117.0955
104.8397

Суперлига: Чукарички у финишу меча до победе у Лучанима

01.03.2023. 20:16 20:17

ЛУЧАНИ:  Фудбалери Чукаричког победили су вечерас у Лучанима екипу Младости резултатом 1:0 (0:0) у мечу 24. кола Суперлиге Србије.

Једини гол на утакмици постигао је Лука Стојановић у 88. минуту. Младост је могла да поведе у 54. минуту, али Никола Јојић није искористио пенал. Гости су у финишу меча стигли до победе поготком Стојановића.

Чукарички је тренутно трећи на табели СЛС са 47 бодова, док је Младост 14. са 20. Младост ће у наредном колу гостовати Јавору у Ивањици, док ће Чукарички на свом терену играти са Радником.

Напредак је раније данас у Новом Саду победио Младост 1:0, док је Спартак у Суботици надиграо Нови Пазар 2:0.

Војводина је јуче у Нишу победила Раднички 4:1, док је Радник у Сурдулици победио Вождовац 2:0.

Сутра ће од 14 сати у Крагујевцу играти Раднички и ТСЦ, док ће Колубара од 18 часова дочекати Јавор.

Последњи меч 24. кола СЛС на програму је у петак од 19 сати, а састаће се Црвена звезда и Партизан.