108.3501

Зрењанинска лига: Преокретом до победе

10.11.2020. 10:15 10:16

Полет - Црвена звезда 1:2 (1:0)

НАКОВО: Игралиште Барселона, судија: Бјелош (Зрењанин), стрелци: Кнежевић у 26. за Полет, а Петровић у 69. и Чуданов у 76. минуту за Црвену звезду.

ПОЛЕТ: Ковач 6, Марковић 6 (Глушић 6), Кнежевић 8, Зорић 7, Шћепановић 7, Радловић 6, Драганов 6, Буцало 7 (Солеша), Радак (Пашић 6), Вукобрат 8, Кењало 8.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Хајровић 6, Ђорђевић 7 (Чуданов 7), Кнежевић 7, Јанков 7, Утржен 8, Ружић 7, Петровић 9, Гуцул 7, Попесков 7 (Барбат), Узелац 7, Чубрило 7.

У дерби сусрету домаћи су стигли до предности када је Кењало упутио добар центаршут пред гол гостију што је искористио Иван Кнежевић и мајстрално главом донео предност Наковчанима. У другом делу сусрета убачену лопту пред гол домаћих искористио је  Младен Петровић, стигап пре неодлучног голмана домаћих и главом изједначио резултат, да би у 76. минуту Петровић одлично упослио Чуданова који прилику користио за победу Рускоселаца.

М. Н. П.

2. октобар - Делија 1:1 (0:0)

КУМАНЕ: Игралиште у СРЦ “Огњен Контрић”. Судија: Пауноћ (Житиште). Стрелци: Вијоглавин у 49.  за 2. октобар, а Барбат у 70. минуту за Делију. Жути картони: Пецарски, Љеваја, Касач, Носоњин (2. октобар), Цвијан и Живков (Делија).

2. ОКТОБАР: Радосављев, Ковачев, Касаш (Пекија), Марић, Љеваја, Вијоглавин, Лазић (Носоњин), Барта (Симоновић), Пецарски Икић, Вендер.

ДЕЛИЈА: Бадрљица, Спахић, Живков, Перишић, Вејеш, Барбат (Стајић), Васичин, Недељков (Мићин), Цвијан (Тот), Челекетић, Степанчев.

Очекивали су Куманчани победу против Мокринчана, али су се на крају ипак задовољили само бодом. Изабраници Душка Гвожђарева су повели почетком другог полувремена када је гол постигао најбољи стрелац 2. октобра Дејан Вијоглавин. Међутим, у 70. минуту Барбат је изједначио и тако поставио коначан резултат.

И. Т.

Младост (БД) - МСК 2:0 (1:0)

БАНАТСКИ ДЕСПОТОВАЦ: Игралиште Младости, судија: Стојановић (Зрењанин), стрелци: Б. Топаловић у 36. Бакош у 89. минуту.

МЛАДОСТ: Марић 7, Д. Мијатовић 7, С. Топаловић 7, Митрић (С. Мијатовић 7), Мрђа 7, Б. Топаловић 8, М. Топаловић 7, Бакош 7, Костин 7 (Мандић 7), Крстовић 7, Срдић 7 (Голе).

МСК: Секошан 7, Ружа 6, Рама 6 (Николић 7), Гуљаш 6, Тот 6, Попић 6, Јаковљев 7, Марков 7, Г. Исак 7, Д. Исак 6, Бука 7.

У отвореној и динамичној игри домаћи су повели у 36. минуту. Мрђа је извео дугачак аут, неко је лопту избио на око 25 метара, натрчао је Бојан Топаловић и страховитим шутем погодио даљи горњи угао за вођство домаћих. Имали су гости инидијативу и прилике, домаћи су се успешно бранили, да би у финишу сусрета после добре контре Роберт Бакош се најбоље снашао и дуплирао вођство и оверио победу Деспотовчана.

М. Н. Петровић

Борац - Русанда 7:0 (3;0)

АЛЕКСАНДРОВО: Стадион  Лукарело, судија: Ранков (Кикинда), стрелци: Бичанин у 17. 47, Цобор у 22. Грујић у 45. Иванчевић у 54. Кочиш у 66. и 77. минуту.

БОРАЦ: С. Гајинов 7, Ковачевић 7, Иванчевић 7, Томин 6 (Зечевић 7), Цобор 7, Самолов 7, Кочиш 8, Бичанин 8 (Ракић 7), Грујић 6, Д. Гајинов 6 (Грбић 7), Бицок 7.

РУСАНДА: Куручев 6, Давидов 6, Шкондрић 6, Јанковић 6, Шаргин 6, Мрђевноић 5, Чешљаров 5, Халас 5, Цветић 5, Стеванов 5, Ракић 5.       М. Н. П.

Војводина (НМ) - ОФК Клек 2:1 (1:1)

НОВО МИЛОШЕВО: Игралиште  Војводине, судија: Јањић (Зрењанин), стрелци: Марчић у 32. Д. Стојков у 54. за Војводину, а Јовановић у 44. минуту за ОФК Клек.

ВОЈВОДИНА: Весков 7, Марчић 8 (Кошничар), Терзин 7, Бајић 8, Голић 7, Б. Стојков 7 (Малеш 7), Д. Стојков 8, Малешев 7, Станковић 7 (Роцков 7), Матић 8, Дакић 7 (Николић 7).

ОФК КЛЕК: Јанкулов 7, Ђурић 6, Д. Милановић 7, Богдановић 7, Мићета 6 (Милосављевић 6), Вучетић 6, Коснић 7, Стојановски 7 (Миљковић 6), Мачкић 6, Б. Милановић 6, Јовановић 7 (Михајловић).      М. Н. П.

Тамиш - Лехел 3:1 (3:0)

ФАРКАЖДИН: Игралиште Жилет, судија: Лекић (Кикинда), стрелци: Бошковић у 18. Стефанов у 30. и 38. за Тамиш, а Петровић у 68. минуту за Лехел.

ТАМИШ: Белић 7, Јешин 8, Булић 8, Димитријевић 8, Сувачарев 7 (Бабић), Бошковић 7, Туба 7, Матић 7, Бокинац 8 (Јовановић 7), Пејановић 7 (Михајлов 6), Стефанов 9 (Сучевић 6).

ЛЕХЕЛ: Месарош 6, Момчиловић 6, Бабушков 6 (Асталош), Исмаили 7, Михајлов 7, Ђолаји 6, Такач 6, Фекете 6 (Петровић 7), Рељић 7, Балаи 7 (Лакетић 7), Михајловић 6.

М. Н. П.

АСК - Војводина (Б) 2:1 (1:1)

АРАДАЦ: Игралиште Копово, судија: Пауновић (Житиште), стрелци: Закић у 29. (из пенала), Мијић у 61. за АСК, Милин у 22. минуту за Војводину.

АСК: Стојков 8, Станић 7, Понорац 6 (Бирманац 6), Матејин 6, Говедар 8, Ћуровић 7 (Кораћ), Адамов 7, Закић 7, Мијић 8, Зоретић 7 (Стришко), Вејин 7 (Јевремов 6).

ВОЈВОДИНА: Стеванов 6, Ду. Попов 6 (М. Гаврић), Завишин 6 (Армацки), Н. Гаврић 6, Селаковић 6, Милин 7, Грујић 7, Глушац 6, Д. Попов 7, Станојевић 6, Јаворина 6.

М. Н. П.

Младост (БД) - МСК 2:0, 2. октобар - Делија 1:1, Војводина (НМ) - Клек 2:1, Борац - Русанда 7:0, Тамиш - Лехел 3:1, Полет - Црвена звезда 1:2, Раднички (ЈТ) - Потисје 1:0, АСК - Војводина (Б) 2:1. Слободна је била  Младост (Л).

1. Ц. звезда       15     13     2      0      48:11        41

2. Млад. (БД)     14     10     2      2      38:13        32

3. Полет    14     10     1      3      35:12        31

4. АСК       14     8      3      3      27:14        27

5. Рад. (ЈТ) (-1)  14     7      3      4      25:18        23

6. Млад. (Л)       14     6      4      4      24:22        22

7. Војв. (НМ)      14     6      2      6      24:22        20

8. Потисје  14     6      2      6      23:21        20