0:2)

STEPANOVIĆEVO: Igralište Omladinca, gledalaca 50, sudija: Stojšić (Novi Sad), strelci: Jevtić u 50. i Kostić u 86. minutu. Žuti kartoni: Kresoja (Omladinac), Starčević, Mikić (Cement).

OMLADINAC: Zeljković, Pecelj, Martinović (Jakšić), Rodić, Pilipović (Subotić), Becić (Peško), A. Hernaus (Radin), Tomljanović, Živojnov, Ristić (Kresoja), Malinović.

CEMENT: Mandić, V. Sapundžić, Šarenac, Kostić, Kukuruzović, Jovanov, Starčević (Mikić), Stevanović, N. Sapundžić, Stanić, Košćan (Ivković), Jevtić (Stojanović).

Po teškom terenu fudbaleri Cementa su u drugom delu uspeli da slome otpor ekipe Omladinca.

S. R.

Stražilovo - Fruškogorac 2:1 (0:0)

SREMSKI KARLOVCI: Igralište Stražilova, gledalaca 100, sudija: Mačkić (Kać), strelci: Ćirković u 64. i 84. za Stražilovo, a Škrbić u 95. minutu za Fruškogorac. Žuti kartoni: M. Stanković, Vuletić, Ćirković, Pejičić (Stražiolovo), Malešević (Fruškogorac).

STRAŽILOVO: Ralić, M. Stanković (Dubajić), Vuletić, Knežić, Nedić, Vlaisavljević (Smiljanić), Malivuk, Miljevski (Knežević), Radonjić (Pejčić), Ćirković, Zvekan.

FRUŠKOGORAC: Rankov, Krpović, Radić, Rađenović, Malešević (Ranisavljević), Glišić, Lakić, Škrbić, Tucakov, Milovanović, Popadić.

Po teškom terenu odigrali su komšije dobar meč, a na kraju karlovčani su slavili golovima Urođa Živkovića.

B. P.

Borac - Fruškogorski partizan 1:4  (0:1)

NOVI SAD: Igralište Borca na Klisi, gledalaca 50, sudija: Štumpf (Novi Sad), strelci: Amidžić u 87. za Borac, a V. Dević u 41. i 72. Ubović u 85. i Stankov u 93. minutu za Fruškogorski  partizan. Žuti kartoni: Ubiparip, Popović (Borac).

BORAC: Tankosić, Berić (Svitić), Knežević, Jablan (Ubiparip), Pavlović, Stajić (A. Popović), M. Popović, Asani, Đaković (Amidžić), Mirić, Kurtiši.

FRUŠKOGORSKI PARTIZAN: Lalić, D. Dević, Klincov, V. Dević (Poraščanin), Gadžić, Kulja (Ubović), Čergić (Stankov), P. Poznanović, Paprić, Bjelić, Janić (Milanović).

Bukovčani su bili mnogo bolji tim i došli do sigurne pobede na Klisi.

Hajduk-Jugović 1:7 (1:5) (prekinuto u 72. minutu)

ČURUG: Stadion Hajduka, gledalaca oko 20,sudija: Kukuda (Petrovaradin),  strelci: Kiš u 45. za Hajduk, a Veselinović u 2. i 18. Bajlov u 10. Burka u 20. erić u 30, Ilić u 60. Seatović u 65. za Jugović.

HAJDUK: Nikolić, Suvajac, Brančić,  Rondović, Petrić, Marković, Tegeltija, Mihajlović, Pelendić, Kiš.

JUGOVIĆ:  Janjin, Srdić, Zeljković, Vuletić, Mitrović, Zečević (Gavrilov), Jevtić (Blagojević), Burka, Bajlov (Seatović), Ilić, L. Veselinović (Đerić).

Čuružani su počeli susret sa desetoricom drugi deo nastavili sa osmoriocom a završili u 72 minutu  sa šestoricom igrača, pa je sudija prekinuo meč.

P. Bundalo

Rezultati i tabela:

Jedinstvo - Sofeks 0:3, Bačka (Đ) - ŽSK 2:1, Omladinac - Cement 0:2, Borac - Fruškogorski partizan 1:4, Futog - Indeks 1:5, Hajduk - Jugović 1:7, Stražilovo - Fruškogorac 2:1, Sirig - Slavija 1:1.