scattered clouds
21°C
19.04.2025.
Нови Сад
eur
117.0992
usd
112.8015
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

"СВЕ ЈАДНИЈИ ПОКУШАЈИ ЗАУСТАВЉАЊА РАЗВОЈА И НАПРЕТКА СРБИЈЕ" Министарка привреде Месаровић о срамним нападима на председника: Не занимају њих ни литијум, ни грађани, већ искључиво рушење Александра Вучића

06.08.2024. 06:40 06:55
Пише:
Фото: Printscreen Instagram/Ilustracija

Министарка привреде Адријана Месаровић огласила се на друштвеним мрежама и реаговала на оптужбе које је изнео Срећко Ђукић на рачун председника Александра Вучића.

-Пазите сад ко говори! Исти онај "опозиционар" Срећко Ђукић који је недавно признао да, како је рекао "Вучић у немогућим условима успева да балансира између истока и запада”, сада је окренуо ћурак.



Најпогрдније оптужбе које износи на рачун председника Вучића само потврђују да је у питању обичан лицемерни плаћеник који, углавном, не зна шта прича. Да не знамо какви су, па да нас и изненади. Овако знамо да имамо посла са онима којима је тобож заштита животне средине и литијум само параван за обмањивање народа, и нове покушаје да се на власт дође без избора, или без референдума. Све лажу и стално лажу! Не занимају њих ни литијум, ни рударење, ни грађани, већ искључиво и само рушење нашег председника Александра Вучића, и све јаднији покушаји заустављања развоја и напретка Србије. Али давно су прочитане све њихове намере!



Народ више не могу да обмањују! Никада неће успети да отму нашу државу! Србија је много јача од свих њихових лажи, претњи, клевета и мржње- истакла је министарка на свом Инстаграм налогу.

Пише:
Пошаљите коментар