117.0531
108.1722

МО Срем – Запад: Кукујевчани и даље без пораза

23.03.2022. 11:11 11:12

У првом полувремену домаћин је био много бољи ривал.У наставку игре, водила се права борба по целом терену.

БСК - Обилић 1:1 (1:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Вејић (Буђановци).Стрелци: Ж. Ћирић у 33. за БСК, А. Петровић у 65. минуту за Обилић. Жути картони: Д. Племић, Лазић (БСК), Дронић, М. Петровић (Обилић).Црвени картон: С. Војновић (Обилић).

БСК: Коплић 8, Т. Племић 8, Милетић 8, Видосављевић 8 (Галетић 7), Д. Племић 8, Лазић 8 (Б. Ћирић 7), Босанчић 8, Цвијетић 8, Томић 8, Зељковић 8, Ж. Ћирић 8.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Шућак 7, Р. Микић 7 (Стамболија), Девић 7, Дронић 7 (Болић 7), С. Војновић 7, Васић 7, Дробњак 7, А. Зец 7 (М. Зец 7), М. Петровић 7, А. Петровић 7.

На крају гости су успели да остану непоражени. За то се потрудио Александар Петровић.

А. Илић

Граничар (А) - Змај 1:0 (прекинуто у 15. минуту)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Мушицки (Рума).Стрелац: Шибалић у 15 минуту.

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Веиновић, Шипка, Малић, Смиљанић, Старчевић, Андришка, Миличић, Радмановић, Нешковић, Шибалић.

ЗМАЈ: Марјановић, Синђић, Зацкалицки, Сретеновић, Ђурчић, Трифковић, Кљајић, Ђурић.

Гости допутовали са само осам играча. Чим је Шибалић довео домаћине у вођство прелепим голом с 16 метара, два гостујућа играча, Марјановић и Трифковић су се повредили, и судија је морао по правилима одсвирати крај.

П. Симић

Срем (СР) - Бачинци 0:1 (0:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Блашко у 42. минуту.Жути картони: Љ. Копрић, Милош Зарић (Срем), Тубић, Д. Радивојшић, Блажановић, Калинић (Бачинци).Црвени картон: Небојша Вићентић (Срем).

СРЕМ: Томашевић 7, Небојша Вићентић 7, Ненадовић 7, Иносављевић 7, Љ. Копрић 7, Милош Зарић 7,  Јовић 7 (Марјановић), Рајић 7 (Грубиша), Никола Вићентић 7 (Станковић), Тривунић 7, Адамовић 7.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 7, Бојанић 7 (Перишић), Тубић 7, Бјелић 7, Радивојшић 7, Блажановић 7, Радека 7, Блашко 7, Тео Софтић 7 (Ален Сотић), Калинић 8 (Поповић), Милинковић 7.

Бачинчани су постигли победоносни гол после грешке одбране домаћина. Пустили су Калинића да употрбљивом лоптом  пронађе Блашка, који је рутински затресао мрежу.

А. Голубовић - З. Лазаров

Граничар (К) - Фрушка гора 2:0 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелац: Митровић у 24. и 90. минуту.Жути картони: Ристић, Митровић (Граничар), Рокса, Перић, Остојић, Савић (Фрушка гора).

ГРАНИЧАР: Ерцег 7, Стевић 7, Митровић 8, Врањковић 7, Дејан Печеница 7, Стефановић 8 (Шојић 7), Дарко Печеница 7, Јовановић 7 (Сушић), Симић 7, Ристић 7 (Владисављевић), Недимовић 7 (Миражић 7).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Деврња 6, Перић 7, Каранфиловић 7, Samaryija 6 (Ђапић 7), Путник 7, Лазаревић 6 (Савић), Остојић 7, Рокса 6, Тешић 7 (Пузић), Давидовић 7 (Гојковић).

Кузминци на крају ипак славили, заслужено. Обућари су се поштено борили до последњег минута.

Б. Цветичанин

Хајдук (В) - ЛСК 3:0 (1:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Ветеха у 20. и 80. (оба из пенала) и Јурошевић у 55. минуту. Жути картони: Петаковић, Томшчић (Хајдук).

ХАЈДУК: Митровић 7, Б. Ковачевић 8, Бакајлић 8, Петаковић 8, Марјановић 8, Радовановић 8, Ветеха 8, Јурошевић 8, Петровић 8, Томшчић 8, Перић 8.

ЛСК: Овшек 7, Недић 7, Шћурк 7, Савић 7, Дринић 7, Босанчић 7, Петковић 7, Милановић 7, Сладојевић 7, Шуман 7, Рибић 7.

Лидер из Вишњићева јесте заслужено славио, али играчи ЛСК-а пружили су снажан отпор бољем ривалу, и чак су у неким тренуцима утакмице били равноправни.

А. Томашевић

Бикић - Ердевик 0:0

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Узелац (Рума). Жути картони: Добрић, Радмановац  (Бикић), Поважан (Ердевик).

БИКИЋ: Козељац 7, Ђурђевић 7, Благојевић 7, Н. Смајић 7, М. Мијатовић 7, Мирчетић 7, Шумаруна 7, Јовичилић 7, Бибић 7 (Папуга), Добрић 7, З. Смајић 7 (Радмановац 7).

ЕРДЕВИК: Мергл 8, Томан 7, Вукадиновић 7, Ганић 7, Јелчић 7, Штрбац 7, Станивуковић 7, Пендо 7, Поважан 7, Радић 7, Васић 7 (Маодуш).

Гости су се поштено борили и на крају освојили велики бод. Домаћини  су пропустили неколико добрих шанси.Уз то су  погодили пречку и стативу.

Б. Басрак

Јединство (Р) - Зека Буљубаша 2:0 (1:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Јовановић у 41. и Крстић у 59. минуту. Жути картони: Цветићанин (Јединство), Мијаиловић (Зека Буљубаша).

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Милекшић (Коларовић), Нинковић, Цветићанин, Samaryić, Јовановић, Лошић, Војчанин, Бабић, Илић (Мађешић), Крстић (Ерор).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, М. Беговић (Гргић), Д. Миловановић (Павловић), Мијаиловић, Белић, Беловуковић, Ч. Миловановић, У. Беговић, Пармаковић, Милан Банчевић, Будечевић (Скорупан).

Равњаци су били надиграни још у првом полувремену.Домаћи нападачи су имали још неколико успешних напада.У наставку, ипак, до изражаја долази снага, па гости и да су хтели да нешто више учине, нису могли. Домаћини су их просто речено натрчали и претрчали.

Л. Јовић

Резултати:

СРЕМСКА РАЧА: Срем - Бачинци 0:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - ЛСК 3:0, БИКИЋ ДО: Бикић - Ердевик 0:0, БЕШЕНОВО: БСК - Обилић 1:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Змај 1:0 (прекинуто у 15. минуту), КУМИН: Граничар -Фрушка гора 2:0, РУМА: Јединство - Зека Буљубаша 2:0.