Međuopštinska liga Srem – Zapad: Komšijski derbi bez odluke

26.05.2021. 09:19 09:21

Sloboda - Sremac (J) 2:2 (1:1)

ŠAŠINCI: Igralište Slobode, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: Mijatović u 28. i Tomić u 67. (iz penala) za Slobodu, a Petrović u 5. i 90. minutu za Sremac. Žuti karton: Čanadžija (Sloboda), Vasiljević (Sremac). Crveni kartoni: Nedeljković (Sloboda), Gvozdenović, M. Đuknić (Sremac)

SLOBODA: Ovšek 9, Milanović 6, Nedeljković 6, Čanadžija 6, Milutinović 6, Mijatović 7 (Zmijanac 7), Morak 6, Žegarac 6, Petrović 7 (Topalović), Tomić 7, Šulaja 8.

SREMAC: Mihajlo Gvoka 7, N. Daničić 6, Gvozdenović 6, Vasiljević 7, Grujić 6, Ristić 7 (Stanojević), Simovljević 7, Cukić 7, Petrović 9, M. Đukinić 6, Bagojević 6 (Mijatović).

U komšijskom okršaju viđeno je svašta i lepog, akcija, golova, ali i onog nepotrebnog viđeno je žutih i dosta crvenih kartona.

D. Zmijanac

Jednota - Jedinstvo (R) 0:4 (0:1)

ŠID: Igralište Jednote, sudija Popović (Šuljam).Strelci: Mađešić u 18, Jež u 55, Sremčević u 65. i Eror u 82. minutu.Žuti karton: Marinković (Jedinstvo).

JEDNOTA: Dobrojević, Tomić, Miljenović(Maletić), Blagojević (Zahorec), Hrček, Dupalj (Majher), Seke, Pekić, Grumić, Jakšić, Jovanović.

JEDINSTVO: Kuhar, Mađešić (ristić), Jović, Mirić (Rek), Marinković, Paunković, Jež, Madžarac (Eror), Lošić, Sremčević (Ralić), Momčilović.

Rivali su odigrali borbenu utakmicu. A gostujući strelci su svaku grešku domaće odbrane kaznili golom.

E. Hrček

Erdevik - Zeka Buljubaša 4:0 (2:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, sudija Jovanović (Ruma).Strelci: Jelčić u 3. (iz penala ), Považan u 38. i 55. i Cvetković u 85. minutu. Žuti kartoni: Jovanović (Erdevik), Kukić, Milan Bančević, M. Martinović  (Zeka Buljubaša).

ERDEVIK: Mergl, Babić, Vukadinović (Cvetković), Trgić (Marinović), Jelčić, Jovanović (Vasić), Štrbac, Ganić, Považan, Todorović, Širadović.

ZEKA BULJUBAŠA: Jeftić, D. Martinović, N. Pavlović, Belić, Belovuković, M. Begović (Stanković), Krstić, U. Begović, Milan Bančević, Turudić (Kukić), M. Martinović (Miroslav Bančević).

Ekipa domaćina, lako je dolazila do gola gostiju.Jelčić je doveo domaćine u vođstvo sa penala. Považan je bio strelac posle kontri. Cvetković je svojim golom samo potvrdio zasluženu i ubedljivu pobedu Erdevičana.

M. Stanivuković

Sloga (Č) - Sremac (B) 0:0

ČALMA: Igralište  Sloge, sudija Grbatinić (Adaševci).Žuti kartoni: Zec, Bogosavljević (Sloga), Eror (Sremac).

SLOGA: Vasiljević, Stanivuković, Mrđan, Slavko Kekić, Arambašić (Moconja), Cvijetić (Draganović), Bogosavljević, Zec,  V. Kekić, Slobodan Kekić, Milić, V. Kekić.

SREMAC: Milanović, Ristić, Vranov, Čavić, Ostojić, Levja, N. Simajić, Z. Smajić, M. Mijatović (Bašić), Eror (Lepinjica) Papuga (Bosanac).

Favorizovani gosti nisu uspeli, da, slave.A, Čalmanci su propustili nekoliko lepih prilika i bili su bliži pobedi.

Sl. Kekić

Bikić - Zmaj 3:0 (3:0)

BIKIĆ DO: Igralište  Bikića, sudija Cvijetić (Čalma).Strelci: Miletić u 7. i 35. i Dobrić u 16. minutu.Žuti kartoni: Jelikić, Trifković, Bugarski (Zmaj).

BIKIĆ: Kozeljac 8,  Đurđević 8, Vasić 8 (Bajrami), G. Momčilović 8, Sarić 8, D. Momčilović 8, Jovičilić 8 (Menđan), Šumaruna 8 (A. Gojković), Nedić 8 (D. Gojković), Miletić 9 (Milutinović), Dobrić 8.

ZMAJ: Manojlović 7, Bugarski 6, Đurčić 6, V. Simeunović 7, Jovanović 7, Jesretić 7, Sinđić 7, Zckalicki 7 (Trifković), Kljajić 7, Jelikić 7, Ilić 7.

Bikićani su iskoristili  šansu pošto su gosti doputovali u oslabljenom sastavu. Vešti strelci Miletić i neumoljivi Dobrić doneli su svom timu još jednu zasluženu pobedu.

B. Basrak

Graničar (A) - Fruška gora 0:1 (0:0)

ADAŠEVCI: Igralište Graničara, sudija Pejaković (Čalma). Strelac: Vidaković u 86. minutu. Žuti kartoni: Vurdelja, Radmanović (Graničar), a D. Bežanović, Đapić (Fruška gora).

GRANIČAR: Stojanović, D. Vasiljević (Vurdelja), A. Vasiljević, Ličanin (Grbatinić), Starčević, Bojanić, Radmanović, A. Nešković, Vujić, Skakavac, Miličić.

FRUŠKA GORA: Mandić, Obrenović, Đapić, Cvjetičanin, D. Bežanović, Perić, Nebrigić, Milovanović, Karanfilović, Birinji, Roksa (Vidaković).

Domaća odbrana samo jednom je pogrešila i to je bilo dovoljno da Rumljani postignu gol. Posle toga, u poslednjim minutima igre, razvila se velika borba. Domaćini su sve pokušali kako bi bar poravnali rezultat, ali sve je ostalo samo na pokušajima.

D. Čučin

Trgovački - Graničar (K) 0:5 (0:2)

VELIKI RADINCI: Igralište Borca, sudija Mijanović (Adaševci). Strelci: Vranjković u 16. i 64, Vladisavljević u 40. i 48. i Makitanović u 90. minutu za Graničar. Žuti karton: Belić (Graničar).

TRGOVAČKI: Spasojević, Vučenović, N. Nikolić (D. Ćetković), Stanić, Jakovljević, Aćimović, V. Ćetković (Tot), Buzaš (Lukić), Pavlović, S. Nikolić (Trivan), Drča (Mataruga).

GRANIČAR (K): Jović, Vladisavljević, M. Simić (Makitanović), Mitrović, Vranjković, Dejan Pečenica (Miražić), Sladojević, Šojić (Karolić), Belić (Rakić), N. Simić (Ilić), Nedimović.

Igrao se dinamičan, zanimljiv i efikasan fudbal. I susret je bio u znaku Kuzminaca.

S. Vojnović

Obilić - Fruškogorac 2:0 (2:0)

KUKUJEVCI: Igralište Obilića, sudija Bošković (Salaš Noćajski). Strelci: M. Zec u 4. i A. Zec u 17. minutu.

OBILIĆ: Medaković, Šućak(Ilibašić), Medić, Dević, Drobnjak, Bolić, A. Zec (R. Mikić), Bertić, Stanković, J. Mikić, M. Zec (Bastašić).

FRUŠKOGORAC: Uglješić, Žižić (Vukojević), N. Trnić, M. Trnić (Grabić), Ivanović, I. Đorić, Simić, Ž. Đorić, Gajić, R. Krstić (Nedić), Đuričić (Jović).

Gosti iz Manđelosa, bili, su nadigrani u prvom poluvremenu. Domaći napadači su imali izvanredne kontre.Gosti mogu biti zadovoljni što su primili samo dva gola.

S. Marić

ERDEVIK: Erdevik - Zeka Buljubaša 4:0, BIKIĆ DO: Bikić - Zmaj 3:0, KUKUJEVCI: Obilić - Fruškogorac 2:0, ČALMA: Sloga - Sremac (B) 0:0,  ŠAŠINCI: Sloboda - Sremac (J) 2:2, VELIKI RADINCI: Trgovački -Graničar (K)0:5, ŠID: Jednota - Jedinstvo (R) 0:4, ADAŠEVCI: Graničar (A) - Fruška gora 0:1.

1. Fruškog.       28     20     4      4      59:18        64

2. Bikić    28     16     9      3      44:13        57

3. Obilić (-4)    28     18     7      3      66:29        57

4. Granič.(K)     28     16     8      4      60:25        56

5. Jed. (R) (-4)    28     17     6      5      58:25        56

6. F. gora  28     15     5      8      61:30        50

7. Sremac (B)28  13     5      10     48:37        44

8. Zmaj      28     12     6      10     69:47        42