MEĐUOPŠTINSKA SREMSKA LIGA–ISTOK Šumari ponovo ubojiti

29.09.2021. 16:44 16:47

Šumar - ČSK 6:1 (3:0)

OGAR: Igralište  Šumara, gledalaca 150, sudija Ćirić (Inđija).Strelci: Mitrović u 25. i 86, Obradović u 30, Ivanović u 44, Ragastovac u 72. i Draganović u 90. za Šumar, a Stamenković u 65. minutu za ČSK.

ŠUMAR: Mladenović, Z. Miličević, Draganić (Lazić), Tomić, Mitrović (Stjepanović), Obradović, Petronijević, Vračević, Ivanović, Draganović (Popović), Ragastovac (Spasojević).

ČSK: Gašić, V. Knežević, Pejić, Milić (Stanišljević), Milosavljević, Vuković, Stamenković, Šponja, Matoš, P. Subotin, Gajić.

Najlepši trenutak na utakmici se desio u 30. minutu. Vračević je prešao sve prepreke, zatim idealo uposlio Obradovića, koji je izbio sam ispred golmana Gašića. Usledila je varka telom i loptu je Obradović poslao u jednu staranu, a golmana u drugu.

S. Dangić

Hajduk (Š) - Mladost (B) 2:1 (2:0)

ŠIMANOVCI: Igralište Hajduka, gledalaca 150, sudija Mandić (Inđija).Strelci: Vidović u 28. Lalić u 33. za Hajduk, a Cvetanović u 82. minutu za Hajduk. Žuti kartoni: Ninić, Nenadov, Belić (Hajduk), Praljić, V. Jugović (Mladost).

HAJDUK: Ninić, Krstović, Belić, Predragović, Vidović, Zakić (Mihić), Uremović (Dragojević), Lalić (Čavić), Tomić, Milovanović (Nikolić), Nenadov.

MLADOST: Milošević, Ljuštinić, Pešelj (Krivošić), Dukić (Malbaša), Stjepanović (Lilić), Cvetinović, Praljić, Bakić, Krivošija,  Stojićević, V. Jugović.

Gosti su tek u finišu utakmice zaigrali onako kako se od njih očekivalo. A domaćini su posle vođstva od 2:0 promašili još nekoliko zaista dobrih prilika  da dođu do ubedljivije pobede.

D. Dragojević

Graničar (G) - Polet 1:5 (0:3)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Belić (Irig).Strelci: Đurović u 90. za Graničar, R. Kesić u 14, 54. i 75, Delibos u 30. i Savković u 36. minutu za Polet. Žuti kartoni: Ristivojević, Rankić (Graničar), R. Kesić (Polet).

GRANIČAR: Paunović, Stević, Crnković, Milovanović (Lazić), Vukašinović (Ruden), Bukorac (Rankić), Mitrović (Kostić), M. Samardžić, Đurović, S. Jovanović, Ristivojević.

POLET: Bašić, L. Milić, I. Savić, Stoisavljević, Popović (Karakljajić), Savković, Đorđević (Miljuš), Delibos, R. Kesić, Jović,  Nikolčić.

Iskusni gosti došli su lako do pobede. Domaćini bez snage i nisu mogli pružiti jači otpor.

D. Ristivojević

Napredak (Ž) - Srem (SM) 0:2 (0:2)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija Vejić (Buđanovci).Strelci: Turčinović u 9. i Pilipović u 13. minutu. Žuti kartoni: Krnić (Napredak), Vučković (Srem).

NAPREDAK: Krnić, Rek, Đurđević, Anđić, Mačak, S. Božić, Gemeri, Ostojić (Topić), Ljubinković, Devrnja (Šarac), Marković (Jović).

SREM: Štampar, Turčinović, Pilipović, Maričić, Paunković, Vučković, Kurteš, Alijagić, Nović, Puljić, Vukasović (Kurteš), Krejić (Ranković).

Nadmoćna igra gostiju. Mada je rezultat mogao biti i drugačiji, da su strelci obe ekipe bili malo precizniji. A posebno igrači Srema.

N. Krnić

Jedinstvo (P) - Krušedol 0:5 (0:2)

PLATIČEVO: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Graovac (Ruma).Strelci: Kulja u 23. i 56, N. Curković u 45. i Stančić u 75. i 81. minutu. Crveni karton: Stojanović (Jedinstvo).

JEDINSTVO: V. Sabo, Popović, G. Petrović, Škara (Žakula), Stojanović, Miletić (N. Šofauzer), Bosiljkov (D. Šofauzer), Tomić, D. Petrović, Trumić, R. Jošić.

KRUŠEDOL: Ivanišević, Đurđević, Hornjak (Marčetić), Karas, Z. Klaić, N. Curković (Stančić), Jelković (M. Curković), Jovanović (Belanović), Radulović, Kulja, Krunić

M. Pantović

Fruškogorac - Rudar 3:1 (2:0)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 150, sudija Pavlović (Klenak).Strelci: Vidaković u 10. (iz penala), Milešević u 30. i Filipović u 90. za Fruškogorac, a Marko Ninković u 63. minutu za Rudar. Žuti kartoni: S. Vučić (Fruškogorac), Rakić (Rudar).Crveni karton: Lužajić (Rudar).

FRUŠKOGORAC: Tuvedžić, Dobrijević, Krneta, Trtica, Jovanov, Mesarović, Medić, Đorđević, Vidaković (Živić), Milešević  (Mrđa), S. Vučić (Filipović).

RUDAR: M. Gvoka, Mitić, Miloš Ninković, Lužajić, Manojlović, Rakić, Marko Ninković, Rutić, Višnjovski, Majkić (Trivunčić), Popović (Opačić).

Gosti igrali dobro, dok su imali snage, bili su ravnopravni.U finišu utakmice domaćin je mogao postići još koji gol i doći do  ubedljivije pobede.

S. Ranitović

PSK Putinci - Graničar (O) 3:5 (0:3)

PUTINCI: Igralište kraj Kudeljare, gledalaca 100, sudija Jovanović (Ruma). Strelci: Knežević, Prijović i Mijajlović za PSK Putince, Rauković tri, S. Knežević i Mandarić za Graničar.

PSK PUTINCI: Vukašinović, V. Galijaš, N. Knežević, Knežević, Stojčević, Jovanović, L. Galijaš, Prijović, Rastovac, Mijajlović, Trkulja.

GRANIČAR: Čestić, Čavić (Krejić), Vesić (Ignjatović), Kordolup, Vračev, Oljača, Mandarić, Matić, Rauković, S. Knežević, Dražić.