108.1722

Међуопштинска лига Срем – Запад: Комшијски дерби без одлуке

26.05.2021. 09:19 09:21

Слобода - Сремац (Ј) 2:2 (1:1)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Мијатовић у 28. и Томић у 67. (из пенала) за Слободу, а Петровић у 5. и 90. минуту за Сремац. Жути картон: Чанаџија (Слобода), Васиљевић (Сремац). Црвени картони: Недељковић (Слобода), Гвозденовић, М. Ђукнић (Сремац)

СЛОБОДА: Овшек 9, Милановић 6, Недељковић 6, Чанаџија 6, Милутиновић 6, Мијатовић 7 (Змијанац 7), Морак 6, Жегарац 6, Петровић 7 (Топаловић), Томић 7, Шулаја 8.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока 7, Н. Даничић 6, Гвозденовић 6, Васиљевић 7, Грујић 6, Ристић 7 (Станојевић), Симовљевић 7, Цукић 7, Петровић 9, М. Ђукинић 6, Багојевић 6 (Мијатовић).

У комшијском окршају виђено је свашта и лепог, акција, голова, али и оног непотребног виђено је жутих и доста црвених картона.

Д. Змијанац

Једнота - Јединство (Р) 0:4 (0:1)

ШИД: Игралиште Једноте, судија Поповић (Шуљам).Стрелци: Мађешић у 18, Јеж у 55, Сремчевић у 65. и Ерор у 82. минуту.Жути картон: Маринковић (Јединство).

ЈЕДНОТА: Добројевић, Томић, Миљеновић(Малетић), Благојевић (Захорец), Хрчек, Дупаљ (Мајхер), Секе, Пекић, Грумић, Јакшић, Јовановић.

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Мађешић (ристић), Јовић, Мирић (Рек), Маринковић, Паунковић, Јеж, Маџарац (Ерор), Лошић, Сремчевић (Ралић), Момчиловић.

Ривали су одиграли борбену утакмицу. А гостујући стрелци су сваку грешку домаће одбране казнили голом.

Е. Хрчек

Ердевик - Зека Буљубаша 4:0 (2:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Јелчић у 3. (из пенала ), Поважан у 38. и 55. и Цветковић у 85. минуту. Жути картони: Јовановић (Ердевик), Кукић, Милан Банчевић, М. Мартиновић  (Зека Буљубаша).

ЕРДЕВИК: Мергл, Бабић, Вукадиновић (Цветковић), Тргић (Мариновић), Јелчић, Јовановић (Васић), Штрбац, Ганић, Поважан, Тодоровић, Ширадовић.

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Белић, Беловуковић, М. Беговић (Станковић), Крстић, У. Беговић, Милан Банчевић, Турудић (Кукић), М. Мартиновић (Мирослав Банчевић).

Екипа домаћина, лако је долазила до гола гостију.Јелчић је довео домаћине у вођство са пенала. Поважан је био стрелац после контри. Цветковић је својим голом само потврдио заслужену и убедљиву победу Ердевичана.

М. Станивуковић

Слога (Ч) - Сремац (Б) 0:0

ЧАЛМА: Игралиште  Слоге, судија Грбатинић (Адашевци).Жути картони: Зец, Богосављевић (Слога), Ерор (Сремац).

СЛОГА: Васиљевић, Станивуковић, Мрђан, Славко Кекић, Арамбашић (Моцоња), Цвијетић (Драгановић), Богосављевић, Зец,  В. Кекић, Слободан Кекић, Милић, В. Кекић.

СРЕМАЦ: Милановић, Ристић, Вранов, Чавић, Остојић, Левја, Н. Симајић, З. Смајић, М. Мијатовић (Башић), Ерор (Лепињица) Папуга (Босанац).

Фаворизовани гости нису успели, да, славе.А, Чалманци су пропустили неколико лепих прилика и били су ближи победи.

Сл. Кекић

Бикић - Змај 3:0 (3:0)

БИКИЋ ДО: Игралиште  Бикића, судија Цвијетић (Чалма).Стрелци: Милетић у 7. и 35. и Добрић у 16. минуту.Жути картони: Јеликић, Трифковић, Бугарски (Змај).

БИКИЋ: Козељац 8,  Ђурђевић 8, Васић 8 (Бајрами), Г. Момчиловић 8, Сарић 8, Д. Момчиловић 8, Јовичилић 8 (Менђан), Шумаруна 8 (А. Гојковић), Недић 8 (Д. Гојковић), Милетић 9 (Милутиновић), Добрић 8.

ЗМАЈ: Манојловић 7, Бугарски 6, Ђурчић 6, В. Симеуновић 7, Јовановић 7, Јесретић 7, Синђић 7, Зцкалицки 7 (Трифковић), Кљајић 7, Јеликић 7, Илић 7.

Бикићани су искористили  шансу пошто су гости допутовали у ослабљеном саставу. Вешти стрелци Милетић и неумољиви Добрић донели су свом тиму још једну заслужену победу.

Б. Басрак

Граничар (А) - Фрушка гора 0:1 (0:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, судија Пејаковић (Чалма). Стрелац: Видаковић у 86. минуту. Жути картони: Вурдеља, Радмановић (Граничар), а Д. Бежановић, Ђапић (Фрушка гора).

ГРАНИЧАР: Стојановић, Д. Васиљевић (Вурдеља), А. Васиљевић, Личанин (Грбатинић), Старчевић, Бојанић, Радмановић, А. Нешковић, Вујић, Скакавац, Миличић.

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Обреновић, Ђапић, Цвјетичанин, Д. Бежановић, Перић, Небригић, Миловановић, Каранфиловић, Бирињи, Рокса (Видаковић).

Домаћа одбрана само једном је погрешила и то је било довољно да Румљани постигну гол. После тога, у последњим минутима игре, развила се велика борба. Домаћини су све покушали како би бар поравнали резултат, али све је остало само на покушајима.

Д. Чучин

Трговачки - Граничар (К) 0:5 (0:2)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Врањковић у 16. и 64, Владисављевић у 40. и 48. и Макитановић у 90. минуту за Граничар. Жути картон: Белић (Граничар).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Вученовић, Н. Николић (Д. Ћетковић), Станић, Јаковљевић, Аћимовић, В. Ћетковић (Тот), Бузаш (Лукић), Павловић, С. Николић (Триван), Дрча (Матаруга).

ГРАНИЧАР (К): Јовић, Владисављевић, М. Симић (Макитановић), Митровић, Врањковић, Дејан Печеница (Миражић), Сладојевић, Шојић (Каролић), Белић (Ракић), Н. Симић (Илић), Недимовић.

Играо се динамичан, занимљив и ефикасан фудбал. И сусрет је био у знаку Кузминаца.

С. Војновић

Обилић - Фрушкогорац 2:0 (2:0)

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: М. Зец у 4. и А. Зец у 17. минуту.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак(Илибашић), Медић, Девић, Дробњак, Болић, А. Зец (Р. Микић), Бертић, Станковић, Ј. Микић, М. Зец (Басташић).

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Жижић (Вукојевић), Н. Трнић, М. Трнић (Грабић), Ивановић, И. Ђорић, Симић, Ж. Ђорић, Гајић, Р. Крстић (Недић), Ђуричић (Јовић).

Гости из Манђелоса, били, су надиграни у првом полувремену. Домаћи нападачи су имали изванредне контре.Гости могу бити задовољни што су примили само два гола.

С. Марић

ЕРДЕВИК: Ердевик - Зека Буљубаша 4:0, БИКИЋ ДО: Бикић - Змај 3:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Фрушкогорац 2:0, ЧАЛМА: Слога - Сремац (Б) 0:0,  ШАШИНЦИ: Слобода - Сремац (Ј) 2:2, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Трговачки -Граничар (К)0:5, ШИД: Једнота - Јединство (Р) 0:4, АДАШЕВЦИ: Граничар (А) - Фрушка гора 0:1.

1. Фрушког.       28     20     4      4      59:18        64

2. Бикић    28     16     9      3      44:13        57

3. Обилић (-4)    28     18     7      3      66:29        57

4. Гранич.(К)     28     16     8      4      60:25        56

5. Јед. (Р) (-4)    28     17     6      5      58:25        56

6. Ф. гора  28     15     5      8      61:30        50

7. Сремац (Б)28  13     5      10     48:37        44

8. Змај      28     12     6      10     69:47        42