108.1722

МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА–ИСТОК Шумари поново убојити

29.09.2021. 16:44 16:47

Шумар - ЧСК 6:1 (3:0)

ОГАР: Игралиште  Шумара, гледалаца 150, судија Ћирић (Инђија).Стрелци: Митровић у 25. и 86, Обрадовић у 30, Ивановић у 44, Рагастовац у 72. и Драгановић у 90. за Шумар, а Стаменковић у 65. минуту за ЧСК.

ШУМАР: Младеновић, З. Миличевић, Драганић (Лазић), Томић, Митровић (Стјепановић), Обрадовић, Петронијевић, Врачевић, Ивановић, Драгановић (Поповић), Рагастовац (Спасојевић).

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Пејић, Милић (Станишљевић), Милосављевић, Вуковић, Стаменковић, Шпоња, Матош, П. Суботин, Гајић.

Најлепши тренутак на утакмици се десио у 30. минуту. Врачевић је прешао све препреке, затим идеало упослио Обрадовића, који је избио сам испред голмана Гашића. Уследила је варка телом и лопту је Обрадовић послао у једну старану, а голмана у другу.

С. Дангић

Хајдук (Ш) - Младост (Б) 2:1 (2:0)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Мандић (Инђија).Стрелци: Видовић у 28. Лалић у 33. за Хајдук, а Цветановић у 82. минуту за Хајдук. Жути картони: Нинић, Ненадов, Белић (Хајдук), Праљић, В. Југовић (Младост).

ХАЈДУК: Нинић, Крстовић, Белић, Предраговић, Видовић, Закић (Михић), Уремовић (Драгојевић), Лалић (Чавић), Томић, Миловановић (Николић), Ненадов.

МЛАДОСТ: Милошевић, Љуштинић, Пешељ (Кривошић), Дукић (Малбаша), Стјепановић (Лилић), Цветиновић, Праљић, Бакић, Кривошија,  Стојићевић, В. Југовић.

Гости су тек у финишу утакмице заиграли онако како се од њих очекивало. А домаћини су после вођства од 2:0 промашили још неколико заиста добрих прилика  да дођу до убедљивије победе.

Д. Драгојевић

Граничар (Г) - Полет 1:5 (0:3)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Белић (Ириг).Стрелци: Ђуровић у 90. за Граничар, Р. Кесић у 14, 54. и 75, Делибос у 30. и Савковић у 36. минуту за Полет. Жути картони: Ристивојевић, Ранкић (Граничар), Р. Кесић (Полет).

ГРАНИЧАР: Пауновић, Стевић, Црнковић, Миловановић (Лазић), Вукашиновић (Руден), Букорац (Ранкић), Митровић (Костић), М. Самарџић, Ђуровић, С. Јовановић, Ристивојевић.

ПОЛЕТ: Башић, Л. Милић, И. Савић, Стоисављевић, Поповић (Каракљајић), Савковић, Ђорђевић (Миљуш), Делибос, Р. Кесић, Јовић,  Николчић.

Искусни гости дошли су лако до победе. Домаћини без снаге и нису могли пружити јачи отпор.

Д. Ристивојевић

Напредак (Ж) - Срем (СМ) 0:2 (0:2)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Вејић (Буђановци).Стрелци: Турчиновић у 9. и Пилиповић у 13. минуту. Жути картони: Крнић (Напредак), Вучковић (Срем).

НАПРЕДАК: Крнић, Рек, Ђурђевић, Анђић, Мачак, С. Божић, Гемери, Остојић (Топић), Љубинковић, Деврња (Шарац), Марковић (Јовић).

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Паунковић, Вучковић, Куртеш, Алијагић, Новић, Пуљић, Вукасовић (Куртеш), Крејић (Ранковић).

Надмоћна игра гостију. Мада је резултат могао бити и другачији, да су стрелци обе екипе били мало прецизнији. А посебно играчи Срема.

Н. Крнић

Јединство (П) - Крушедол 0:5 (0:2)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Граовац (Рума).Стрелци: Куља у 23. и 56, Н. Цурковић у 45. и Станчић у 75. и 81. минуту. Црвени картон: Стојановић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Г. Петровић, Шкара (Жакула), Стојановић, Милетић (Н. Шофаузер), Босиљков (Д. Шофаузер), Томић, Д. Петровић, Трумић, Р. Јошић.

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Ђурђевић, Хорњак (Марчетић), Карас, З. Клаић, Н. Цурковић (Станчић), Јелковић (М. Цурковић), Јовановић (Белановић), Радуловић, Куља, Крунић

М. Пантовић

Фрушкогорац - Рудар 3:1 (2:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Павловић (Кленак).Стрелци: Видаковић у 10. (из пенала), Милешевић у 30. и Филиповић у 90. за Фрушкогорац, а Марко Нинковић у 63. минуту за Рудар. Жути картони: С. Вучић (Фрушкогорац), Ракић (Рудар).Црвени картон: Лужајић (Рудар).

ФРУШКОГОРАЦ: Тувеџић, Добријевић, Крнета, Тртица, Јованов, Месаровић, Медић, Ђорђевић, Видаковић (Живић), Милешевић  (Мрђа), С. Вучић (Филиповић).

РУДАР: М. Гвока, Митић, Милош Нинковић, Лужајић, Манојловић, Ракић, Марко Нинковић, Рутић, Вишњовски, Мајкић (Тривунчић), Поповић (Опачић).

Гости играли добро, док су имали снаге, били су равноправни.У финишу утакмице домаћин је могао постићи још који гол и доћи до  убедљивије победе.

С. Ранитовић

ПСК Путинци - Граничар (О) 3:5 (0:3)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Кнежевић, Пријовић и Мијајловић за ПСК Путинце, Рауковић три, С. Кнежевић и Мандарић за Граничар.

ПСК ПУТИНЦИ: Вукашиновић, В. Галијаш, Н. Кнежевић, Кнежевић, Стојчевић, Јовановић, Л. Галијаш, Пријовић, Растовац, Мијајловић, Тркуља.

ГРАНИЧАР: Честић, Чавић (Крејић), Весић (Игњатовић), Кордолуп, Врачев, Ољача, Мандарић, Матић, Рауковић, С. Кнежевић, Дражић.