ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Ревија голова у Чуругу

07.09.2021. 10:35 10:37
Извор: pixabay.com

Хајдук (Ч) - Слога 8:3 (1:1)

ЧУРУГ: Игралиште  Хајдука, гледалаца око 50. Судија: Кизић (Нови Сад). Стрелци: Марков 21. 67. и 76. Срећков у 55. Тегелтија у 62. 70. Росић 78. Петрић 83. за Хајдук. а Бабић 17. Томов 51. Мишић 78. минуту за Слогу. Жути картони: Марков, П. Самоловац Хајдук. Јојарт, Томов, Милојевић Слога.Црвени картон: Видић у 81. минуту (Слога).

ХАЈДУК: Николић, Бранчић (Гатарић), Р. Самоловац, Лазић, Петрић, Марковић (Миловановић), Росић, Срећков (Поповић), Тегелтија (Топић), Марков, Митровић (П. Самоловац).

СЛОГА: Кокановић, Чавић (Аникић), Јојарт (Мишић), Видић, Анђелковић (Мучи), Милак (Милојевић), Мишић, Ахметовић (Милосављевић), Бабић, Гајић, Томов.

Тек у четвртом покушају Чуружани су стигли до прве и то убедљиве победе. Иако су Лочани водили у два наврата прво са 1:0, а потом и 2:1, Чуружани су успели, понајвише захваљујући Драгану Маркову и Вукашину Тегелтији, да стигну до заслужене победе.

П. Бундало

Сириг – Борац (Р) 6:0 (5:0)

СИРИГ: Спортски центар Препород, гледалаца: 150, судија: Николаш (Нови Сад), стрелци: Радосављевић у 15, Декић у 20, Грујичић у 38, Којовић у 41, Рабљеновић у 45. и Грлица у 60. минуту, жути картони: Новаковић, Томаш (Борац).

СИРИГ: Кизић, Радосављевић, Васић (Радовић), Танасић, Ивковић, Грујичић (Вулић), Којовић, Декић, Миловановић, Рабљеновић (Станковић), Дубравац (Грлица).

БОРАЦ: С. Миланов, Радевић (Карановић), О. Јовановић (Томаш), А. Миланов, Маричић, Новаковић, Бергић, Милошевић, Степанов (Миљковић), М. Јовановић, Идризи.  Сирижани редом руше препреке. Мрежу гостију из Раковца, погодили су шест пута, а толико голова су постигли у уводна три кола, па то најбоље илуструје колико су били надахнути на овој утакмици.

Млади тренер Александар Миљковић може да буде задовољан, линије тима функционишу све боље, док посебно радује чињеница да су се шесторица играча уписала у листу стрелаца, односно да екипа не зависи од голгетерског расположења појединца.

М. Менићанин

Пролетер - Бачка (Б) 0:0

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалаца око 100, судија: Николић (Нови Сад). Жути картони: Човић, Вуковић (Пролетер), Леђанац, Павлов (Бачка).

ПРОЛЕТЕР: Вебер 9, Јеремић 8, Вуковић 7 (Вукотић 7), Аџић 7 (Катона 6), Папић 6, Петровић 7, Рашиован 7, Гавриловић 7, Пролић 7, Човић 8, Малиџан 7.

БАЧКА: Мандић 7, Брнбота 7, Павлов 7, Танцик 7, Шарић 8, Гавранић 7, Слепчев 6 (Роквић 6), Сукура 6 (Николић 6), Леђанац 7, Трифуновић 7, Сиришки 7.

Врло добра утакмица за ранг такмичења. Фудбалери Пролетера кренули су агресивно, међутим, искусна екипа Бачке није се дала изненадити. У другом делу гости преузели иницијативу, имали су гол шансу и слободан ударац и истакао се голман Вебер који је одбрани и казнени ударац.

Б. Старчевић

Обилић - Хајдук (НС) 1:2 (1:2)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија: Гргуровић (Петроварадн), стрелци: Лазарчевић у 34. за Обилић, а Лазаревић у 4. и Бајиница у 14. минуту за Хајдук. Жути картони: Ђурић, Скенџић (Обилић). Црвени картони: Влаовић, Скенџић, Топић (Обилић)

ОБИЛИЋ: Младеновић, Влаовић, Д. Добрић (Љ. Панић), Перић, С. Добрић, Ђукић (Шајин), С. Панић, Лазарчев, Скенџић, М. Панић, Топич.

ХАЈДУК: Стојановић, Бајиница (А. Поповић), Краснићи, Ефенџић, Ј. Поповић (Тадић), Лазаревић, Шаколи, Допуђа, Благојевић, Лалуја, Бекић (Стаменковић).

Одиграли су ривалу незгодну утакмицу. Врло брзо Новосађани су постигли два гола, а домаћи су свим снагама желели преокрет. По њима за вођство Новосађана кривац је био судија, а због тога су зарадили два искључења. Са само деветорицом играча успели су Виловчани постигли погодак. А када је и Скенџић добио црвени картон видело се да ће Новосађани славити.

Сусек - Москва 9:0 (3:0)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалац 30, судија: Милутиновић (Нови Сад), стрелци: Вујасиновић у 4. и 14. Шодић у 25. 71. и 80. Шовљански у 47. Стојановић у 75. и Благојевић у 77. и 82. минуту.

СУСЕК: Бројчин, Крстић, Шовљански, Мрвичин, Рапајић (Нићетић), Стојановић, Губеренић (Мићић), Старчевић, Вујасиновић (Панков), Кузмановић (Благојевић), Шодић.

МОСКВА: Бичкеи, Лончар, Новаковић (Ћулибрк), Божић (Ђурковић), Томов, Станић (Чамџић), Микан, Каракаш, Марић, Бериша, Тот.

Искусни фудбалери Сусека лако су савладали младе фудбалере Москве. Већ у првом полувремену било је јасно да ће Сусечани до врха напунити мрежу Бичкеија. Ређале су се лепе акције домаћег састава и на крају они су постигли чак девет голова.

Железничар - Виноградар 0:0

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца око 100, судија: Перишић (Нови Сад). Жути картони: Делић, Божић, Радовић, Маровић (Жлезничар), Јовановић, Шебез (Виноградар).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Самарџија, Плавшић, Предојевић, Делвић, Ђуковић, Божић, Радовић, Вулевић, Маровић, Дестопотовић, Павловић.

ВИНОГРАДАР: Н. Елез, Курешевић, Јовановић, Периновић, Л. Шебез, С. Шебез, Релић, С. Елез, Газивода, Буквић, Н. Предојевић.

Ривали су одиграли занимљиву уткамицу, али су недостајали голови. Голмани Самарђија и Никола Елез су били на висини задатка, неколико пута су добро интервенисали, па су мреже остале нетакнуте.

Хајдук (Г) - Милетић 1:0 (0:0)

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија: Домуз (Будисава), стрелац: Тошић у 87. минуту. Жути картони: Б. Илић, М. Илић. (Хајдук), Гелић (Милетић). Црвени картон: Тешић (Милетић, на клупи).

ХАЈДУК: Јосимов, Смиљанић, Б. Илић, Ракић, М. Илић, Цветковић, Јовановић, Тошић, Галић, Голић, Радаковић.

МИЛЕТИЋ: Петковић, Спасојевић, Лимановић, Бањац, Гелић (Рогић), Дорословачки, Јанковић, Јосиповић. Н. Багић (Ћолић), Тривуновић, Милутиновић.

Дуго су фудбалери Милетића одолевали у Гардиновцима. Играли добро и имали неколико прилика, а онда у финишу утакмиценајбољи играч на терену Богољуб Тошић је постигао погодак у, па су домаћи славили победу.