108.3501

Градска лига Сремска Митровица: Убедљиви Радинчани

16.09.2020. 09:36 09:37

Борац (ВР) - Полетарац 6:1 (2:0)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, судија Новаковић (Сремска Митровица). Стрелци: Селаковић у 38, Ђурић у 43. и 53, Шпановић у 59. и Свилокос у 89. за Борац, а Предојевић у 63. минуту за Полетарац. Жути картони: (Полетарац).

БОРАЦ: М. Николић, Мелентић (Тодоровић), Ковачевић, Граовац (Шпановић), Ерић, Плавшић, Селаковић (Свилокос), Н. Николић, Тешановић (Д. Јелић), Вујиновић (Б. Јелић), Ђурић.

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић, Б.Илић, Ивин, И. Илић (Станков), Несторовић, Самарџија, Г. Владисављевић, Поповић,  З. Петровић, Предојевић, Ђ. Владисављевић.

Домаћини остварли победу, какву су и желели.Убедљиву против солидне  екипе Полетарца.

Б. Лаћарац

Слога (З) - Босут 0:1 (0:0)

ЗАСАВИЦА: Игралиште Слоге, судија Грујичић (Сремска Митровица). Стрелац: Живановић у 82. минуту (из пенала). Жути картони: Д. КовачевићА. Дрмановић, Ђокић (Босут).

СЛОГА: А. Веселиновић, Вукојевић, Галонић, Урошевић, Вуга, Бишчић, Н. иванковић, Илић, Аничић, Беломарковић, Б. Веселиновић (Миловановић, Саватаић).

БОСУТ: Трнинић, Квржић, Драгић, Милановић, Д. Ковачевић, Недић, Живановић, Ж. Ковачевић, А. Дрмановић, Мицић, Ђокић.Играли су још: Јефтић, Цветиновић, Брадић, Бабић, Н. Дрмановић.

У Засавици је виђена борбена игра. Гости су славили из пенала. И домаћини су имали пенал.Вуга је слабо шутирао, па је његов шут лако одбранио голман Трнинић.

М. Добрић

ЗАСАВИЦА: Слога - Босут 0:1, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Срем (СМ) 0:1, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Планинац 0:0, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Полетарац 6:1.

1. Борац (ВР)     2      2      0      0      11:1  6

2. Срем (СР)       2      1      1      0      3:0    4

3. Планинац       2      1      1      0      1:0    4

4. Срем (СМ)      2      1      1      0      3:2    4

5. Босут    2      1      0      1      1:3    3

6. Полетарац     2      0      1      1      3:8    1

7. Борац (Р)       2      0      0      2      0:2    0

8. Слога (З)       2      0      0      2      0:6    0