MO Srem – Zapad: Kukujevčani i dalje bez poraza

23.03.2022. 11:11 11:12

U prvom poluvremenu domaćin je bio mnogo bolji rival.U nastavku igre, vodila se prava borba po celom terenu.

BSK - Obilić 1:1 (1:0)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, gledalaca 150, sudija Vejić (Buđanovci).Strelci: Ž. Ćirić u 33. za BSK, A. Petrović u 65. minutu za Obilić. Žuti kartoni: D. Plemić, Lazić (BSK), Dronić, M. Petrović (Obilić).Crveni karton: S. Vojnović (Obilić).

BSK: Koplić 8, T. Plemić 8, Miletić 8, Vidosavljević 8 (Galetić 7), D. Plemić 8, Lazić 8 (B. Ćirić 7), Bosančić 8, Cvijetić 8, Tomić 8, Zeljković 8, Ž. Ćirić 8.

OBILIĆ: Medaković 7, Šućak 7, R. Mikić 7 (Stambolija), Dević 7, Dronić 7 (Bolić 7), S. Vojnović 7, Vasić 7, Drobnjak 7, A. Zec 7 (M. Zec 7), M. Petrović 7, A. Petrović 7.

Na kraju gosti su uspeli da ostanu neporaženi. Za to se potrudio Aleksandar Petrović.

A. Ilić

Graničar (A) - Zmaj 1:0 (prekinuto u 15. minutu)

ADAŠEVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Mušicki (Ruma).Strelac: Šibalić u 15 minutu.

GRANIČAR: Kukulj, Veinović, Šipka, Malić, Smiljanić, Starčević, Andriška, Miličić, Radmanović, Nešković, Šibalić.

ZMAJ: Marjanović, Sinđić, Zackalicki, Sretenović, Đurčić, Trifković, Kljajić, Đurić.

Gosti doputovali sa samo osam igrača. Čim je Šibalić doveo domaćine u vođstvo prelepim golom s 16 metara, dva gostujuća igrača, Marjanović i Trifković su se povredili, i sudija je morao po pravilima odsvirati kraj.

P. Simić

Srem (SR) - Bačinci 0:1 (0:1)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, gledalaca 150, sudija Stojković (Dobrinci).Strelci: Blaško u 42. minutu.Žuti kartoni: LJ. Koprić, Miloš Zarić (Srem), Tubić, D. Radivojšić, Blažanović, Kalinić (Bačinci).Crveni karton: Nebojša Vićentić (Srem).

SREM: Tomašević 7, Nebojša Vićentić 7, Nenadović 7, Inosavljević 7, LJ. Koprić 7, Miloš Zarić 7,  Jović 7 (Marjanović), Rajić 7 (Grubiša), Nikola Vićentić 7 (Stanković), Trivunić 7, Adamović 7.

BAČINCI: Barjaktarović 7, Bojanić 7 (Perišić), Tubić 7, Bjelić 7, Radivojšić 7, Blažanović 7, Radeka 7, Blaško 7, Teo Softić 7 (Alen Sotić), Kalinić 8 (Popović), Milinković 7.

Bačinčani su postigli pobedonosni gol posle greške odbrane domaćina. Pustili su Kalinića da upotrbljivom loptom  pronađe Blaška, koji je rutinski zatresao mrežu.

A. Golubović - Z. Lazarov

Graničar (K) - Fruška gora 2:0 (1:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Selaković (Laćarak).Strelac: Mitrović u 24. i 90. minutu.Žuti kartoni: Ristić, Mitrović (Graničar), Roksa, Perić, Ostojić, Savić (Fruška gora).

GRANIČAR: Erceg 7, Stević 7, Mitrović 8, Vranjković 7, Dejan Pečenica 7, Stefanović 8 (Šojić 7), Darko Pečenica 7, Jovanović 7 (Sušić), Simić 7, Ristić 7 (Vladisavljević), Nedimović 7 (Miražić 7).

FRUŠKA GORA: Mandić 7, Devrnja 6, Perić 7, Karanfilović 7, Samaryija 6 (Đapić 7), Putnik 7, Lazarević 6 (Savić), Ostojić 7, Roksa 6, Tešić 7 (Puzić), Davidović 7 (Gojković).

Kuzminci na kraju ipak slavili, zasluženo. Obućari su se pošteno borili do poslednjeg minuta.

B. Cvetičanin

Hajduk (V) - LSK 3:0 (1:0)

VIŠNJIĆEVO: Igralište Hajduka, gledalaca 100, sudija Cvijetić (Čalma).Strelci: Veteha u 20. i 80. (oba iz penala) i Jurošević u 55. minutu. Žuti kartoni: Petaković, Tomščić (Hajduk).

HAJDUK: Mitrović 7, B. Kovačević 8, Bakajlić 8, Petaković 8, Marjanović 8, Radovanović 8, Veteha 8, Jurošević 8, Petrović 8, Tomščić 8, Perić 8.

LSK: Ovšek 7, Nedić 7, Šćurk 7, Savić 7, Drinić 7, Bosančić 7, Petković 7, Milanović 7, Sladojević 7, Šuman 7, Ribić 7.

Lider iz Višnjićeva jeste zasluženo slavio, ali igrači LSK-a pružili su snažan otpor boljem rivalu, i čak su u nekim trenucima utakmice bili ravnopravni.

A. Tomašević

Bikić - Erdevik 0:0

BIKIĆ DO: Igralište Bikića, gledalaca 150, sudija Uzelac (Ruma). Žuti kartoni: Dobrić, Radmanovac  (Bikić), Považan (Erdevik).

BIKIĆ: Kozeljac 7, Đurđević 7, Blagojević 7, N. Smajić 7, M. Mijatović 7, Mirčetić 7, Šumaruna 7, Jovičilić 7, Bibić 7 (Papuga), Dobrić 7, Z. Smajić 7 (Radmanovac 7).

ERDEVIK: Mergl 8, Toman 7, Vukadinović 7, Ganić 7, Jelčić 7, Štrbac 7, Stanivuković 7, Pendo 7, Považan 7, Radić 7, Vasić 7 (Maoduš).

Gosti su se pošteno borili i na kraju osvojili veliki bod. Domaćini  su propustili nekoliko dobrih šansi.Uz to su  pogodili prečku i stativu.

B. Basrak

Jedinstvo (R) - Zeka Buljubaša 2:0 (1:0)

RUMA: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Mijanović (Adaševci).Strelci: Jovanović u 41. i Krstić u 59. minutu. Žuti kartoni: Cvetićanin (Jedinstvo), Mijailović (Zeka Buljubaša).

JEDINSTVO: Cvetković, Milekšić (Kolarović), Ninković, Cvetićanin, Samaryić, Jovanović, Lošić, Vojčanin, Babić, Ilić (Mađešić), Krstić (Eror).

ZEKA BULJUBAŠA: Dudić, M. Begović (Grgić), D. Milovanović (Pavlović), Mijailović, Belić, Belovuković, Č. Milovanović, U. Begović, Parmaković, Milan Bančević, Budečević (Skorupan).

Ravnjaci su bili nadigrani još u prvom poluvremenu.Domaći napadači su imali još nekoliko uspešnih napada.U nastavku, ipak, do izražaja dolazi snaga, pa gosti i da su hteli da nešto više učine, nisu mogli. Domaćini su ih prosto rečeno natrčali i pretrčali.

L. Jović

Rezultati:

SREMSKA RAČA: Srem - Bačinci 0:1, VIŠNJIĆEVO: Hajduk - LSK 3:0, BIKIĆ DO: Bikić - Erdevik 0:0, BEŠENOVO: BSK - Obilić 1:1, ADAŠEVCI: Graničar - Zmaj 1:0 (prekinuto u 15. minutu), KUMIN: Graničar -Fruška gora 2:0, RUMA: Jedinstvo - Zeka Buljubaša 2:0.